Şimdi Ara

14.000 TL'ye kadar Araba Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, Ankarada yaşıyorum ve Okula gidip gelmek için bütçeme uygun araba bakıyorum. Toplu taşımayla yaklaşık 1 buçuk saat kadar vaktimi alıyor okula ulaşabilmek
    Okul ile ev arası 25 km. Yani Günlük 50 km yol yapacağım.
    Şoförlükle ilgili hiç bi sıkıntım yok ne olsa kullanırım
    Günlük 50 km yola dayanabilecek, sorun çıkartmayacak, çıkartsa bile ucuza hallolacak, öğrenciyiz haliyle az yakacak bi araba bakıyorum
    Görünümde mühim değil Beni toplu taşımadan kurtarsın yeter
    Kuş serisi hariç yorumlarınızı bekliyorum

Üst Limit 14 bin, 15bin max.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechenfurkan -- 29 Temmuz 2016; 14:04:22 >

• HB 3 kapı fiesta corsa falan bakabilirsiniz.
  • Renault twingo bakin hocam tam öğrenci işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 bin e sıfır yamaha x-city alıp binilir. ne trafik cilesi ne park problemi. oh miss.
  • Aman hocam pek aram yok motorla Yazın tamamda kışın ne olacak Ehliyet felan uğraşamam onlarla
  • Senkei kullanıcısına yanıt
    Araçların hepsi çok yprgun hocam ya Ankara içi bakıyorum sadece. 200 binin altında bulmak mümkün değil
  • degisik kullanıcısına yanıt
    Bu araçlar ilgimi çekiyo zaten hocam Yalnız Ankara içi bakıyorum İzmir bana uzak kalıyor
    Genel olarak araçtan memnun musunuz ?
  • Otomatik ve taş gibi araba içi falan çok temiz feldi bana. Pazarlıkla dediğine yakın bi fiyata alınabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-2001-suzuki-siwift-otomatik-vites-322239598/detay

• saru08 kullanıcısına yanıt
    Taksi çıkması araç. Çok sorun yaşarım
  • saru08 kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-nasip-garajdan-2006-clio-irt-no-0535-496-92-80-320025397/detay

"KISA SÜRELİ TİCARİDEDE ÇALIŞMIŞTIR" yazılmış
  • Gelirin yoksa 14 15 milyarlık arabaya bakma. al bi spring kolay kolay masraf açmaz. Biraz performans isterim dersen fairway bak seni asla üzmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: mechenfurkan

Bu araçlar ilgimi çekiyo zaten hocam Yalnız Ankara içi bakıyorum İzmir bana uzak kalıyor
    Genel olarak araçtan memnun musunuz ?

Ben memnunum son derece yakıtı yeni modelleriyle aynı.illa Ankara içi diyipte çürük yorgun patlak araç alma.Cliolarda çok yorgun araç var,kaportasından bir karış macun çıkan sağı solu belli olmayan araç çok onlar üzer.Parça konusunda motoru zaten yeni kasa broadway 2009 symbol(symbol sadece full enjeksiyon benim tek geri kalan parçalar aynı) ,1.4 europ ile aynı iç aksam olarakta renault 19 europa ile çoğu parçası uyuyor. Parça konusunda sıkıntı yaşamazsınız.Mekaniği basit araçlar zaten bir şey olunca belli ediyor kendini benim ki kazasız boyasız olduğu için nadir düzgün kalanlardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degisik -- 29 Temmuz 2016; 14:49:11 >

• O BİR HONDA SEVER O kullanıcısına yanıt
    Broadwayler 11- 12 bin liradan satışı açıyolar hocam. Springde 10 bin olsun. 3 sene önce 4-5 bine satılan araçlardı. 10 bini springe vermek de insanı üzüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechenfurkan -- 29 Temmuz 2016; 14:49:01 >
  • Ben araç ararken de aradığım bütçelerde broadwayler springler satıyorlardı hem motoru daha iyi hem görüntüsü daha iyi.hidroik direksiyonu sunroofu airbag i elektrikli aynası vs.vs. bir sürü zımbırtısı özellikleri var spring broadway bakma o paralara.
  • Broadway tavsiye etmem zaten uçmuş 11 isteyen var. Ama springler hala 7-8 bin senin dediklerin değişensiz veya km az olanlar. Bende sattım kendi aracımı 11 bin tlye springimi. 14 bin tlye düzgün araç bulması çok zor. Kendimden biliyorum. Palio ve clioya baktım gençlerin elinde pestili çıkmış. Bu yüzden tavsiye ettim. Saygılar

• Stocker kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi 14 litre diyo fabrika verisinde. Aman hocam öğrenciyiz

• 106 çok güzel duruyor hocam. Ama motor hakkında pek bir fikrim yok.

• bu fiyata alacağın arabaların hepsi seni üzer. genciğine yazık..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.