Şimdi Ara

Satılık Sıfır Asus Rog Strix GTX 1080 (Amazondan Daha Ucuz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Elimde intel i7 6700k işlemci bulunmaktadır fiyatı 1000 TL dir. SATILDI

Elimde bir adet Asus Rog Strix GTX 1080 modeli bulunmaktadır.
    https://www.amazon.com/ASUS-GeForce-STRIX-Graphics-STRIX-GTX1080-8G-GAMING/dp/B01GRRRW0A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1470870305&sr=8-1&keywords=asus+1080

Asus Rog Strix için 2300 TL istemekteyim.

Ürünler de kargo bana aittir, Antalya, İstanbul ve İzmir de elden satış opsiyonu bulunmaktadır.
    Ürünler 0 ve kutuları açılmamış halde tarafınıza teslim edilecektir.

Konuyu yoruma kapatmıyorum lütfen orde bu fiyat burda bu fiyat diye link atmayı amazondan dahi ikisini bu fiyata alabiliyorsanız gelin elinizi öpeyim.

*ürünün 30 gün amazon garantisi sonrasında rma ücretsiz kargo ile uluslararası garantisi bulunmaktadır.

Amazondan alıcak olduğunuz da dahi daha pahalıya gelmekte 0 açılmamış ürün.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avanci -- 25 Ağustos 2016; 16:37:29 >

• Hayirli satislar fiyat takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat iyi zaten arkadaşa 2336 e mal oldu,takip ettim o günü.Hayırlı satışlar
  • Malesef fiyatta indirim yapmayı düşünmüyorum daha aşağısı beni zarara sokmakta 0 açılmamış ürünlerde. Hal böyle ki kargoyu da ben karşılamaktayım.

Teşekkürler güzel yorumunuz için hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: avanci

Malesef fiyatta indirim yapmayı düşünmüyorum daha aşağısı beni zarara sokmakta 0 açılmamış ürünlerde. Hal böyle ki kargoyu da ben karşılamaktayım.

Teşekkürler güzel yorumunuz için hocam :)

Biliyorum aynı günlerdde kartları aldık yani sana kaça mal olduğunu biliyorum,şuan forumdaki en uygun ilan bu
  • kartin garantisi turkiyede gecerlimi?
  • Asus garantisi ile ilgili olarak garanti süresi boyunca ücretsiz kargo ile yurtdışına gönderip tamir veya değişim hizmeti oluyor mu cidden. Bu tüm Asus ekran kartları için de geçerli mi?
  • https://eu-rma.asus.com/pickup_europe/pickup.aspx?country=tr

Online RMA ile garanti işlemi başlatabilirsiniz. Tüm kartlar için geçerli olup olmadığını bilmiyorum açıkcası hocam.
  • yurt disina yolladik diyelim karti, buraya gelirken gumruge takilma ihtimali varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skythunderr

yurt disina yolladik diyelim karti, buraya gelirken gumruge takilma ihtimali varmi?

Hocam garantiden gelen kart gümrüğe takılmaz, telefon dahi olsa gümrüğe takılmaz.
  • nasil bu kadar ucuza satabiliyorsunuz anlamiyorum, amazondan almadinizmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skythunderr

nasil bu kadar ucuza satabiliyorsunuz anlamiyorum, amazondan almadinizmi?

Hocam konuşmak için pm/ö.m kullanılıyor lütfen ürünle ilgileniyorsanız sorularınız pm yoluyla iletiniz konu sade kalsın.

İlaveten yukarıda arkadaşın dediği gibi 2336 TL ye alındı ürün indirim ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Asus garantisi ile ilgili olarak garanti süresi boyunca ücretsiz kargo ile yurtdışına gönderip tamir veya değişim hizmeti oluyor mu cidden. Bu tüm Asus ekran kartları için de geçerli mi?

Bildiğim kadarıyla şimdiye kadar hiç kimse yurtdışından aldığı bir ürünü RMA olarak ASUS'a gönderemedi.. Uluslararası RMA hizmeti vermiyorlar.

Yerel distribütör'e yönlendiriyorlar her durumda. Distribütör de yurtdışı ürün olduğu için ilgilenmiyor. Bizzat ASUS Chat'e bağlanarak sormuştum yurtdışı aldığım ASUS ürünlerinin garanti prosedürü için.

Haydi bir mucize oldu gönderme şansın oldu. Kesinlikle ama kesinlikle ücretsiz gönderme seçeneği mümkün olmaz. Ücretsiz kargo (pre-paid) seçeneğini sadece Corsair RMA lar yapıyordu ki artık onlar da kaldırdı bu sistemi.. EVGA da bile ücretsiz kargo sistemi yok.

Son olarak gümrüğe $1 lık ürün bile takılabilir. Bunun garantisini kimse veremez..

Yurtdışından aldığınız ürünlerde uluslararası destek sağlayan sadece 3 firma vardır. EVGA, CORSAIR ve NOCTUA. Ki bu firmalar ürünün yenisini size gönderdiklerinde bile ürünler gümrüğe takılabiliyor.. Benim takıldı mesela Corsair'den değişim klavye geldi.. EVGA konusunda bir çok insanın ekran kartına tekrar gümrük işlemi yapıldı.. Bu piyasanın içinde biri olarak ve firmaların politikalarını çok iyi bilen birisi olarak yurtdışından alınan ASUS, MSI, GIGABYTE gibi firmaların ürünlerinin onarım/değişim yapılması şuan için mümkün değil.

Kartı hala almayı düşünen varsa, garantisiz gözüyle baksın öyle alsın.

-- Hiç huyum değildir insanların ilanına girip böyle yazılar yazmak ama meblağ büyük ve risk çok fazla. O yüzden bunu yazıp insanları uyarma ihtiyacı hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 16 Ağustos 2016; 18:12:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Asus garantisi ile ilgili olarak garanti süresi boyunca ücretsiz kargo ile yurtdışına gönderip tamir veya değişim hizmeti oluyor mu cidden. Bu tüm Asus ekran kartları için de geçerli mi?

Bildiğim kadarıyla şimdiye kadar hiç kimse yurtdışından aldığı bir ürünü RMA olarak ASUS'a gönderemedi.. Uluslararası RMA hizmeti vermiyorlar.

Yerel distribütör'e yönlendiriyorlar her durumda. Distribütör de yurtdışı ürün olduğu için ilgilenmiyor. Bizzat ASUS Chat'e bağlanarak sormuştum yurtdışı aldığım ASUS ürünlerinin garanti prosedürü için.

Haydi bir mucize oldu gönderme şansın oldu. Kesinlikle ama kesinlikle ücretsiz gönderme seçeneği mümkün olmaz. Ücretsiz kargo (pre-paid) seçeneğini sadece Corsair RMA lar yapıyordu ki artık onlar da kaldırdı bu sistemi.. EVGA da bile ücretsiz kargo sistemi yok.

Son olarak gümrüğe $1 lık ürün bile takılabilir. Bunun garantisini kimse veremez..

Yurtdışından aldığınız ürünlerde uluslararası destek sağlayan sadece 3 firma vardır. EVGA, CORSAIR ve NOCTUA. Ki bu firmalar ürünün yenisini size gönderdiklerinde bile ürünler gümrüğe takılabiliyor.. Benim takıldı mesela Corsair'den değişim klavye geldi.. EVGA konusunda bir çok insanın ekran kartına tekrar gümrük işlemi yapıldı.. Bu piyasanın içinde biri olarak ve firmaların politikalarını çok iyi bilen birisi olarak yurtdışından alınan ASUS, MSI, GIGABYTE gibi firmaların ürünlerinin onarım/değişim yapılması şuan için mümkün değil.

Kartı hala almayı düşünen varsa, garantisiz gözüyle baksın öyle alsın.

-- Hiç huyum değildir insanların ilanına girip böyle yazılar yazmak ama meblağ büyük ve risk çok fazla. O yüzden bunu yazıp insanları uyarma ihtiyacı hissettim.

Hocam daha önce laptop gönderdim rma ile ücretsiz gönderim sağladılar ups aracılığı ile ilaveten telefon dahil gümrükte bu şekilde garantiye takılan ürünlerim benim de oldu gerekli izahatlerde bulununca anlayışla karşılayıp işlem yapmadan geçiriyorlar telefonu dahi.

Estağfurullah hocam shark ya da baltalama yapmadığınız sürece başım gözüm üstüne yazdıklarınız. Benim de notum olsum o zaman amazondan alır gibi düşünsün alıcak arkadaşlar kendi risklerini bilerek alsınlar ama dediğim gibi yol yordam bildiğiniz sürece bir sıkıntı yaşamıyorsunuz benim tecrübelerim bu şekilde.

• İşlemci dcorp nickli arkadaşa satılmıştır hayırlı olsun.
  • Yani bir bakima gumrukteki gorevlinin merhametine kaliyoruz oyle bir durum olunca, hicbirseyin garantisi yok.

Yurt icin Asus icin ucretsiz rma gonderme var diye biliyorum, heryerde reklamini goruyorum.

Aciklama icin cok tesekkurler faydasi oldu.
  • pm atar mısınız alıcıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.