Şimdi Ara

Dokuz Eylül Üniversitesi 2016 Girişliler (Güncel) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
16
Favori
13.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SENİN NASIL GEÇMİŞTİ VE NEREYE YERLEŞTIN?
  • elkarun E kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar muhendisligi mi okuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buLdy kullanıcısına yanıt
    Anladıgım kadarıyla başında e varsa ikinci ögretimler. İ nin numarasını cözemedim. 2. Harf seviyeni belirliyor. A en düşük b orta c yüksek. Bide Seviyen harften sonraki gelen sayıya göre degişiyor. Fakat orda gariplik var. Normalde a1 a2 b1 b2 c1 c2 olmak üzere harflerde iki seviye varken bunlar b50 bile yapmışlar. Yine anladıgım kadarıyla b seviyesindekileride puanlarına göre dizip mesela ilk 20yi b50 sonraki 20yi b49 diye ayırmışlar. Aslında mantıklı bir şey ama acıklamaları iyi olurdu. Belkide yanılıyorumdur. Yarın görcez.

• Ders programını nereden göreceğiz ingilizce hazırlık için. Debiste yazmıyor. Ayrıca okul kartlarını nereden alacağız?
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    ikinci öğretim yazanlar zaten karşısında ikinci öğretim diye belirtmişler. Normalde a yı 2 sınıf olarak A1 ve A2 olarak ayırmaları lazımdı fakat büyük ihtimalle e=elementary(temel) i=intermediate(orta düzey) olmalı. a den sonra gelen sayılar ise o düzeyse kaç sınıf olacağı. Mesela İA14 yazdıysa 14tane sınıf olmuş senin seviyende. Ben böyle yorumladım. Ben İA sınıfındayım büyük ihtimalle A2 ye denk geliyor .
  • buLdy kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün ikinci ögretimin başında e var. Şimdi bütün ikinci ögretim elementary olcagını sanmıyorum. Düşünceniz Mantıklı gözüktü ilk başta ama bir terslik var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

Hocam bütün ikinci ögretimin başında e var. Şimdi bütün ikinci ögretim elementary olcagını sanmıyorum. Düşünceniz Mantıklı gözüktü ilk başta ama bir terslik var hocam

İkinci öğretim konusunda fark etmemiştim, yarın görelim bakalım
  • Insaat muhendisligi 2.ogretimim cumartesi sabahtan dersim varda bunlar uzaktan egittimmi turk dili edb felan

• Dokuzçeşmeler kampüsüne ulaşım nasıl sağlanıyor? İzbanla geleceğim. Hangi durakta inip hangi otobüse binmeliyim?

Ayrıca hazırlık kitabı 430 liraymış. Alan var mı? Kredi kartı geçerli mi? Ydy binasında olmadığım ve gitmek zor geldiği için bakmadım hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Dokuzçeşmeler kampüsüne ulaşım nasıl sağlanıyor? İzbanla geleceğim. Hangi durakta inip hangi otobüse binmeliyim?

Ayrıca hazırlık kitabı 430 liraymış. Alan var mı? Kredi kartı geçerli mi? Ydy binasında olmadığım ve gitmek zor geldiği için bakmadım hiç

Belki şimdiye gelmişsindir ama yazayım ben yine de

İzbandan şirinyer istasyonunda in, çıkıştan sağa doğru dönüp ilerde gördüğün duraklara doğru yürü. En öndeki durak 878 durağı (şirinyer-tınaztepe), 878e bin.. Dokuzçeşmelerin önünden geçiyor

Ayrıca şirinyer çıkışında sağa dönmeyip sola doğru düz devam edin, ana yola çıktığınızda sağa dönüp ışıklara kadar yürürseniz ışıkların yanında bir durak daha var. 490,104,671 gibi Tınaztepeye giden diğer hatlara da burdan binebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

quote:

Orijinalden alıntı: Göttingenli Ethem

Dokuzçeşmeler kampüsüne ulaşım nasıl sağlanıyor? İzbanla geleceğim. Hangi durakta inip hangi otobüse binmeliyim?

Belki şimdiye gelmişsindir ama yazayım ben yine de

İzbandan şirinyer istasyonunda in, çıkıştan sağa doğru dönüp ilerde gördüğün duraklara doğru yürü. En öndeki durak 878 durağı (şirinyer-tınaztepe), 878e bin.. Dokuzçeşmelerin önünden geçiyor

Ayrıca şirinyer çıkışında sağa dönmeyip sola doğru düz devam edin, ana yola çıktığınızda sağa dönüp ışıklara kadar yürürseniz ışıkların yanında bir durak daha var. 490,104,671 gibi Tınaztepeye giden diğer hatlara da burdan binebilirsiniz

Arabayla geliyorum kaç gündür. Her sabah o lanet trafiği çekiyorum. Çiğliden bornovoya kadar adım adım ilerleniyor hemde çok masraflı oluyor. İzbanla gelmeye başlayacağım onun için sordum ve bu gün gitmedim

Teşekkürler bilgilendirme için.

Edit: 878 çok kalabalık oluyor mu? Yutacak yer bile bulamamaktan bshsediyorum. Ayrıca kaç dk de bir var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 29 Eylül 2016; 9:31:14 >

• Bucada okuyup Bornova konakta oturan var mı ?
    Trafik çok sıkıntı oluyor mu

• Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    Okul zamanı trafik bir çile İzmir'de
    Şirinyer kalkış durağı olduğu için yer bulman olası, otobüse geç kalmazsan tabi. Ama yol üstü duraklardan binersen kalabalık olur. Tınaztepe'den inerken doluyor zaten otobüs. Sefer saatlerini eshot sitesinden veya izmir ulaşım uygulamasından bakabilirsiniz.
  • Kimse yorum yapmıyor neden? herkes memnun mu bölümünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Göttingenli Ethem -- 5 Ekim 2016; 10:01:16 >
  • Hazirlik okuyanlar nasil gidiyor??

• Deu yazarsak kyk lar varmi yada yuet fiyatlari nasikdir bilgisi olan yazabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kreutz

Deu yazarsak kyk lar varmi yada yuet fiyatlari nasikdir bilgisi olan yazabilir mi

Kyk tabiki var ama nereye cikacagi belli olmuyor. Yani soyle egede okuyan bir insana bucada yurt cikabiliyor veya dokuz eylulde okuyana uzaklardan cikabiliyor. Bir arkadasima karsiyaka taraflarinda (net hatirlamiyorum) yari ozel yurt cikmisti hergun git gel ile 3-4 saat yol cekiyordu. Yurt fiyatlari ise lukse gore degisiyor fakat ben cok yuksek oldugunu dusunmuyorum (tabiki goreceli). 4 kisi kalirim dersen ozel yurt fiyatlari yillik 4 bine kadar dusebiliyor. Iki kisi kalcam dersen 7500-8500 arasi degisir.

• Muhendislik egitimi/kampus ve universitenin olanaklari hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim..tesekkurler

• Bilgisayar Mühendisliği hakkında bilgi verir misiniz
  • TIP KAZANAN ARKADASLAR ILK YILINIZ NASIL GECTI

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.