Şimdi Ara

SAMSUNG ALMAYIN ALDIRMAYIN PİŞMANIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar bu bir bilgilendirme yazısıdır Insanları uyandirmak için yaziyorum konuyu yukseltelim
    şikayetim şu şekilde nisan ayında samsung galaxy tab a (sm p550) tablet aldım. Ürünüm ilk geldiginde gayet şık ve sağlamdı. Yaklaşık olarak haziran ayinin ortasinda yine forumda gezerken tabletimin sol alt kısmında 2 adet ölü piksel gördüm hafta sonu oldugu icin pazartesiye kadar bekledim ve samsungu aradım konustum getirin dediler goturdum anlattim tamam dediler 4 5 gün sonra almaya gittigimde tabletimin ustune pembe havali posetlerden sarilip bir lastikle baglandigini gordum birsey demedim aldim eve geldim cihazi posetinden cikarttigimda arka kisminda yapis yapis bir sey oldugunu gordum sildim guzelce ve az once yaklasik olarak 10 dk once yine forumdayken ekranimda yine bir ölu piksel oldugunu gordum yarin yine goturucem bakalim ne olacak bu arada ilk goturdugumde fabrika hatasi denildi bakalim yarin ne olacak editlerim
    SAMSUNG ALMAYIN ALDIRMAYIN PİŞMANIM!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• UP

• ne alalım?
  • eofdred E kullanıcısına yanıt
    Telefonda Samsung Note serisi Tablette Apple dan şaşmayacaksın. Note serisi fonksiyonellik olarak süper. 1 Yıl önce 1350tl ye aldığım İpad Air 2 Şarjı Ekranı Güncellemeleri 1 Gram kasmaması Oyun performansı ile efsanedir bence ki 5 6 sene daha kasmadan götürür beni biliyorum. Hala İpad 2 3 lerin güncel İos sürümünde ve çok kasmadığını farzedersek peki soruyorum 5 6 yıl değil hangi 3 yıl önceki samsung tablet güncel ve kasmıyor.
  • Bende ipad ile bu model arasinda kalmistim apple pencil ve tablete ayni anda param yetmeyince (e cizimde yapinca) bunu almak zorunda kaldim

• nbacıshaquılle kullanıcısına yanıt
    Kalmıyor tamam. Oyun oynayacaksın ipad. Peki ofis ofis uygulamaları kullanıp dosya alışverişi yapacaksan? Flash bellek takılıyor mu? Kalem kullanacaksan ipad Pro ve kalem 2500tl. Benim note prom 1200tl. Ben aradaki 1100 tl yi Flash bellek takmamak için mi vereceğim. Hayır birde benim tabletim 32+64 gb hafızaya sahip. 60 tl daha harcamam 32+128 olacaktı. 128gb ipad Pro kaç para? Foldersync ile kendi bulut ağını kurabilir misin evde? Bunu Windows tabletle böle böyle kolay yapamazsın. İpad farklı bir platform kendi avantajları var ama ne ipad Android alternatifi olur ne Android ipad alternatifi olur. Samsundan başka da Android tablet yok turkiyede. Hatta genel olarak dünyada da yok. Samsundan bende çok şikayetçiyim onu konuşabiliriz ama ipad alamam ondan çok daha fazla şikayet ederim zira ihtiyaçlarım ipad ile uyuşmuyor. Bu arada güncelleme gelmedi ama ben zaten splitscreen özelliğini Android N den 2 ipad air 2 den 1 yıl önce kullanıyordum. Hatta Android M ile gelecek pencere özelliğini de kullanıyorum 2 yıldır.

Bu yüzden diyorum ya ne alsın diye. Var mı kalemli başka marka tablet. Türkiye'de kalemsiz bile alternatif yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunun 7-8" boyutunda olanı çıksa tadından yenmez aslında
  • Böyle sorunlar çıkabilir samsung almayın demek biraz fazla değilmi,tabletinizle ilgilenmişlerde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.