Şimdi Ara

Kha'Zix'in durumu nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben yaklaşık 5 ay önce kha'zix aldım ama artık kullanmıyorum.Sizce şuanki durumu nedir.Fazla yapamadım ben bu heroyla yada beceremedim :D Sizce kullanmalımıyım? Karşıya rengar gelince hevesim kaçıyor bazen.Sizce nasıl durumu?

• İyi durumda.Genel olarak görüyorum oynandığını.Başta şöyle birkaç kill alırsan taşıyabilecek bir hero
  • İlk attığın ganklerde salmamaya çalış. 2-3 tane erkenden alırsan motor oluyorsun sonra durduramıyorlar. Tek yakaladığında çekinme bile pişman et.
    O kadar Kha oynadım toplasan en fazla 1-2 kere Rengar'a ezilmişimdir. Fazla büyütme yani elin alışır 4-5 el attıktan sonra basit zaten.
  • çekirgeee teyokoles abimi izle kaparşın bişiler xd
  • soloqda en iyi taşıyabileceğin jungle herosu şuanda yüksek eloda 5 kişi dolanıp khazixi işlevsiz kılabilirler ama diamond 3e kadar falan kha ile çıkabilirsin
  • teşekkürler
  • genel anlamda iyi durumda.oyun başında şöyle bi 30-40 kill alırsan gayet taşıyabilecek durumda
  • Strong pick.
  • Bence asiri guclu su anda. Yani kolsuz olsan bile tek yakaladigin adami kesememek imkansiz. Ve oynamasida cok kolay.sadece ultiyi tflerde dogru zamanlarda kullanmak onemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tr solo q için challenger'a kadar yolu var. Jungle bilgini düz champlarla geliştir al kha'zix oyna hem zevkli hem de kolay win aldırabiliyor .
  • Oyun başı kesinlikle kill alman lazım 1-0 2-0 falan olursan taşırsın ama başlarda ölürsen 0-1 0-2 ye düşersen daha toparlayamazsın gelen geçen tek atıyor çünkü önce senin tek atman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞamlıReis

genel anlamda iyi durumda.oyun başında şöyle bi 30-40 kill alırsan gayet taşıyabilecek durumda

Anlıyamadım? 30-40 kill derken?
  • Dengeli durumda, early'de topladığın birkaç skorla taşıma potansiyeli yüksek şuan.
  • iyi.
  • Khazix durumu nedir ?
    doktorlar erkenden kill alırsa. oyuna tutunabileceğini söylüyor.
  • durumu iyi ama biraz halsiz düşmüş 2 güne toparlar
  • durumu malesef kötü. suriyelilerin piysayı düşürmesinden dolayı 600 lira maaş ile geçiniyor ancak ssk sı var. Allah yardımcısı olsun

• Son 3 cevap harika :D Peki vs lerde iyi olduğunu düşünüyormusunuz? Sonsuz uçurumda fazla oynayamıyorum bu heroyu ARAM'da falan mesela nasıl
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.