Şimdi Ara

Fm16 kutucuk sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çıldırmak üzereyim. Daha once de vardı. Format attım geçti. Dün yine format attim ayni sorun.

Bir kutucugun uzerinden gecerken bir degisik oluyor kutucuk. İci bosaliyor falan.

Ekran karti guncel flash player falan da var nolur yardımm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up up

• Ekran resmi olarak atarsan daha fazla yardımcı olunabilir.
  • oyun orjinal mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

oyun orjinal mi?

Değil. Ancak daha önce yoktu dediğim gibi formattan sonra öyle oldu. Daha önce de vardı bu sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Ekran resmi olarak atarsan daha fazla yardımcı olunabilir.

İnternet yok pcde. Ama kutucuklar bi degisik oluyor falan

• korsan oyunlarla ilgili çok çok şikayet var hocam bu da o sorunlardan birisidir diye düşünüyorum.

• quote:

korsan oyunlarla ilgili çok çok şikayet var hocam bu da o sorunlardan birisidir diye düşünüyorum.

Yalnız bir kere kurdum vardı. Sonra yeniden kurdum olmadı. Şimdi yeniden kurdum aynı şeyYalnız bir kere kurdum vardı. Sonra yeniden kurdum olmadı. Şimdi yeniden kurdum aynı şey
  • korsan oyunda hatalar mevcut ve dediginiz gibi bazen olmasa da bazen oluyor. arkadaşımda da lig isimleri yanlis yaziyodu silip kurdu duzeldi. sonra yeni kariyer actiginda yine ayni hata vardi

• quote:

korsan oyunda hatalar mevcut ve dediginiz gibi bazen olmasa da bazen oluyor. arkadaşımda da lig isimleri yanlis yaziyodu silip kurdu duzeldi. sonra yeni kariyer actiginda yine ayni hata vardi

peki sağol. bir de bir sorum daha var.

42 milyon tranfer bütçesi var. gol makinası diye bildiğin forvet var mı? gabriel barbosa dışında. podolski burak dışında
  • bende gol makinesi olanları söyleyeyim.

Gustavo Bou, 4m e aldım. 57 maç 46 gol. sonrasında 7m e Frosinone ye sattım. satmazdım da Real Madrid'den Jese serbest kalıyordu onu aldım paraya ihtiyaç vardı ondan :)

Jese 28 maç 19 golle oynadı ama 1 sezon oynatıp newcastle a sattım 11m e

John Guidetti yi aldım 14m e. 33 maç 27 gol 9 asistle oynadı ve 41.5m e psg ye sattım.

Enes Ünal ı aldım 10m e cityden. 26 maç 26 gol attı sonra 28.5m e psg aldı

ondan sonra da 2027 ye kadar şu regenle devam ettim

Fm16 kutucuk sorunu

Fm16 kutucuk sorunu

• öyle diğerleri gibi ilk başlarda 34 maç 36 gol atan cinsten forvetlere sahip olamıyorum. hele ki fm 16daki taktikte kanatları da forvete dahil ettiğim için baya gol payları dağılıyor. mesela enes ünalın 26 maç 26 golle oynadığı sezon deulefou vardı sağ kanatta ve 19 gol 17 asistle oynadı.
  • quote:

bende gol makinesi olanları söyleyeyim.

Gustavo Bou, 4m e aldım. 57 maç 46 gol. sonrasında 7m e Frosinone ye sattım. satmazdım da Real Madrid'den Jese serbest kalıyordu onu aldım paraya ihtiyaç vardı ondan :)

Jese 28 maç 19 golle oynadı ama 1 sezon oynatıp newcastle a sattım 11m e

John Guidetti yi aldım 14m e. 33 maç 27 gol 9 asistle oynadı ve 41.5m e psg ye sattım.

Enes Ünal ı aldım 10m e cityden. 26 maç 26 gol attı sonra 28.5m e psg aldı

ondan sonra da 2027 ye kadar şu regenle devam ettim

Fm16 kutucuk sorunu

Fm16 kutucuk sorunu

Sagol hocam bakacam bunlara. Ben de 1.9a zivkovici aldim partizandan. Sag kanat oynattim. Mactan fazla asistu var. Yenilerde de avrupanin altin cocugu secildi.

DOSa lucas romero aldim iyi oynuyor ve SBLden 30m geldi ama satmadim. Sol kanat jesus navas. Sag zaten zivkovic. Forvette az once podolskiyi sattim 10m ye. Luan i almistim ath. minero dan suan o var. Yanina da adam ariyordum çok sağol. OOS de ardayi aldim ama yenilerde sattim cok para aliyordu.
    Renato sanchezi kiraldim simdilik.

Sağ defans maxwell ucuz ve iyi iş yapiyor. Sol def. Bayernden rafinhayi aldim. Onerilerin guzel.

Bu arada luana bak derim

• bitiricilik 12 olan miydi luan ? onu cok onerdiler de oyuncu gelmediydi bana. sonradan ben almadim :) zivkovic guzel oyuncu. gremio da lincoln var 16 yasinda o da cok iyi. 16 yaşında ama ozellikler saglam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.