Şimdi Ara

iOS 9.3.3 Güncel Tweakler (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.427
Cevap
26
Favori
36.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Crash reporter tweakini Allah kahretsin geçen akşam onun yüzünden telefonu safe moddan çıkartamadım. sürekli safe moda düştü. sildim kurdum düzelmedi. eraser tool ile kökten halletim giden fotoğraflara oldu

ondan kaynaklandıgını nasıl bildiniz
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    Safe moda düştüğünde Crash Reporter bildiri veridi. Crash Reporter: Springboard çöktü şüpheli "crashreporter.rcm" "errordmp" gibi sürekli olarak uyarılar verdi. Cydiadan tüm tweakleri sildim olmadı. Son çare Eraser oldu.
  • virtual home kullanıslı bir tweak mi ? indireceksek hangi repodan indirmeliyiz ?
  • beyler elinde iconizer 1.0.3 olan var mı acaba ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Turkcell dergilil uygulamasından localappstore ile dergi indirebiliyordum simdi inmiyor varmi alternatif acaba ?

App admin tweaki ile eski surumlerinde deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

virtual home kullanıslı bir tweak mi ? indireceksek hangi repodan indirmeliyiz ?

Kullanışlı süper ötesi tweak ama kullanma inanılmaz şarj yiyiyor pardon içiyor bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp6 gibi ekranı 4x6 nasil yapabilirim springtomize ile üstüste biniyor arada boşluk kalmıyor

• Uygulama değiştiricisini ios8 de ki gibi, yada daha değişik yapan bir tweak var mı?

• İlginç, çıktığı günden beri kullanıyorum pek te bi etkisini görmedim şarja. En azından su gibi içmediği kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

İlginç, çıktığı günden beri kullanıyorum pek te bi etkisini görmedim şarja. En azından su gibi içmediği kesin.

Touch ID ile telefonu uyandırma çok şarjı yiyor ama normal orta tus olarak kullanma sarja bi etkisi yok sanırım

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Mikoto diye tweak var

• murat1407 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, tek dokunuş ana ekran tuşu çift dokunuş multitask a ayarladım o gün bugündür activator u bile yüklemedim

• Ayarlarından Quick unlock'u kapatırsanız şarj yemez

• Arkadaşlar sms engellemek için bildiğiniz bir tweak var mı? Tamamen engellemeli yani Sms uygulamasına girdiğimde bile görmek istemiyorum gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdark

Arkadaşlar sms engellemek için bildiğiniz bir tweak var mı? Tamamen engellemeli yani Sms uygulamasına girdiğimde bile görmek istemiyorum gibi..

Ios un zaten var oyle bir ozelligi

• quote:

Orijinalden alıntı: cordoncayo

Ayarlarından Quick unlock'u kapatırsanız şarj yemez

Teşkkürler ama ben kullanmıyorum virtual home kullanacaklara iyi oldu bu paylaşım sğl tekrar

• Arkadaşlar uygulamayı önceki sürüme geçirmem için tweak lazım konuda vardı 2 yerde bulamıyorum. Jb yaptıktan ve bikaç tweak yükledikten sonra shazam da mý shazama geldiğimde uygulamadan atıyor. Ya jb yüzünden ya da app de bir problem var.

• quote:

Orijinalden alıntı: lord-06-

Arkadaşlar uygulamayı önceki sürüme geçirmem için tweak lazım konuda vardı 2 yerde bulamıyorum. Jb yaptıktan ve bikaç tweak yükledikten sonra shazam da mý shazama geldiğimde uygulamadan atıyor. Ya jb yüzünden ya da app de bir problem var.

App admin aranan kan :)
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    aynen hocam teşekkürler ;)
  • ne güzel iphone 6 ma 9.3.3 jailbreak yapmıştım,7 alacağım için sattım.tadına varamadan yine gitti,gelsin yine jailbreaksiz günler
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.