Şimdi Ara

Bi anda tum kadrom emekli oldu :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.5 sezonda 4 3 3 topa sahip olmayi oturttum anca ona gore oyuncular aldim, avrupada nagmalup gidiyorum ligde biraz tokezlemistim ama yinede iddaaliydim. 17 tane bildirim geldi allah allah dedim hamit emekli oldu dedi, umut emekli, melo emekli, sneijder emekli, vagner love emekli, balta emekli. Bi anda kadrom yariya indi nerdeyse. Aklimda torresi almak vardi baktim emekli olmus ribery de oyle robben de ucmus rvp de gitmis. Yani bu adamlar 39 yasinda da degiller hepsi 31 32, nedendir acaba bilen var mi 4 4 1 1 e kaymak zorunda kaldim ne guzel akici yapmistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• oyun korsansa oluyor genelde. yanlış anlamayın böyle her sene çıkan kendini tekrar eden oyunların korsanına karşı değilim. korsan değilse de klasik fm'nin saçma sapan senelerdir düzeltilmeyen hatalarından biridir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersol

oyun korsansa oluyor genelde. yanlış anlamayın böyle her sene çıkan kendini tekrar eden oyunların korsanına karşı değilim. korsan değilse de klasik fm'nin saçma sapan senelerdir düzeltilmeyen hatalarından biridir.

Anladim hocam tesekkur ederim, orjinal kullanmaya calisiyorum olabildigince ama senelik oyunlarda yuksek fiyatlilari alamiyorum maalesef yanlis hatirlamiyorsam bi ara 100 tl bandinda geziniyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ara 50 TL'ye inmişti Steam'de o zaman aldım.Orjinal almaya çalışıyorum ben genelde.Bu tür sebepler ise tamamen korsan olduğundan.Zaten 5-6 seneye korsan olayı kalmaz fifa 15 kaç ayda kırıldı , fifa 17 çıkacak 16 kırılmadı daha korsanı yok.Orjinal temiz dert tasa sıkıntı yok
  • Yaz indirimleriyle 34 TL'ye kadar düştü hatta.
  • ben 4 5 gün önce 47 liraya aldım bi siteden
    buraya link koyunca şifreliyo koymuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Younes Belhanda -- 5 Ağustos 2016; 22:32:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam fm15 indir temizinden fm16 korsana karşı tedbir almış transferlerde sıkıntı çıkıyor klup durduk yere batıyor felan 15 iyidir zaten 3aya fm17 çıkıcak gerçi 150-125tl civarı olur yine torrente düşmesini beklicez napalım 20-40tl yaptılarda biz mi almadık
  • fm 2005 oyna ben 2016 ya geldim bayaa sarıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.