Şimdi Ara

Topluma çıkamayacak haldeyim kafayı yiyeceğim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar oncelikle kendimi tanitayim 14 yaşında 1.72 boyu 90 kilosu olan biriyim.

Bir sorunum var altima ne giyersem giyeyim baya bir kabariklik oluyor tamam ergenlige daha felan yeni girdik ama bu normal bisey değil gercekten huzursuz edici

Okula zar zor gidiyordum sinifta oturuyordum surekli.sinif arkadaslarim abaza diye dalga geçiyorlar benimle. disari cikamiyordum gorucekler diye. topluma karisamiyorum iyice asosyal olmaya basladim. lutfen bana yardim edin

Topluma çıkamayacak haldeyim kafayı yiyeceğim Topluma çıkamayacak haldeyim kafayı yiyeceğim Topluma çıkamayacak haldeyim kafayı yiyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timelord278 -- 28 Temmuz 2016; 20:49:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dar kilot

• Ne diyeyim hamgi beden giydigimi bilmiyorum nasil bulacağım genellikle babam alir bana ic camasir

• Boxer giy kardeş utanma olum erkeksin sen.

• Tw Scott kullanıcısına yanıt
    Boxer giydigim halde boyle

• rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Türkiyede boyle bisey zor bence

• Up

• Pantolonu cok yukari cekiyor olmayasin ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milleti takma ama kötü de gözükme

• Kilon cok fazla dostum zayiflaman gerekiyor

• Senin kilolar bel çevresinde toplanmış.spora başlamadan eritemezsin oradaki yağları.

• Hahahahaha, kardeşim senin yaşlarındayken aynı muhabbeti ciddi şekilde kendim yedim. Ben de senin yaşlarındayken boyum daha kısa olsa da boyuma göre şişmandım. Bende de pantolondayken aynı öyle duruyordu malum bölge, bu sorunu nasıl aştım? Oğlum erkeksin lan, abazalıkla alakası yok, bunu sınıfının durumunu ve sizin dönemde nasıl muhabbetler dönüyor bilmiyorum ama yiğidin malı meydanda durur gibi laflarla yoğurarak savunurdum kendimi, hiç bir sosyal sorun da yaşamadım, utanma kardeşim ne utanıyorsun, hatta laf eden olursa açıyormuş gibi yap gel sana göstereyim abazayı falan de, aksine bunu kafaya takar gibi görünürsen üstüne daha fazla gelirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samed Bey -- 13 Ağustos 2016; 17:07:28 >
  • Sorun kilo değil pantolon seçimi.Git pantolon al düzgün duran bi tane. Dar o sana.Ben daha şişmanım yani.(zayıflamayada çalış önce sağlık )
  • Undicesimo U kullanıcısına yanıt
    Bol alsamda ayni sana oyle diyeyim

• M beden boxer alacagim bakalim duzelecekmi bide bir diyetisyen doktor ile gorusuyorum okullar baslayana kadar 10-15 kilo vermeye calisicam

• quote:

Orijinalden alıntı: Samed Bey

Hahahahaha, kardeşim senin yaşlarındayken aynı muhabbeti ciddi şekilde kendim yedim. Ben de senin yaşlarındayken boyum daha kısa olsa da boyuma göre şişmandım. Bende de pantolondayken aynı öyle duruyordu malum bölge, bu sorunu nasıl aştım? Oğlum erkeksin lan, abazalıkla alakası yok, bunu sınıfının durumunu ve sizin dönemde nasıl muhabbetler dönüyor bilmiyorum ama yiğidin malı meydanda durur gibi laflarla yoğurarak savunurdum kendimi, hiç bir sosyal sorun da yaşamadım, utanma kardeşim ne utanıyorsun, hatta laf eden olursa açıyormuş gibi yap gel sana göstereyim abazayı falan de, aksine bunu kafaya takar gibi görünürsen üstüne daha fazla gelirler.

Valla ben utangac biriyim liseyede geciyoruz kizlarin karsisinda abaza olarak dedikodu oluyorum

• Up

• up

• Tekrar merhaba bugun gittim ve dar boxer aldim sonuç ayni malesef

• Sana da Merhaba. Ben okul dayken herkesin mali böyleydi abartmiyorum. Hatta sınıfta 31 bile çekmiştki tabi ilkokul işte. Utanma ver odunu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.