Şimdi Ara

Turk Telekom Faturasız Hat ile VoLTE kullanamamak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
9.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar faturasiz hat ile neden kullanamiyoruz bu VoLTE servisini. Elimizde destekleyen telefon var ama sirf faturasiziz diye boyle ayrimcilik yapilirmi? Bunun mantığı nedir?

• Adı artık Banka Telekom olmuş kanserli bir kurumdan iyiliğine birşey yapacağını mı sanıyorsun?

Sen istiyor hizmet önce verecek cüzdanını sonra duj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 11 Eylül 2019; 1:59:58 >
  • Aynen hocam. Sağolasın. Aşmayan tarife diye bir şeye geçtim.
  • Kurumların dönüşü hikaye oluyor, kamuoyu baskı olmadan da sonuç yok. Kullanıcılar twit tekrarı yapmadan yayılmayacak da. Türktelekomun twit olarak vereceği saçma cevaba verilecek twit-tepkiler sonuç verebilir ancak...
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Retweet yapılıp çok kişi sormalı, baskı yapmalı. Yayıldıkça sonuç alabiliriz.
  • Evet hocam haklisiniz.
    Hocam bu kadar sikayete ragmen hala neden islem yaplmiyorlar bilmiyorum. Faturaliya cekmek icin diyecegim ama ozenio gecen yokdur sanırım. Vowifi konusunda yillardir adim da atmadilar. Telekomun bu islere pek aldiris etmedigi acik.

Ancak aklima soyle bir sey geldi. Ben vodafone da denedim vowifi ile vodafone kullanan birisini ararsaniz HDbaglaniyor. E telekomda volte yani HD ses kapali ama vowifi kullanirsaniz bir nevi bu ozelligi kullanmis olacaksiniz. Vowifi gelirse o da faturalilara mi acik olacak acaba diye düşünüyorum.
  • Benimde faturali ama sim kartini volte olan bi cihaza takip ordan servisi aktif hale getirip sonra buna takmam lazimmis
  • yuh ya 3 sene olmuş.
  • Merhaba. Aşmayan tarifelere geçerek artık volte kullanabiliyorum hocam.
    Turktelekom Kurumsal hatlara bile volte vermiyor sizler faturasız hat için bekliyonuz
  • mutalvarol M kullanıcısına yanıt
    Aşmayan tarifeye geçtim fiyatı uygun olduğu için. Hem de volte den faydalanabildim böylelikle.
    Şimdi denedim kurumsal hatta volte desteği verilmiş faturasiz hattınız varsa sizde bir deneyin
  • Faturalıya müşteri çekme politikaları. Giga yıda vermiyorlarmış faturasız hatlara. Zamanla faturasız müşterilerde yararlanır diye tahmin ediyorum.
  • Ben bunlarin ne yapmak istediklerini anlayamiyorum. Ve inat ettim faturasizda kalicam ve 6 lira fazla verip yinede taahhut vermicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetData

Güzel bir dille yaşanılan durumun aboneler arasında ayrıma sebebiyet verdiğini Türk Telekom'a anlattım. Değerlendirmeye alıp 15 gün içerisinde dönüş yapacakları bildirdiler.

Ama dönmediler değil mi?

Bimere mi ne yazsak ya bunu 4,5G yi dibine kadar faydalandırmıyorlar diye.
    Bangır bangır reklam yapıyorlardı. Ülke resmen batmış ama 4G balınunu şişirip şişirip millete göbek attırıp reklamla göz boyuyorlardı.
    Eee sadece faturalılar yararlanabilecek ise ne anladım ben bu işten?
    Burada faturalıların 2. sınıf muamelesi görmesi de yasalara aykırıdır.
    Hizmeti birine veriyorsan diğerine de vermen gerekir.
    Parasıyla değil mi hemşerim? Ben faturasız kullanıyorum ama parasını da veriyorum!
    Faturasız diye bir servisten mahrum bırakılması söz konusu olamaz.
    Bakırköyde ilçesi sınırlarında oturan bir arkadaş var ise nolur şikayet etsin yahu bu durumu Tüketici hakları ilçe hakem heyetine.

İlgili TT sayfası:https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5g/sikca-sorulan-sorular.html
    Kimler HD+ Görüşme Servisinden yaralanabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EUA_ -- 19 Ekim 2016; 2:21:27 >

• Faturalı hattımı s6 edge ye taktım desteklemesine rağmen bende kullanamadım sivas merkezde
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Gm5plusda destekliyor faturali hat iatiyor faturali hat kullananlarada cihaz desteklemiyor diyor vodafonede kullaniliyor suan bu cihazda
  • Hort olacak ama TTyardim@turktelekom.com.tr adresine durum ile ilgili email atılsa aslında en azından safımız belli olsun, karıncanın dediği gibi. Biz elimizden geleni yapalım da onlar hizmet vermezse başka bir operatöre geçiş yapılır olmadı.
  • Hort, saçmalık devam ediyor...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.