Şimdi Ara

Xbox One 1 TB 32 Oyun 999 TL SON İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Herkese Selamlar,

Konsol temiz kullanılmıştır,500GB Modeldir Extra USB 500GB WD Hdd Takılmıştır, Parlak kısmında kılcal çizikler vardır, kol çok iyi durumdadır, garantisi devam etmektedir (Microsoft Türkiye) 1 Yıl Garantisi vardır, Kutusu ve kutu içeriği durmaktadır,PAL makinedir, konsol üzerinde kardeşlik hesabı yapılmıştır (bunun bilincinde olacak birilerine satmayı yeğlerim) üzerinde 1 yıllık GOLD üyelik vardır yaklaşık 5 ay kalmıştır, internet olmadan bazı oyunlar açılmaz, pm ve telefondan ulaşabilirsiniz (Almak isteyen arasın konuşalım)

Oyunlar yada hesap ayrıca satılık değildir ve kesinlikle TAKAS yoktur, çocukla ilgilenemediğinden dolayı satıyorum 999TL (Oyun Fiyatına Konsol+Oyun) Bu fiyata satılmaz ise satıştan çekeceğim pazarlık teklif etmeyiniz

LÜTFEN
    Kardeşlik nedir (forumu araştırın ne olduğu yazıyor),
    Oyunların kardeş ve ana hesap ayrımını aşağıda listede yaptım, cihaz üzerinde 2 adet hesap tanımlıdır (Kardeşlik yapılan hesap ve kendime ait olan hesap olmak üzere)

KARDEŞLİK İLE İLGİLİ GELEN SORULARA CEVABEN YAZMAK İSTEDİM (BAŞKA ÇAREM KALMADI)
    - Peki "kardeş hesap" şifre değiştirirse ne olacak o vakit (değiştirmesi gerektiği için olabilir irtibata geçer alırsınız)
    - Ya kasıtlı yaparsa ? pek mümkün olmasa da hadi oldu diyelim (kendisine ulaşamıyorsanız sizde şifre değiştirirsiniz)
    - eee bu kardeşlik yapılan kişi her iki şifreyi de biliyor ya ana hesap'ın şifresini değiştirirse (cep telefonu ile koruma var) ana hesap bilgilerini tamamen vereceğim için istediğiniz değişikliği kendinize göre yapabilirsiniz
    - kardeşlik yapılan hesabın sahibi de makineyi satmak isterse ne yapacağım ben o zaman ? (onun satacağı kişi ile irtibat kurarsınız, onunla devam ederseniz yada etmezsiniz)(Nasıl güvenebilirim ki? iyi niyetli olduğuna inanıyorsanız sorun yok, ben satarken kimseden sabıka kaydı istemiyorum yada güvenimi kazan demiyorum)
    - onun satacağı kişi ile anlaşamadık ne olacak "onun oyunlarını oynayamayacağım mı şimdi ben" (maalesef) o kadar para verdim riskli bir durum? (Almaya bilirsin zorla satmıyorum)
    - hepsini geçtim ya kardeşlik yapan kişi benimle yapmak istemezse? (ana hesap üzerindeki oyunlar zaten cihazın fiyatının üstüne)
    - Oyunların hepsi tek hesaptamı ? 2 adet hesap var konsol üzerinde, Ana hesaptaki oyunları aşağıdaki listede belirttim, kardeş hesaptakilerde aynı şekilde aşağıda belirttim
    - Oyunları takas edebilirmiyim? Hayır, zaten kardeşlik yapıldığı için oyunlar paylaşılmış durumda, kardeşlik yaptığımız kişinin oyunlarını takaslayabilirmiyim? Hayır
    Örnek: sadece 1 tane oyunu takaslayabilirmiyim (The Witcher Wild Hunt) Hayır , sistem böyle işliyor benim elimde olan bişey değil.

GENEL SORULAR
    harici usb hdd ye nasıl oyunları yükledin " yoksa makine kırıkmı" (microsoft izin veriyor usb3.0 diskleri harici olarak xbox one'a depolama olarak takabiliyorsunuz,
    oyunların hepsi kutulu mu, (Ah keşke kutulu olsa tadından yenmez o vakit hele bide bu fiyat varken üfff)
    internet olmazsa çalışır mı, (Kardeşlikten ötürü bazı oyunlar çalışır bazıları mecburen internet ister)
    Ucuz oyun almamız için ne yapmamız lazım, (Paranızın olması lazım)
    XboxOne mı iyi Playstation4 mü iyi, (Forza Serisi XboxOne da -- Uncharted Serisi Playstation4 de) hangisini severseniz artık
    Arkadaşıma alacağım ama (Kime alırsanız alın notere gidecek halimiz yok kargo yapar yollarım kim kullanmak isterse artık)

Bu soruları sormayınız lütfen, yormayın artık altı üstü bir cihaz satıyorum ve forumdaki en iyi fiyat ARABA satmıyorum EV satmıyorum.

Oyunlar aşağıdaki gibidir (2 Adet Kutulu oyun vardır) gayet güzel yapımlar mevcuttur konsol üzerinde AAA diyebileceğimiz ve Exclusive olarak.

Gta V (Kardeş hesapta)
    The Witcher Wild Hunt (Türkçe) (Ana Hesap)
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege (Kardeş hesapta)
    Metal Gear Solid Phantom Pain (Ana Hesap) Kutulu
    Rise Of Tomb Rider (Ana Hesap) Kutulu
    Tomb Raider Defenitive Edition (Kardeş hesapta)
    Red Dead Redemption (Ana Hesap)
    Assassin Creed Unity (Kardeş hesapta)
    WWE 2K16 (Ana Hesap)
    Warriors Orochi 3 Ultimate (Ana Hesap)
    Sunset OverDrive (Ana Hesap)
    Unravel (Ana Hesap)
    Dirt Rally (Ana Hesap)
    Grid 2 (Ana Hesap)
    The Crew (Ana Hesap)
    Forza Horizon 2 (Ana Hesap)
    Forza Horizon 2 Fast & Furios (Kardeş hesapta)
    Forza Motorsport 5 (Ana Hesap)
    Forza Motorsport 6 (Kardeş hesapta)
    Need For Speed 2015 Deluxe Edition (Ana Hesap)
    Van Helsing (Ana Hesap)
    Wolf Among Us (Ana Hesap)
    Thief (Ana Hesap)
    Crimes & Punishmnets (Ana Hesap)
    Hand Of Fate (Ana Hesap)
    Tumblestone (Ana Hesap)
    ZHeros (Ana Hesap)
    Lord Of Fallen (Ana Hesap)
    State Of Decay (Ana Hesap)
    Styx Master Of Shadow (Ana Hesap)
    Killer İnstinct (Ana Hesap)
    Banner Saga 2 (Ana Hesap)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGNUX -- 2 Ekim 2016; 12:38:25 >

• Ps4'üm olmasa 1 dk durmam alırım (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

Ps4'üm olmasa 1 dk durmam alırım (:

güzel yorumunuz için teşekkürler
  • Sa. Listedeki oyunlar satilmakta olan xboxin yarisi kadar. Iyi fiyat. Hayirli sayislar.

• Olurda kutulu oyunları satmayı düşünürseniz lütfen pm'den haber verin hocam.iyi satışlar.
  • olmadi ki böyle cohazimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: exurtcies

olmadi ki böyle cohazimiz

nasip kısmet olur birgün böyle bir cohazın
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozdemiiir

pm attım

cevapladım
  • 500 gb harici wd 7200 rpm mi ve tek satarsan fiyat nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.