Şimdi Ara

Superonline rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar superonlinea ev telefonunla gel kampanyası ile geçtim her şey güzeldi fakat daha sonra bana türktelekomdan telefon faturası geldi.
    Superonline a bildirdiğimde bana " daha işlemleriniz tamamlanmamış burdan hızlandırma talimatı veriyorum diyorlar" 2. ayı oldu hala ev telefonumu taşımadılar. Eee diyorum hem size hem türktelekoma mı para ödeyeceğim bu benim sorunum değil diyorum siz ödeyeceksiniz diyorlar.
    Ek olarak; tatilde olduğum için internetimi dondurma talimatı verdim ve 15 gün oldu hala donduramadılar.

Kısacası sanırım artık superonline da doydu müşteri kaybetmekten korkmuyor, ayrılcam dediğimde ise taahütünüz var diyorlar.

• BTK ya basvurun bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adsl aldıysan telekomun altyapısı sabit internette sık sağlayıcı değişmek iyi değil.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    @Başka bir ilde fiber kullanıyordum türktelekom taşıyamadı internetimi fiber alt yapı yoktu taşındığım yerde bende ttneti kapattırıp süperonline bağlattım. Sadece geçişte türktelekomdaki ev telefonumu superonlinea taşıdım sözde taşıdım tabi hala taşıyamadılar.
  • Nipheria kullanıcısına yanıt
    şu an şikayetvara yazdım btk yı bilmiyorum malesef
  • Nipheria kullanıcısına yanıt
    şu şekilde br dönüş yaptılar yarına kadar bir şey çıkmazsa btk ya da yazıyım
    https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/6090100#gorusmeler
  • sol fatura alamaz o personel yanlış bilgi vermiş olmasın? tırt telekom numara taşıma işlemini sabote etmeye çalışıyor o nedenle gecikme oluyor...
  • Yaa bırakın allahaşkına... Bi ADSL bağlatayım dedim.. önce türk telekom geldi hat aktifleştirdi. şimdi bunlar gelicek modem takıcak falan.. Yıl 2016 ulan 2016... Millet uzayda hayat arıyo. Siz bi internet bağlantısını 7 günde yapabiliriz diyosunuz...

Türk telekom size bağlantı sağladığını geç haber veriyorsa BANANE!?
    Servis elemanlarınız yoğunsa BANANE?! daha fazla insan çalıştırın!
    Servisiniz yavaşsa BANANE?! daha kaliteli ekip kurun!
    Türk telekomla aranızda rekabet varsa BANANE? Ona göre anlaşın!
    Kısacası bu saçmalıktan banane kardeşim? TTNET başvuru yapıldığı gün gelip interneti kurabiliyorsa sizinde bunu yapabilmeniz lazım. en azından 3 iş günü içinde gerçekleştirin be vicdansızlar. millet uzayda hayat arıyo uzayda. anlıyon mu? ben daha google'a giremiyorum evimden!
  • Bir kaç ay önce 25mbps den 50 mbps gece kusuna geçtim. 24 ay sabit 59 tl dediler gecen ay 59 bu ay 68 yapmışlar hem taahüt var hem zam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugaybitter kullanıcısına yanıt
    Sizin bu duruma getiren Süper online değil hiç bir firmayı savunmuyorum.

Türk telekom gelen telebi sabote ediyor nerde dandik alt yapı port var ordan geçiriyor sırf isyan edip abone dönsün diye..

kaç kez ceza yedi bu hareketinden dolayı? , ben dahil kaç kişi bu forumda başka sağlayıcıya geçersen diye tehdit edildi..

Tek el olmak işlerine geliyor.
  • TÜRK TELEKOM denilen şirket yapıyor bu işleri kurtulmanın zamanı geldi.. Bu şirketten ve başındaki gözünü para hırsı kaplamış patronlardan..
  • memlekette baba evinde superonline adsl kullanıyoruz sanırım 8 mbit ama indirme yaparken bildiğin 56-120 kb ile çekiyor işkence çektiriyor sadece gezinebiliyoruz video izleyemiyoruz düzgün, bu işten anlayan varsa yardımcı olsun..
  • tugaybitter kullanıcısına yanıt
    senin tırt telekom ile alakan var... sen kesin personelisin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.