Şimdi Ara

Yazın son büyük indirim fırsatı! Greyder.com ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
5.175
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazlık ayakkabı ve sandaletler deki son indirim fırsatını kaçırmayın!
    (Ürünler stoklarla sınırlıdır!)

%100 deri Kadın sandaletleri 39 TL den başlayan fiyatlarla Kampanyalı ürünler kategorisinde;

http://www.greyder.com/kadin-sandalet

Erkek ve Kadın ayakkabılar; 79 TL den başlayan fiyatlarla;

http://www.greyder.com/erkek-yaz-ayakkabi-2
    http://www.greyder.com/bayan-yaz-ayakkabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cr4ck

2 ayda iç taraftan yırtılan botuma kullanıcı hatası dediğinizden beri sizden alışveriş yapmıyorum.

Sizinki basitmiş gene. Benim bir kış sonuna doğru alıp 1-2 ay giyip kaldırdığım botun çiftinin de tabanı karpuz gibi ikiye yarılmıştı, bir sonraki sezona giyemedim. Ogünden beri kestim alışverişi.
  • Merhaba,

Online Mağaza üzerinden aldığınız bütün ürünler için her türlü yorumlarınızı dikkate alıyoruz.
    Ürün sizden geldikten sonra Fabrika mızda ilgili departman tarafından incelenip bize geri bilgi dönülmektedir.

Hergün binlerce ürün satıyoruz. Bu anlamda sizlerden gelen her türlü şikayeti dinliyor ve değerlendiriyoruz.
    Bazen sadece bir gün kullanılmış ürünü ret ederken, bazende bir sezon kullanılan ürünü geri iade alabiliyoruz.

Bu tamamen yapılan testler sonrası olmaktadır.

Saygılarımızla
    Bilgilerinize
  • GreyderOnline G kullanıcısına yanıt
    O testler Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama kaç tane ayakkabı almıştım hiç biri iade alınmadı. Ayakkabılarınız da çöp değerinde verilen paraya yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten bu yüksek fiyatların üzerine bir de böyle olumsuz yorumları görmek markanızı hafızalarda kara listeye sokmaya fazlasıyla yetiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: narcosis

quote:

2 ayda iç taraftan yırtılan botuma kullanıcı hatası dediğinizden beri sizden alışveriş yapmıyorum.

Sizinki basitmiş gene. Benim bir kış sonuna doğru alıp 1-2 ay giyip kaldırdığım botun çiftinin de tabanı karpuz gibi ikiye yarılmıştı, bir sonraki sezona giyemedim. Ogünden beri kestim alışverişi.

Aynen bende botu 1 kış giydikten sonra 2. kışın ortasında tabanı yarıldı. 1 yıl garantisi var fakat 5 gün geçmişti. O yüzden işleme bile alınmadı. Benim anlamadığım o taban nasıl dayanıksız ki 2 kış çıkaramadı sonuçta bi hor kullanılmışlık ta yok işe gider gelirken giydiğim bot. Çoluk çocuk giymiş olsa hadi vurdu etti bi yerlere diyeceğim fakat kendi giydiğim bot nası kullandığımı biliyorum. Bu olaydan sonra birdaha greyder ürünü ne alırım ne aldırırım yakınlarıma 20-30 fazla verip çok daha kaliteli markalardan alışveriş yapın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeroTürk

Gerçekten bu yüksek fiyatların üzerine bir de böyle olumsuz yorumları görmek markanızı hafızalarda kara listeye sokmaya fazlasıyla yetiyor.

+1 aynen öyle lafı ağzımdan aldınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRustNo_one

quote:

quote:

Aynen bende botu 1 kış giydikten sonra 2. kışın ortasında tabanı yarıldı. 1 yıl garantisi var fakat 5 gün geçmişti. O yüzden işleme bile alınmadı. Benim anlamadığım o taban nasıl dayanıksız ki 2 kış çıkaramadı sonuçta bi hor kullanılmışlık ta yok işe gider gelirken giydiğim bot. Çoluk çocuk giymiş olsa hadi vurdu etti bi yerlere diyeceğim fakat kendi giydiğim bot nası kullandığımı biliyorum. Bu olaydan sonra birdaha greyder ürünü ne alırım ne aldırırım yakınlarıma 20-30 fazla verip çok daha kaliteli markalardan alışveriş yapın derim.

Tabanın dayanıksızlığından falan değil üstat, benim botların tabanı bıçakla kesilmiş gibiydi yarılmıştı öyle hafif mafif bir şey değil karpuz gibi ayrılmış. Yani dayanıksız malzemeden değil son derece kalitesiz ve uygunsuz malzemeden kaynaklı. Hadi bir teki olsa neyse çifti de ayak parmaklarının yürürken bükülen eklemleri hizasından boydan boya tamamen yarılmıştı. Tabanı ya 1mm ya da 0,5mm lik kısmı falan bir arada tutuyordu. Biz buna dayanıksız malzeme diyemeyiz ayakkabı tabanı için asla kullanılamayacak türde bir malzemeden üretilmiş. Çok da para vermiştim, helal etmiyorum asla. İşten çıktığım bir süre işsizlik yaşadığım bir dönemdi ve sonraki mevsime yenisini alacak duruma değildim. Bir kaç kere çalışırken o yarık tabanla giymek zorunda kaldım, ayaklarımın hali acınacak durumdaydı. Fotoğrafını bile çekmiştim, arşivimden arasam bulurum,tam bir rezillik. O zamanlar ayakkabı gibi şeylerin faturasını saklama huyum da yoktu çünkü benzer bir durum yaşamamıştım hiç, aklıma da gelmezdi, hadi dikişi atsa bilmem ne olsa 3e 5e gider yaptırırım falan kafasındaydım. Böyle bir rezalet hiç aklıma gelmezdi. Benim botun hali aynı aşağıdaki linkteki ayakkabı gibi hatta daha da beterdi.

https://docs.sikayetvar.com/complaint/3086/3086388/1425364428_img3515.jpg

• 1 ay kulllandigim ayakkabi o zaman rahatsizdim hastanede kaldigim icin kulllanamadim bunu magazadaki adamlarada kagitlarla kanitladim ayakkabinin rengi sanki senelik kullanilmis gibi eski duruyordu, Ayni ayakkabiyi akrabamda gordum sordugumda uzun suredir kullaniyorum cevabini almama ragmen benim bahsettigim ayakkabi kadar soluk rengi gitmis degildi. Kullanici hatasi veya herhangibi sorun yok olarak geri yollamislardi Hatta gorevlinin adi AYşe bilmem neydi kagitta ismi yazanin O güdür magazanin onunden gecmiyorum.... Ayakkabida dolapta oyle duruyor atarim yakin zamanda ....
    Bahsettigim modelde bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 10 Ağustos 2016; 12:22:47 >

• Müşteri memnuniyeti açısından rezalet bir firma, sürekli Greyderden alışveriş yapıyordum ayakkabı ile sorun yaşadığım zaman götürdüm ve adamlar sanki bedava almışız gibi davrandı. Aklınız varsa almayın bu firmadan hiçbirşey.
    Yüksek fiyatlara kalitesiz ürünler, ben sürekli Greyderden alışveriş yapıyordum Kuzenimde bana aynı şeyleri söylemişti inanmamıştım, kendi başıma gelince anladım hatamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 10 Ağustos 2016; 12:27:30 >
  • ben aslında greyderi severim.. ilk çıktığı zamanlarda aldığım nazik bir bot ve sandalet hala sapasağlam..

lakin son 2-3 yıldır baıyorum ürünler çabuk deforme oluyor.. şikayetler oldukça fazla... üstelik bu ayakkabı satan firmalar nerden öğrenmişlerse 199 lirayı, millate de alıştırmışlar normal bir fiyat gibi... 79-119 diliminde satarsa insanlar yine alır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turizmpsikoloğu -- 15 Ağustos 2016; 13:55:55 >
  • Greyder bildiğimiz eski pahalı sağlam marka diye yazlık ayakkabı aldım ben de bu sene. Ayakkabı rahat ama 180 liralık ayakkabı değil kesinlikle. İki üç ay giydim, dikiş gibi kullanılan deri parçaları sanki kaya ile top oynanmış gibi parça parça oldu. Şimdi götürsem kullanıcı hatası diyecekler büyük ihtimalle.
    Keşke Columbia da büyük numara olsaydı da oradan alsaydım.

• 4-5 sene once greyder almıştım sağlam çıkmıştı. son yillarda fiyati artirip kaliteyi bozduğuna dair söylemler duymuştum. burada da bunun teyidini almış oldum. bu kadar parayi gözden cikardiktan sonra baska firmalara yönelmek sanırım daha mantikli
  • Bir tane yazlık almak için yorumlara bir göz atayım dedim off hep mi olumsuz olur...

Yok kardeşim ben de vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nArc

quote:

Orijinalden alıntı: TRustNo_one

quote:

quote:

Tabanın dayanıksızlığından falan değil üstat, benim botların tabanı bıçakla kesilmiş gibiydi yarılmıştı öyle hafif mafif bir şey değil karpuz gibi ayrılmış. Yani dayanıksız malzemeden değil son derece kalitesiz ve uygunsuz malzemeden kaynaklı. Hadi bir teki olsa neyse çifti de ayak parmaklarının yürürken bükülen eklemleri hizasından boydan boya tamamen yarılmıştı. Tabanı ya 1mm ya da 0,5mm lik kısmı falan bir arada tutuyordu. Biz buna dayanıksız malzeme diyemeyiz ayakkabı tabanı için asla kullanılamayacak türde bir malzemeden üretilmiş. Çok da para vermiştim, helal etmiyorum asla. İşten çıktığım bir süre işsizlik yaşadığım bir dönemdi ve sonraki mevsime yenisini alacak duruma değildim. Bir kaç kere çalışırken o yarık tabanla giymek zorunda kaldım, ayaklarımın hali acınacak durumdaydı. Fotoğrafını bile çekmiştim, arşivimden arasam bulurum,tam bir rezillik. O zamanlar ayakkabı gibi şeylerin faturasını saklama huyum da yoktu çünkü benzer bir durum yaşamamıştım hiç, aklıma da gelmezdi, hadi dikişi atsa bilmem ne olsa 3e 5e gider yaptırırım falan kafasındaydım. Böyle bir rezalet hiç aklıma gelmezdi. Benim botun hali aynı aşağıdaki linkteki ayakkabı gibi hatta daha da beterdi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: narcosis

quote:

Orijinalden alynty: TRustNo_one

quote:

Orijinalden alynty: narcosis

quote:

Orijinalden alynty: Cr4ck

2 ayda iç taraftan yyrtylan botuma kullanycy hatasy dedi?inizden beri sizden aly?veri? yapmyyorum.

Sizinki basitmi? gene. Benim bir ky? sonuna do?ru alyp 1-2 ay giyip kaldyrdy?ym botun çiftinin de tabany karpuz gibi ikiye yarylmy?ty, bir sonraki sezona giyemedim. Ogünden beri kestim aly?veri?i.

Aynen bende botu 1 ky? giydikten sonra 2. ky?yn ortasynda tabany yaryldy. 1 yyl garantisi var fakat 5 gün geçmi?ti. O yüzden i?leme bile alynmady. Benim anlamady?ym o taban nasyl dayanyksyz ki 2 ky? çykaramady sonuçta bi hor kullanylmy?lyk ta yok i?e gider gelirken giydi?im bot. Çoluk çocuk giymi? olsa hadi vurdu etti bi yerlere diyece?im fakat kendi giydi?im bot nasy kullandy?ymy biliyorum. Bu olaydan sonra birdaha greyder ürünü ne alyrym ne aldyryrym yakynlaryma 20-30 fazla verip çok daha kaliteli markalardan aly?veri? yapyn derim.

Tabanyn dayanyksyzly?yndan falan de?il üstat, benim botlaryn tabany byçakla kesilmi? gibiydi yarylmy?ty öyle hafif mafif bir ?ey de?il karpuz gibi ayrylmy?. Yani dayanyksyz malzemeden de?il son derece kalitesiz ve uygunsuz malzemeden kaynakly. Hadi bir teki olsa neyse çifti de ayak parmaklarynyn yürürken bükülen eklemleri hizasyndan boydan boya tamamen yarylmy?ty. Tabany ya 1mm ya da 0,5mm lik kysmy falan bir arada tutuyordu. Biz buna dayanyksyz malzeme diyemeyiz ayakkaby tabany için asla kullanylamayacak türde bir malzemeden üretilmi?. Çok da para vermi?tim, helal etmiyorum asla. Y?ten çykty?ym bir süre i?sizlik ya?ady?ym bir dönemdi ve sonraki mevsime yenisini alacak duruma de?ildim. Bir kaç kere çaly?yrken o yaryk tabanla giymek zorunda kaldym, ayaklarymyn hali acynacak durumdaydy. Foto?rafyny bile çekmi?tim, ar?ivimden arasam bulurum,tam bir rezillik. O zamanlar ayakkaby gibi ?eylerin faturasyny saklama huyum da yoktu çünkü benzer bir durum ya?amamy?tym hiç, aklyma da gelmezdi, hadi diki?i atsa bilmem ne olsa 3e 5e gider yaptyryrym falan kafasyndaydym. Böyle bir rezalet hiç aklyma gelmezdi. Benim botun hali ayny a?a?ydaki linkteki ayakkaby gibi hatta daha da beterdi.

hocam camper mi o? orjinalini aldiniz da bir kista bu hale geldiyse yaziklar olsun bunlara. Biton para istiyorlar bir de ayakkabilarina.
    Greyder'den uzun zamandir ayakkaby almiyorum ama abartmiyorum 2004 kisinda aldigim greyder water prof bot hala duruyor. erzurum kışında 4 yıl giymiştim ve şuan hala iyi durumda:)
    ürünleri hala ayny kalitedeyse alynyr. bir de klasik ayakkaby almy?tym hergün giymeme ra?men 3 yyl boyunca giydim ayakkabyyy.

Üstteki yorumlary görünce biraz so?udum açykçasy eski kalitesinde de?il galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHnin Dili -- 15 Ağustos 2016; 23:02:25 >

• DHnin Dili kullanıcısına yanıt
    otğraftaki benim botlar değil, örnek olsun diye ekledim linki. Ben de iki kere greyder bot aldım. İlk aldığım sadece şeklen bot işlev olarak ise sandalet gibiydi, su almadık yeri yoktu. Bir kış ya giydim ya giymedim hatırlamıyorum. İkincisi de fotoğraftaki ayakkabıya olan gibi kabak gibi yarıldı iki çiftin de tabanı.
    Botları merak ediyorsan:

ilk bot şu linktekinin siyahıydı yanlışım yoksa, sanki boğaz kısmı daha uzundu gibi aklımda kalmış ama yanlışım yoksa buydu. ------->https://yozgat.files.wordpress.com/2009/10/greyder7_yenimoda-blogspot-com.jpg

İkinci bot ise şuydu ------------>http://www.markabul.com/gorsel/1294093/450x/greyder-erkek-su-ge-231-irmez-bot-3k1gb1082.jpg

• ilk zamanlarda kaliteliydi şimdi çok iyi değil. ama derisini beğeniyorum. yinede işçilik iyi değil. mesela aynı tip aldığım ayakkabının ilkinin derisi kolay soyulmamışken ikincisinin ön kısımları sağa sola dokunmalar sebebiyle üst tabakası kolayca deforme oldu. ilkininde üst dikişleri atıyordu , gerçi 1-2 sene sonra götürmeme rağmen dikişleri yenilediler ve güzelcede boyamışlardı.
    malzeme iyiden kastım, deri fakat kötü şekilde işlendiğinden üst tabakaları kolayca deforme oluyor iyi işlenmiş boyanmış olsa böyle olmaz.

sonuç olarak iyi malzeme kötü işçilik yüksek fiyat ve şansa kalmış iade onarım macerası arıyorsanız alabilirsiniz.

aldığım ayakkabı buydu 179 a almıştım mağazadan 1-2 sene oldu heralde. dağ bayır gezen biride değilim. ekmek almaya bile arabayla gidiyorum. ama ayakkabılar bu halde.

http://www.greyder.com/00130-g%C3%BCnl%C3%BCk-erkek-ayakkab%C4%B1-kahve

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenofx -- 21 Ağustos 2016; 11:10:40 >

• Abi bu ne ya markadan soğudum resmen. Ondan sonra firma battı oluyor inşallah gerçekten bu şikayet ve önerileri değerlendirirler yoksa çöp
  • Asla alışveriş yapmayacağım markadır.
    Vaktiyle bir bot almıştım, 3 ay içinde yırtıldı, aldığım mağaza fabrikaya gönderdi, botların kullanıcı hatası sonucu yırtıldığına karar verdiler, süreç sonrası müşteri hizmetleri görevlisi bir bayan 'İyi niyetli olmadığınızı düşünüyoruz' gibi bir cümleyle konuyu kapattı. Böyle imalı, nezaketsiz bir cümleyi müşterisine iletebilen bir firmadan asla alışveriş yapmam.

Müşterisine saygı göstermeyen bir marka.
  • Hayatinda bir hata daha yapip 2 cift greyder atlyakjabi aldim..160 tl akdigim ayakkabi ilk giydigim gunde onden yapuskanin siyirmasi sonu onu deri kismibdan ayrildi.kutahya magazasina götürdüm..mudur semih bey 1 haftadir bi ayakkabiyi degisturemedi..1 ayakkabinin degisimi icin 50 yere foto cekip onay bekliyor..ozlem hanimdan mail gelcekmis de..fabrika incelicekmiste...siz greyder alirken bir daha dusunun derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceramicer43 -- 6 Eylül 2016; 22:14:29 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.