Şimdi Ara

Isuzu D-max 2.5 chip attırmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar bize ne gibi + beygir ve tork getirir, fiyatları nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Isuzu D-max gibi bir araca chip attırmak bence zor gibi. Bilindiği üzere turbo daha farklı ve Torka dayalı bir sistemi var. Kısacası pek verimli olabileceğini düşünmüyorum. Tahminimce maaliyeti daha fazla olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavurma verin lan ! -- 29 Temmuz 2016; 23:27:23 >
  • Hay seni beygirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kavurma verin lan !

Isuzu D-max gibi bir araca chip attırmak bence zor gibi. Bilindiği üzere turbo daha farklı ve Torka dayalı bir sistemi var. Kısacası pek verimli olabileceğini düşünmüyorum. Tahminimce maaliyeti daha fazla olur.

Ödemişte yapan yok ki. Yaptırmam icin izmire gitmem gerek. En iyisi telefonla arayıp sorayım

• Izmirde ege turbo var arda benturk arkadasin adi ona bi sor istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Izmirde ege turbo var arda benturk arkadasin adi ona bi sor istersen

Sahibin leonu var değil mi hocam?

• Stok hali kaç beygir?

En azından 30-35 beygir ve 50-60 NM tork verebilir, tahmini olarak konuşuyorum yanlız.

Facebook'tan EcuFast'a sor.
  • Konu dizelse, adres Megachips Mehmet GAZİHAN.

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Stok hali kaç beygir?

En azından 30-35 beygir ve 50-60 NM tork verebilir, tahmini olarak konuşuyorum yanlız.

136 hp. 294 nm tork değerlerine sahip hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aarmaganozturk

Konu dizelse, adres Megachips Mehmet GAZİHAN.

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: superchargerAgea

quote:

Stok hali kaç beygir?

Minimum 170 beygir 350 tork olur diyorum ben, Racechip'in sitesinde güç verileri yazıyor fakat EcuFast vb. gibi firmalarda yaptırırsan daha iyi ve daha sağlıklı güç elde edersin.

http://store.racechip.com.tr/index.php?route=product/category&path=1402_8852_106767

• quote:

quote:

quote:

Stok hali kaç beygir?

Minimum 170 beygir 350 tork olur diyorum ben, Racechip'in sitesinde güç verileri yazıyor fakat EcuFast vb. gibi firmalarda yaptırırsan daha iyi ve daha sağlıklı güç elde edersin.

http://store.racechip.com.tr/index.php?route=product/category&path=1402_8852_106767

Teşekkürler hocam aradığım bilgi buydu. Peki yakıt tüketimi çok artar mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

Stok hali kaç beygir?

Basarsan artar tabi. Düşmesinin garantisini de her zaman vermiyor Chip Firmaları, fakat özellikle şehirdışı yolculuklarda tüketim yarım litre kadar düşebilir, daha düşük devirde vites değiştirebilirsin, çünkü aracın alt devirlerindeki cansızlık gidiyor, araç daha çabuk toparlar, devrine gelir, çekmemezlik yapmaz, yokuşlarda da vites düşürmeden geberme olmadan çıkabilmek mümkün oluyor.

Fakat chip olmadan, daha yüksek devirde vites attığında ve araç çekişten düştüğünde vites küçülteceğinden dolayı, chipli araçta bu durumlar meydana gelmiyor ve daha stabil, sabit bir hızda ilerlemek mümkün oluyor, yakıt asıl bu yüzden düşüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Stok hali kaç beygir?

Basarsan artar tabi. Düşmesinin garantisini de her zaman vermiyor Chip Firmaları, fakat özellikle şehirdışı yolculuklarda tüketim yarım litre kadar düşebilir, daha düşük devirde vites değiştirebilirsin, çünkü aracın alt devirlerindeki cansızlık gidiyor, araç daha çabuk toparlar, devrine gelir, çekmemezlik yapmaz, yokuşlarda da vites düşürmeden geberme olmadan çıkabilmek mümkün oluyor.

Fakat chip olmadan, daha yüksek devirde vites attığında ve araç çekişten düştüğünde vites küçülteceğinden dolayı, chipli araçta bu durumlar meydana gelmiyor ve daha stabil, sabit bir hızda ilerlemek mümkün oluyor, yakıt asıl bu yüzden düşüyor.

Vay be saolun hocam ben yükselir sanmıştım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Fabrika çıkış hali bile kompressor C180'i rezil ediyor, çok keyifli araç arka koltukta oturmuyorsanız.

Kullanmasını bilicen düzde herkes Schumacher

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superchargerAgea -- 30 Temmuz 2016; 12:47:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu otomobil genelin trollerinde de çok ayrı bi kafa oluyor gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kasaysa eğer chip le şaka makinası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

Yeni kasaysa eğer chip le şaka makinası olur.

Yok hocam sizin bahsettiğiniz twin turbo olanlar heralde ondan değil bizim ki ilk kasalardan. Ama bu chip işini Kafama yerleştiren twinturbo dmax sahibi bi arkadaş oldu. Sinir oldum yaw köpek gibi gidiyor twinler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Amarok'a yaptırdım , 180 HP = 202 HP , tork 450 ( tam hatırlamıyorum ) 520 oldu.

Şu an düz yolda 180 ile çok rahat yürüyebiliyorum ama benim aracım rijit bir araç, d-max , l200 gibi stabil olmayan araçlarda bu hızlar nasıl sonuç doğurur bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dj_Gençkan -- 30 Temmuz 2016; 19:18:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Ben Amarok'a yaptırdım , 180 HP = 202 HP , tork 450 ( tam hatırlamıyorum ) 520 oldu.

Şu an düz yolda 180 ile çok rahat yürüyebiliyorum ama benim aracım rijit bir araç, d-max , l200 gibi stabil olmayan araçlarda bu hızlar nasıl sonuç doğurur bilmiyorum.

Rijitliğini yesinler senin arabanın. Dmaxın yıllardır çektiği yükü amarok 1 yıl çekemez eminim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.