Şimdi Ara

asus-ux305la 2600tl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
704
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartı zayıf gibi hocam hele o çözünürlüğe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu bu kadar pahalı yapan nedir ki ?
  • Bu fırsatsa ben neyim ?
  • Hepsiburada'dan 2200 liraya aldim da, neden sicak firsat degilmis ?
    Ultrabook bu model, 2600 lira bile gayet iyi.

• o ekran kartı nedir yahu tövbeler tövbesi
  • macbook air gibi kullanim amaci var ürünün. Mobil ve uzun pil suresi. Ekran karti da kötü degil o kadar. Yuzde 10 sepet indirimiyle baya iyi yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence buzz gibi
  • 1.3 kiloluk bir ultrabook bu office amaçlı sunumlar için falan sürekli yanında taşıyorsan hafif işte başka bir olayı yok full hd ekran ve ssd güzel detaylar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı laptop var

Pil ömrü gerçeği yansıtmıyor gibi geliyor

6 saat falan

Asus 12 saat yazmış ama pazarlarken 10 diye düzeltmişler
    Ama kullanımda 5-6 saat alıyorum

Parlaklık en düşükte
    Cihaz havalanacak şekilde durarsa video izletmede 9 saati görebilir

Cihaz yük altında ısınıyor oyun vb olarak LOL kaldırıyor test ettim ama oynamıyorum. Bayağı ısınıyor

5. Nesil işlemciler ısınıyor
    6. Nesil az ısınıyormuş

Hafiflik vb olarak memnunum
    Kullanışlı bir cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 3 Ağustos 2016; 15:21:24 >
  • Şu makineye bakıp da ekran kartı performansı laf eden "bebe belik" var. Siz gidin Ultrabook nedir, nerede ne amaçla kullanılır öğrenin çocuklar.

Bu ürün Zenbook 2 serisi, 3 serisi ise piyasa girmek üzere. O sebeple elde kalan sokları eritmek adına indirim yapıyorlar şu sıralar.

Yeni DELL XPS ve Zenbook 3 serisini görmeden, bu tarz bir cihaz almaz bence. Fiyat uygunmu denirse, benim gibi Amerikadan getirtme şansınız varsa, çok daha ucuza temin edebiliyorsunuz.
  • Fiyat güzelmiş ama stok yok artık, ekran kartına laf eden cahillere de gülüyorum sadece, herkes taşınabilir bilgisayarı sizin gibi dili dışarıda oyun oynamak için kullanmıyor

Ne kadar ince, ne kadar hafif o kadar pahalı, kısaca bu laptop sizi aşar, hedef kitlesi tablet taşır gibi laptop taşımak isteyenler, kısıtlı yeri olanlar, iş adamları vbdir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.