Şimdi Ara

1500TL Çamaşır makinesi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

19 yıllık Bosch marka çamaşır makinem bozuldu. Tam bozuldu. Amortisörler, kazan arkasındaki rulman ve motor. Emektarı hurdaya ayırdık ve yenisini almaya karar verdik. 1500TL bir limitim var. Hanım Elektrolux diyordu, ama forumu biraz inceledim, pek hoş şeyler söylenmiyor bu marka ile ilgili. Benim gibi bir beyaz eşyayı 19 yıl kullanan birisine ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler.

• Valla hocam sana gelicek tavsiyelerden bende görerek almayı planlıyorum bizimde durum benzer 12 senelik makine gitti bizimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deatpoet

Herkese merhaba.

19 yıllık Bosch marka çamaşır makinem bozuldu. Tam bozuldu. Amortisörler, kazan arkasındaki rulman ve motor. Emektarı hurdaya ayırdık ve yenisini almaya karar verdik. 1500TL bir limitim var. Hanım Elektrolux diyordu, ama forumu biraz inceledim, pek hoş şeyler söylenmiyor bu marka ile ilgili. Benim gibi bir beyaz eşyayı 19 yıl kullanan birisine ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler.

Merhabalar.

Siemens WM12T480TR 9 kg 1200 devir A+++
    Modelini incelerseniz şuan çok cazip bir fiyatı var.

İletişime geçelim fiyat ve ürün hakkında konuşabiliriz.

İyi akşamlar.

• Aynı şekilde bizimde bosch makine gitti acil makine almamız gerekiyor 1000-1500 tl civarı makine almayı düşünüyorum birkaç model inceledim aklımda SAMSUNG WW90J3283KW/AH bu model var mediamarktta 1350tl şöyle uzun ömürlü olacak bir makineye ihtiyacım var A+++ düşünüyorum LG,Samsung vb markalar olabilir. Bugün acil almam gerekiyor tavsiyesi olanlar var mı acaba?
  • bosch dan uzak dur ne alırsan al.

Adamlar amortisör arızalı dese makinayı değiştirecek, arızalı dememek için bu böyle diyor.
    çamaşırı makinayı açıp elinizle düzenleyin de cabası.

yine beko- Arçelik candır. bir sıkıntıda halledelim diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilkentli06

Aynı şekilde bizimde bosch makine gitti acil makine almamız gerekiyor 1000-1500 tl civarı makine almayı düşünüyorum birkaç model inceledim aklımda SAMSUNG WW90J3283KW/AH bu model var mediamarktta 1350tl şöyle uzun ömürlü olacak bir makineye ihtiyacım var A+++ düşünüyorum LG,Samsung vb markalar olabilir. Bugün acil almam gerekiyor tavsiyesi olanlar var mı acaba?

niye bosch düşünmedin. :)
  • Siemens WM12T480TR 9 kg 1200 devir A+++

Nakit 1.390
    Karta taksit 1.485

Serdar Çetin
    0553 397 6676

• forvet09 kullanıcısına yanıt
    Bir önceki arçeliğin eski makinelerindendi ömürlük olanlardan hani :D onu 15 sene kullanıp bosch u 7 sene anca kullanınca tercih etmek istemedik pek. Motor ve kart arızası dediler motor 330 kartta 500 civarıdır dedi servis, o paraya birçok makine mevcut piyasada. LG'yi iki gündür kullanıyoruz ilk gün ikinci yıkamada altından su kaçırdı nedendir bilmiyorum deterjan biraz fazla geldi galiba daha sonraki yıkamalarda yapmadı genel olarak memnunuz ses oldukça az çamaşırları güzel yıkıyor turbowash özelliği gerçekten her açıdan tasarruflu eğer söylediği değerlerde enerji sarfiyatı yapıyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

bosch dan uzak dur ne alırsan al.

Adamlar amortisör arızalı dese makinayı değiştirecek, arızalı dememek için bu böyle diyor.
    çamaşırı makinayı açıp elinizle düzenleyin de cabası.

yine beko- Arçelik candır. bir sıkıntıda halledelim diyorlar.

Evet aynen katılıyorum

bende bosh marka buzdolabı aldım. Ya donduruyor ya yemekler bozuluyor. bir türlü düzen tutmadı. bir yıl içinde 6 defa servis çağırdım. adamlar her gelmeye ayrı bir parçayı değişti olmadı. Değişim talebinde bulundum Servisin ve çağrı merkezinin bana dediği " aynı parça 1 yıl içinde 6 defa değişirse veya tamiri mümkün değilse değişim yapıyoruz. sizin hem değişik parçlar değişmiş hemde tamiri mümkün değiştiremeyiz dediler. o yüzden uzak durun.

Hangisi daha iyi derseniz Bosh simens aynı grup ancak Bosh Türkiyede üretiliyor Simens Almanyada o yüzden Simens bir tık daha önde diye düşünüyorum.

• AEG ürünlerini tavsiye ederim bircok markaya göre daha kaliteli servis olarakta oldukca iyi bir marka ve muadillerine göre cok uygun fiyatlara bulunabiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.