' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ses & Görüntü >> Monitör >> Hoparlör >> Kulaklık & Mikrofon >> Kartlar ve Kablolar
Nicholai Hel => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (2.3.2018 10:07:12)
Selamlar. Sennheiser Game Zero kullanıyorum. Film ve müzik için iyi sayılan bir ses sistemim var, yalnızca oyun performansı için ve yalnızca Rainbow Six Siege isimli FPS oyunu için daha iyi bir kulaklık bakıyorum. Kulaklığımdan aslında memnunum, daha üst bir model varsa denemek istiyorum. Beyerdynamic DT 770 250 ohm'lardan düşünüyorum, nasıldır?

eric13 => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 16:44:25)
Merhaba Fiio Btr1 Bluetooth sinyalini alıp yine bluetooth olarak dagıtabiliyor mu? Ya da boyle bir urun var mı elinizde?

Technical_Support => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 18:10:00)
FiiO A3 (E11K) iphone7 plus ile zamanında htc ile verilen beats kulak içi kulaklık kullanıyorum. A3'e Bayerdynamic kulaklık önderdiler bana. Pop RnB Hiphop ağırlıklı müzikler dinliyorum. Fakat hangi modeli ile A3 uyumlu olur. 80ohm veya 250ohm gibi değerler görüyorum, bunlar arasında ne gibi farklar oluyor bilgilendirirseniz sevinirim.
Birde amfi ve telefonu bir arada tutan lastikten sizde bulunurmu?
Şuan kullandığım kulaklıklar bu. Bunlardan da çok memnunum ama kulak içi kulaklık belli bir vakitten sonra rahatsız etmeye başlıyor beni.

< Resime gitmek için tıklayın >

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 20:17:28)
Merhaba Btr1 e kulaklığı kablo ile bağlayabilirsiniz. Btr1 sinyali cihazdan alıp kablo ile kulaklığa verir. Çift taraflı olarak dediğiniz şeklide kullanılmaz ve bu tür bir cihaz bilmiyorum.
Bulmak zor olabilir.
Saygılarımızla.

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 20:28:52)
Merhaba Beyerdynamic de Dt 770 pro en çok tutulan üründür. 32 ohm olanı mobil kullanımlar için uygundur. 80 ohm olanı mobil ve stüdyo uygulamalarında tercih edilir. 250 ohm olanı stüdyo uygulamalarında kullanılır. Fiio A3 ü Dt 770 pro 80 ohm ile kullanabilirsiniz. En çok verdiğimiz ikilidir. Empedans arttıkça kulaklıkların sürümü zorlaşır. Doğru ses kartı yada amfi kullanmazsanız kulaklığı verimli kullanmış olamazsınız. Dt 770 pro 250 ohm ile Fiio A5 daha uygundur.
Saygılarımızla.
Esra YALÇINKAYA
0530 667 98 83

eric13 => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 21:33:08)
quote:

Orijinalden alıntı: Hesaudio

Merhaba Btr1 e kulaklığı kablo ile bağlayabilirsiniz. Btr1 sinyali cihazdan alıp kablo ile kulaklığa verir. Çift taraflı olarak dediğiniz şeklide kullanılmaz ve bu tür bir cihaz bilmiyorum.
Bulmak zor olabilir.
Saygılarımızla.

Peki Btr1 stoga ne zaman gelecek ?

Technical_Support => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 21:35:29)
Bilgilendirme için çok teşekkürler, bütçeyi ayarladığımda dediğiniz modele yöneleceğim.

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (29.3.2018 23:08:58)
Fiio BTR1 stoklarımızdadır.
Saygılarımızla.

heat2797 => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (7.5.2018 19:38:06)
quote:

Fiio BTR1 stoklarımızdadır.
Saygılarımızla.
fiio btr1 ile astell kern xb10 kıyaslayabilir misiniz?

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (7.5.2018 21:22:13)
Merhabalar, xb10 ile btr1 aynı kulvarda değiller. Dolayısı ile btr1 den biraz daha güçlü ve pahalı bir ürün. Fakat btr1 in sunduğu ses fiyat performans açısından iyidir.
Saygılarımızla...

heat2797 => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (7.5.2018 23:50:52)
quote:

Merhabalar, xb10 ile btr1 aynı kulvarda değiller. Dolayısı ile btr1 den biraz daha güçlü ve pahalı bir ürün. Fakat btr1 in sunduğu ses fiyat performans açısından iyidir.
Saygılarımızla...
iyi bir ses çıkışı olan akıllı telefon ibasso it01 i yeterince besleyebilir mi? fiyat performans olarak ibasso it01 den daha iyi diyebileceğiniz kulaklıklar nelerdir (600 tl ve altı için)

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (8.5.2018 08:48:29)
Tekrar merhaba, bu fiyat aralığında it01 en iyisidir diyebilirim. Empedans değeri düşüktür dolayısı ile akıllı telefonunuz besler. Çoğu arkadaş direk telefonları ile kullanıyor. Tabi bu kişinin kulak hassasiyetine de bağlı. Talebe göre amfi ile destekleyen arkadaşlar da vardır.
Saygılarımızla.
Esra

heat2797 => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (8.5.2018 14:13:16)
quote:

Tekrar merhaba, bu fiyat aralığında it01 en iyisidir diyebilirim. Empedans değeri düşüktür dolayısı ile akıllı telefonunuz besler. Çoğu arkadaş direk telefonları ile kullanıyor. Tabi bu kişinin kulak hassasiyetine de bağlı. Talebe göre amfi ile destekleyen arkadaşlar da vardır.
Saygılarımızla.
Esra
merhabalar sizede ,aslında bazı kulaklıkların empedans değeri düşük gibi görünse de dac yardımıyla farklı boyutlara taşınabiliyor ,sizin mağazanızda deneyebiliyor muyuz kulaklık yada dac ları ?

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (8.5.2018 14:52:15)
Dac ile kesinlikle farklı boyutlara gidebiliyor kulaklıklar. Her üründe maalesef açıp yok.

İletişim bilgilerinizi paylaşırsanız size dönüş yapalım.

Saygılarımızla.
Esra YALÇINKAYA
0530 667 98 83

Technical_Support => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (8.5.2018 16:31:08)
Keşke elinizde demo kulaklıklar olsada deneyim alanınız olsa.

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (8.5.2018 16:51:59)
Zamanla oda olacak inşallah.
:)

FuatKenan => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (14.5.2018 12:48:15)
Cuma günü Beyerdynamic DT 1990 Pro aldım,Esra hanıma ilgisi alakası için teşekkür ederim :)

Jül Sezar => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (1.7.2018 03:09:34)
Fiio k1 ile btr1 arasında kaldım cep telefonunda kullanmak için.

K1 in güç tüketimini bazı telefonların karsilayamadigi yazıyor internette,

BTR1 de malum Bluetooth cihaz, batarya dostu olacağını sanmıyorum,

Kulaklığımın ses kalitesinden memnunum fakat telefonun ses çıkışı düşük, fiio a1 alsam yeterli olur mu sadece ses çıkışı için?

Teşekkürler

mozanlar => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (21.7.2018 14:53:18)
Metal müzik için önereceğiniz bluetooth kulakiçi kulaklık nedir?

Hesaudio => ' FH7 , Q5S artık satışta' Fiio / Beyerdynamic / ibasso / Soundmagic / Ostry / Sennheiser (23.7.2018 11:59:49)
Merhaba,
Bluetooth kulaklıklarda özellikle metal için seçenekler yok maalesef. Özelliklerini yada yorumları inceleyip bluetooth kulaklıklar arasında seçim yapabilirsiniz.

Ama kablolu Ostry KC06 metal için uygundur, bass seviyorsanız KC06A modelini seçebilir fiio BTR1 dac&amfi ile bluetooth kulaklığa çevirebilirsiniz. Kulaklığı direk Btr1 e bağlayıp, telefonunuz ile bluetooth olarak BTR1 e bağlanabilirsiniz. Böylece istediğiniz tarzı daha kaliteli ve yüksek ses ile dinleme şansına ulaşmış olursunuz.

Saygılarımızla.
Esra YALÇINKAYA
Hesaudio
0530 667 98 83

Sayfa: << < önceki 1 [2] 3 4 5   sonraki >     >>