Şimdi Ara

2012 focus 1.6 tdci titanium smart ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar auris 2008 aracımı sattım ve pazartesi gün birtane ilandan bulduğum focusa bakacağım. bu arabayla internet üzerinde çok şey okudum. bu aracı alma niyetindeyim içinin darlığı dışında bana sorun çıkartır mı? lpg li araç çok masraflı değildi. bunun masrafları çok abartılı olur mu

• Aracın nasıl kullanıldığı önemli. Bakımını falan yaptırmışsa gözü kapalı alınır, bir önceki kasa Focuslar çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makina fena full modeli tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreameren kullanıcısına yanıt
    araç ilk sahibinden servis bakımlı. auristen sonra bana nasıl olur kafam karışık biraz.
  • mustafa3330 M kullanıcısına yanıt
    Ona kendin karar vereceksin hocam. Önce Sedan mı HB mi" hangisi sana uygun onu düşün. Ben her zaman daha iyi sürüş zevki verdiğine inandığım için tercihimi Sedan'dan yana yaparım. Bagajı, göz estetiği, viraj koşulları vs. cabası. HB'de silecek, park avantajı var. HB spor, Sedan ağır görüntü verir.

Zaten almadan önce araba ile test sürüşü yapıp, Ford yetkili servisinden ekspertiz raporuna göre karar verirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dreameren kullanıcısına yanıt
    sedan tercih ediyorum hocam o yüzden.kaliteli, ikide bir arıza vermeyen, dizel sesinin çok fazla kulağımı tırmalamayacağı araba arıyorum. zaten bekarım çok fazla genişliği önemsemiyorum. focus hem yakıt ekonomisi ve performanslada cazip geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.