Şimdi Ara

Peugeot 308 Classic Edition Ve Plus Geldi. Güncelleme... (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.303
Cevap
70
Favori
222.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İng kredi notu 1850 uzeei okanlara 3 ertelemeli 0.99 dan 1800_1850 arasina 1.09 faizle kredi veriyor.ihtiyac kredisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona başvurduk 0,99 çıktı ama en fazla 25000 tl onay verdiler, o da yetmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar %100 bilgi. Arabalar gümrükten çıktı otoparkta şuan. Araçlar teslim edilmeye başlandı. Benim aracımda en geç Cuma'ya kadar teslim edilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorod -- 27 Eylül 2016; 13:33:23 >
  • Peki bu sigorta-tescil-plaka islemleri yetisir mi cumaya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala elinde edition plus olan bayi var mıdır? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean06

Peki bu sigorta-tescil-plaka islemleri yetisir mi cumaya?

Arabalar otoparktan çıkıp bayiye girdiği zaman sizin dediğiniz işlemler sabahtan öğlene kadar sürer. Sigorta-Plaka vs yarım günlük iş yani.

Birde şöyle bir durum var, benim aracı aldığım yer limanla 60-70 km. Diğer illere teslimat bir kaç gün gecikebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknorl

Hala elinde edition plus olan bayi var mıdır? Bilgisi olan var mı?

Benim aldığım yere ek arabalar gelmiş. 2 tane vardı ellerinde. Fakat iki tanesinde renk farkı bir tanesinde geri görüş farkı var. Ayrıca o sonradan eklenen partiler bir daha ki ay teslim edilecekmiş.
  • Gorod kullanıcısına yanıt
    Bizimkisi sonraki partı sanırım. Şu donanımlar tam belli olsunda artık beklemek sorun degil Bilgiler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Section8 -- 27 Eylül 2016; 13:59:33 >
    Hocam siz araçları mı gördünüz? Ben bizim bayiden daha çok bilgiye sahibim ne sorsam bilmiyoruz diyorlar 😡

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam hangi il hangi bayi.
  • Benden de parayı ısrarla istiyorlar, arabayı sorduğumda ise 'yeni bilgi yok, eylül sonu ekim başı' diyorlar. bu da tedirgin ediyor, kredi dışındaki miktarı kapatmamı istiyorlar en geç yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zooropa

Benden de parayı ısrarla istiyorlar, arabayı sorduğumda ise 'yeni bilgi yok, eylül sonu ekim başı' diyorlar. bu da tedirgin ediyor, kredi dışındaki miktarı kapatmamı istiyorlar en geç yarın.

İzmir daha para istemedi beklemedeyiz.
    Bu arada ben 15000 tl kapora vermiştim kapora verenler ne kadar verdi acaba?
  • MERHABALAR,
    BAYİLERİN SİZDEN BAKİYELERİN BİR KISMININ KAPATILMASININ İSTEMESİNİN SEBEBİ ARACIN FATURALARI KESİLMEYE BAŞLANACAĞINDAN DOLAYIDIR,BUDA ARAÇLAR KISA SÜRE TESLİM EDİLECEĞİ VE BU AYIN KAMPANYASI OLDUĞUNDAN DOLAYI YETİŞTİRMEK İSTEMESİNDEN KAYNAKLANMAKTADIR,KENDİ BAYİM OLARAK BİZDE BAKİYELERİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞIYORUZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrem742 -- 27 Eylül 2016; 15:15:04 >
  • İyi güzel hoş da alanlar zaten yüklüce bir kapora vermişler. Daha araba gelmeden teslim edilmeden bu neyin acelesidir arkadaşım, sen kes yine faturanı keseceksen en nihayetinde kağıt parçasıdır koyarsın işleme nereye vereceksen ama daha ortada araba yok, haber yok bişey yok, insanlar zaten tedirgin, tamamen sürpriz ata oynarcasına binlerce lira kazanımlarını yatırdılar şimdi de araç yok gelmedi ama eli kulağında sen parayı ver diyorsunuz müşterilere, bu nasıl bir anlayıştır arkadaş??? Valla iyi ki de bu işe girmemişim yoksa çok baş ağrısı yaşayıp saç baş yolacakmışım demek ki...Hiç bana göre değil bu tarz ticaret...ayıp valla..! pejoyu bu sayede daha ii tanımış olduk marka olarak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 27 Eylül 2016; 15:10:25 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    arkadaşım paranın tamamı istenilmiyor zaten,bir kısmı havale edilmesi isteniyor ,baktın arabanda sıkıntı var ona göre tavrını koyarsın,senin burda insanları boş yere heycanlandırmana anlam veremedim...
  • Fütursuz01 F kullanıcısına yanıt
    Classic edition da yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

İyi güzel hoş da alanlar zaten yüklüce bir kapora vermişler. Daha araba gelmeden teslim edilmeden bu neyin acelesidir arkadaşım, sen kes yine faturanı keseceksen en nihayetinde kağıt parçasıdır koyarsın işleme nereye vereceksen ama daha ortada araba yok, haber yok bişey yok, insanlar zaten tedirgin, tamamen sürpriz ata oynarcasına binlerce lira kazanımlarını yatırdılar şimdi de araç yok gelmedi ama eli kulağında sen parayı ver diyorsunuz müşterilere, bu nasıl bir anlayıştır arkadaş??? Valla iyi ki de bu işe girmemişim yoksa çok baş ağrısı yaşayıp saç baş yolacakmışım demek ki...Hiç bana göre değil bu tarz ticaret...ayıp valla..! pejoyu bu sayede daha ii tanımış olduk marka olarak...

Bazı arkadaşlar çok yüklü kapora vermiş. Ben 500 TL verdim. :)

Ayrıca arabalar geldi, gümrükten geçti. Otoparktan bayilere teslime başlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

İyi güzel hoş da alanlar zaten yüklüce bir kapora vermişler. Daha araba gelmeden teslim edilmeden bu neyin acelesidir arkadaşım, sen kes yine faturanı keseceksen en nihayetinde kağıt parçasıdır koyarsın işleme nereye vereceksen ama daha ortada araba yok, haber yok bişey yok, insanlar zaten tedirgin, tamamen sürpriz ata oynarcasına binlerce lira kazanımlarını yatırdılar şimdi de araç yok gelmedi ama eli kulağında sen parayı ver diyorsunuz müşterilere, bu nasıl bir anlayıştır arkadaş??? Valla iyi ki de bu işe girmemişim yoksa çok baş ağrısı yaşayıp saç baş yolacakmışım demek ki...Hiç bana göre değil bu tarz ticaret...ayıp valla..! pejoyu bu sayede daha ii tanımış olduk marka olarak...

Hocam en basitinden bir bilgisayar alacak olsanız ücretini almadan sizin adınıza fatura kesmezler. Bayi de kendisini belli oranda garantiye almak durumunda sonuçta.

• heyecani yaptiran sizsiniz arkadasim bana saydirtma simdi ta enbastan 308 kampanyasi ayagina yapilan tersolari.bilen biliyor ztnde sen de uzerine alinma ben senide biliorum ancak senden ote bazi satiscilar ve bayiler alay eder gibi satici tavrindalardi ve bu ustelik aliciya daha arabasi gelmemisken parayi tamamlayalim tavrina donusunce burada o insanlari uyarmak gerekiyor ben adim gibi eminim yaziktir ki uygun fiyata cok iyi firsat arac alicam die umitlenip birsuru kisi oldugunu okuyor ve goruoruz ama magdur edilecegini dusunuorum da ins. haksiz cikarim pek ihtimal vermesemde.Neyse izlioruz goruourz gorecegiz de bakalim sureci nereye evrilecek?

@turkeril
    anliorum kardesim haklisin ama bak ben sonucta bu arac alim isine girmedim de izlenen surece tepkim var.yazdiklarimdanda anlamissinizdir biraz da olsa.beni etkileyen de bi durum yok ztn.bilgisayar satin alma ornegi vermissinde ben hb,gg,teknosa gibi eticaret sitelerindende aldim gormeden etmeden bilmeden ama sunu biliordunki teslimatta nzmn elime gececek.birde bilgisayar dedigin olay 1000-2000-3000tl 70.000lik aracla kiyasa girermi hic tabi bilemiorum siz alicimisiniz saticimisinz ama bana satici gibi geldinz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.trust.06 -- 27 Eylül 2016; 15:47:06 >

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Geçen haftaya kadar ceed'i satıcıydım, şimdi 308'i alıcıyım :)

Ekrem bey kimsenin yapmadığını yapıp en uygun fiyatlardan araç sağladı. Kurumu bakiyelerin tamamlanmasını istiyor, o da bizden talep ediyor.
    Bahsettiğiniz fırsatçı bayiler vs. başta pek hoş olmadı ben de vazgeçmiştim. Sonradan Ekrem bey'in sunduğu imkana da hayır diyemedim.

Siz de kendinizce haklısınız erken ödeme konusunda bir şey diyemem ama örnek olarak i30 alan arkadaşım da önceden parasını gönderip sonra teslim almıştı.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.