Şimdi Ara

iphone 6s plus almaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6s ve 6s plus arasında çok kararsızım. 6s tam istediğim boyutta ama 720p ekranı var. 6s plus 1080p ekranlı ama 5.5 inç bir telefona göre bile büyük bir telefon hatta kaba göründüğünü söyleyenler var. Bir fikir verebilir misiniz bana hangisini alayım sizce? 1080p ekran için o dev gibi telefonu almaya değer mi yoksa 720p ekran oyun ve film için benim işimi görür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 30 Temmuz 2016; 18:31:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Film izleyeceksen zaten büyük ekranlı almanda fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Arkadaşlar 6s ve 6s plus arasında çok kararsızım. 6s tam istediğim boyutta ama 720p ekranı var. 6s plus 1080p ekranlı ama 5.5 inç bir telefona göre bile büyük bir telefon hatta kaba göründüğünü söyleyenler var. Bir fikir verebilir misiniz bana hangisini alayım sizce? 1080p ekran için o dev gibi telefonu almaya değer mi yoksa 720p ekran oyun ve film için benim işimi görür mü?

İkisini de eline alıp inceledin mi?
  • bence değer,ama 6s alsan kimse nasıl böyle birşey yaptın demez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Teknosada incelemiştim ama alıcı gözüyle değil. Şimdi alıcı gözüyle bir kere daha gidip incelemem gerekiyor sanırım. Konuyu açarakta deneyimli arkadaşlardan fikir almak istedim.

• Bende 6s mi 6s plus mu diye bir konu açtım geçen hafta bende normalde 6s var hocam kelepir 6s plus buldum o yüzden açmıştım o konuyu her cebe sığmıyor, tek elle kullanım sağlanmıyor, hele hele aktif bir insansan hiç alma, ayaktayken cepteyken iyi ama insan unutuyor birden çöküveriyor yere düşen birşey almaya çalışırken unutuyor telefon zorluyor kasıyor otururken cepten çıkarmak gerekiyor gibi yorumlardan sonra almamaya karar verdim, özelikle yine bu forumda konuyu açtığım zamanlarda bir arkadaş o gün 6s'ten 6s plusa geçmişti tam alacakken mesaj attı, geri iade etmeye gidiyorum diye :) tek can alıcı yeri şarj bence. Ben şöle düşünüyorum; almak için tek neden var ama almamak için bir çok neden çıkıyorsa ortaya almamak sağlıklısı ve 6s aldığında mutsuzluk yaşamıcaksan keşke plus alsaydım demiceksen hele hele hiç sıkıntı yok

• yani kafana takmıcaksan 6 al derim gerek yok plus a 720 p yeter sana işini görür plus bence gerektiğinden büyük annemde 6 var gayet memnun boyutu falan iyi yani 6 al bence
  • cordoncayo kullanıcısına yanıt
    Bende meizu m2 note var. 5.5 inç bir telefon ama 6s plus elimdeki telefondan bile büyük hatta telefonu ilk gördüğümde korktum bu ne dedim lan böyle. Neyse bir şekilde karar vereceğiz artık.

• acelen yoksa iphone 7 yi bekleyebilirsin 2 -3 ay
  • Peki 720p 6s alsam store da ki filmleri hd olarak izleyebilir miyim?

• kusura bakma s demeyi unutmuşum 6s dicektim 6 demişim .

izleyebilirsin rahatlıkla
  • Eylül de açıklanacak telefonun iphone 7 değil iphone 6se olacağı söyleniyor. Ayrıca kulaklık girişi olmayan bir telefona sıcak bakmıyorum.

• değmez hep ful hd olsa ne olur ben hiçbir üst sınıf telefonda film izlerken işte budur diyemedir. telefon ekranı sonuçta

• qqyyxx Q kullanıcısına yanıt
    bencede hocam çok doğru değmez izliceksen tv den açıcaksın
  • Iphone 6 plus 16 gb 2.500 64 gb 3500 vatandan aldim fiyatlari bence degmez 16 gb yetmez zaten yarisindan fazlasini kendisine sakliyo telefon ve aşırı derecede buyuk annemde 6s var cok memnun buyuklugu yeterli duzeyde kesinlikle 6s derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Teknosada incelemiştim ama alıcı gözüyle değil. Şimdi alıcı gözüyle bir kere daha gidip incelemem gerekiyor sanırım. Konuyu açarakta deneyimli arkadaşlardan fikir almak istedim.

İyice incelemen lazım bu sefer.
  • Bence telefonun ekran çözünürlüğüne bakma ekran büyüyünce bormal olarak büyümesi gerekiyor çünkü ppi önemli.. Ayrıca iki telefon arasında fark zor anlaşılır. Film için telefon biraz mantıksız. Leptop ekranı bile bana küçük geliyor yeri geldiğinde. Bence 6s al ama şarj önemli ise plus. Ben olsam 6s alırdım. Hatta ben kolay kullanım için 5s almıştım.. Tercih meselesi biraz da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun ve film için telefon alınmaz alacaksan ipad al kardeşim.alacağın telefona yazık 3 ayda batarya ölür.
  • Değişen hiç bişey olmaz ekran/çözünürlük oranı olarak 6s ve plus aynı kalitede ekranlar sadece boyutu farklı çözünürlük oranları aynı. Şöyleki plus ekranında 6s den büyük kalan kısımlar kadar çözünürlük eklendi. Yani (6s) 12 m2 bir odayı 4 kilo boyayla , 15 m2 (plus) bir odayı 5 kilo boyayla boyamış oldular. M2 başına düşen boya sayısı 6s dede plus dada 3 yani aynı kalitede ekranlar. Sadece kağıt üzerinde rakamlar farklar var gözünüz iki ekranıda aynı kalitede görür.

• Bencede ipad al film diyip duruyon batarya GG olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.