Şimdi Ara

Olympia > 80 level human rogue 72-80 açık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    70 fs si yandı, 80 fs si gorev halinde duruyor,
    72 ve 80 skilleri açık,
    üzerinde old rol x1, old skeleton belt bulunuyor.
    ilan tarihinden itibaren 10 ağustosdan itibaren 200 saat bronze premium, 3 gunluk dragon kanat
    eslant gorevlerının %70 i duruyor (tb tc aof boro duruyor), cz gorevlerının %100 ü duruyor.
    L sinde 1günlük exp pre, kanat, magic bag 15 günlük, 10lu genie, 30lu sw sc. bankada bus ve high class çer çop.

Fiyat: 200 TL

Olympia > 80 level human rogue 72-80 açık

Edit: itemleri satılmıştır char boş halde 72 si açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mânâlùx Râpérâ -- 10 Ağustos 2016; 12:54:01 >

• Yukarı.
  • hocam charlar neden bu kadar ucuz?Nerden baksan bi 70+ skili 250 liraya açılıyor.En az %80 zarar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

hocam charlar neden bu kadar ucuz?Nerden baksan bi 70+ skili 250 liraya açılıyor.En az %80 zarar var

250 liraya acılmıyo hocam, suan oynamıyorum ama oynadıgım donemde 4,5gb ye açmıştım 100tl falan, suan 80tl ila 100tl arasıdır diye tahmin ediyorum.

Bu arada satış devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mânâlùx Râpérâ

quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

hocam charlar neden bu kadar ucuz?Nerden baksan bi 70+ skili 250 liraya açılıyor.En az %80 zarar var

250 liraya acılmıyo hocam, suan oynamıyorum ama oynadıgım donemde 4,5gb ye açmıştım 100tl falan, suan 80tl ila 100tl arasıdır diye tahmin ediyorum.

Bu arada satış devam ediyor.

valla ben cyperda sırasıyla 17, 15, 14 gbye açmıştım..İyi kazık girmiş ozaman
  • Günceldir.
  • Şu an boş olarak fiyat ne kadar ve alırsam yüzük şeklinde alıcam bunuda ayarlayabilir misin bana özelden ulaşabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtremTarz

Şu an boş olarak fiyat ne kadar ve alırsam yüzük şeklinde alıcam bunuda ayarlayabilir misin bana özelden ulaşabilirsin...

muhtemelen hesap duruyodur uzun zamandır girmedim, yüzük yapamam suan maddi imkanlardan dolayı hesabı alırsınız kendiniz yüzük basarsınız hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.