Şimdi Ara

Yeni i20 1.2 1800 km de aracımı bayii kaça alır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni i20 1.2 aracımı 2,5 ay önce 0 aldım 1800 km de en ufak çiziği dahi yok şu an işim gereği çok sıkıştım acilen satmak istiyorum. Bu yüzden aldığım bayii ne kadar fiyat biçer bilgisi olan var mı normalde direk kullanıcıya satmanın daha avantajlı olacağı aşikar ama uzun sürerse diye düşünüp bayii ye satmayı düşünüyorum fiyatı çok düştükten verirler mi ne kadar zararım olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayi çok fena öldürüyor hocam geçen sene 2015 model 1000 km'deki 1.4 Ibiza'ya 32.000 dediler 38.500'e sattık.
  • Bayiler genelde piyasa fiyatının %25-30 daha düşüğüne alıyor gelen araçları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam olarak hangi paket 1.2 mpi motor mu ne kadar düşünüyorsunuz fiyatini ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xlspread -- 29 Temmuz 2016; 21:54:38 >
  • resdent R kullanıcısına yanıt
    2.5 aylık araçta kaybiniz büyük olur. Hatta dışarıda satmak isteseniz bile sıfır fiyatına göre yine zararsız elden çıkarmanız zor olur. Ama kaybiniz daha az olabilir. Siz yine bayiye gidin belki tersi olur güzel bir fiyat verirler. Bide bayide araç arayan birine denk gelme ihtimalinizde var. Piyasa fiyatına satabilirsiniz şansınız varsa.

• Getz'e 21 verdi bayi. Dışarda 26'ya sattım.

• Çok aciliyeti yoksa galeri ve bayilere satmayın, acayip derecede fiyat kırarlar. İnternete koyun, tahminimce sıfırının 15% eksiğine satarsınız.

• Sıfırından 10 bin düşer öyle alır

• quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

Getz'e 21 verdi bayi. Dışarda 26'ya sattım.

Oha Getzler 26 dan mı satiliyor.. Fiyatlar ne ara 10bin arttı yahu..

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Orijinalden alıntı: gyetiker

Getz'e 21 verdi bayi. Dışarda 26'ya sattım.

Oha Getzler 26 dan mı satiliyor.. Fiyatlar ne ara 10bin arttı yahu..

2010 benzinli 30 bin kmdeki araci 30 bine sattik hocam

• shintai kullanıcısına yanıt
    Style paketi 1.2 benzinli

• Sahibinden.com + vitrin ilani bonuslu konulursa istediginiz fiyata verilir.Olmadi 1000 tl asagisina kesin gider,paraya yazik.

• arabam olmasaydı kaçırmazdım,arayınca düzgün araba bulamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: resdent

Style paketi 1.2 benzinli

Marka model fark etmeksizin bahsettiğim oranlarda teklif verirler. Bilginiz olsun. İsterseniz farklı bayilerde şansınızı deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Sahibinden.com + vitrin ilani bonuslu konulursa istediginiz fiyata verilir.Olmadi 1000 tl asagisina kesin gider,paraya yazik.

konu sahibi arkadaş aracını kaça aldı bilmiyorum ama şu anda liste fiyatı 51350 TL. Pazarlıkla 50 bine alınsa ilanı 48-49 dan verse krediyle alimin zirvede olduğu bir ortamda gerçek alıcı çıkar mi sizce?

• Zarar edersin normal vatandaşa sat

• Sahibinden'e ilan ver hocam. i20'nin piyasası yüksek, kolay satılır aracınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahibinden vitrine koy 47.900 gibi psikolojik bir fiyat yaz. Cok durmaz satilir. Yasadiginiz yere de bagli tabi.

• Arkadaşlar dizel olsun,benzinli olsun i20 ilanları hep düşük km'de satışta neden satıyor insanlar bu aracı bu kadar düşük kmlerde ?
  • Yürümüyor atmosferik araçlarda ondan .millet turbolu araçlara alıştı ...insanlar illaki biryerde turbolu araçları kullanıyor şirkette felan sonra atmosferiklerde gitmeyince kapı dışarı ediliyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 30 Temmuz 2016; 1:24:08 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.