Şimdi Ara

Bisiklet ile trafiğe çıkabilecek yeteneğiniz var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • youtube'da denk geldiğim videoyu şahsen yararlı bulduğum videoyu sizle paylaşmak istedim ;

Video linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleTh1nk -- 10 Ağustos 2016; 19:59:06 >

• Biz zaten trafikte suruyoruz baska nerden gidecegiz ki?? Kaldirimda surecek halimiz yok ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Biz zaten trafikte suruyoruz baska nerden gidecegiz ki?? Kaldirimda surecek halimiz yok ya

Bilmiyorum var mı sizin memlekette ama bizde bisiklet yolu var .

• Trafik candır

• quote:

Orijinalden alıntı: xDodo

quote:

Orijinalden alıntı: _bluescream_

Biz zaten trafikte suruyoruz baska nerden gidecegiz ki?? Kaldirimda surecek halimiz yok ya

Bilmiyorum var mı sizin memlekette ama bizde bisiklet yolu var .

Sadece belli rotalarda tur için yapılmış bisiklet yolları var. Onun dışında ben de çok az denk geldim bisiklet yoluna.

• İstanbuldaki bisiklet yolları otopark, mangal yeri olarak kullanılıyor genelde bir de önünüze biri atlama olasılığı çok fazla yol daha güvenli gibi duruyor. Hele kalamışta bir bisiklet yolu var orda dağ bisikleti olmadan sürebileni tebrik ediyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben gebzeden istanbula ve bursaya gittim geldim genelde e5i de severim başka maceralarım da var hatta arabalara uyuzluk yaptığım bile oldu varsa sorularınız buradayım

• Ben İzmit'te yaşıyorum. Eğer spor amaçlı bineceksem bisiklet yolu var onda sıkıntı yok ama sağa sola farklı yerlere gideceksem mecburen trafiğin içinde oluyoruz.
  • burdurda trafilkten başka yerde süremiyon .
  • Avrupa yakasında baltalimanı istinye arasındaki yaklaşık 2 km lik kısım dışında sahilde bir bisiklet yolu ne yazık ki yok. Genelde Sarıyer-Sirkeci hattında bisiklete bindiğimden devamlı trafikteyim :p

Özellikle minibüsler otobüsler ve ters yonden gelen bisikletlilere karşı koymak çok zor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.