Şimdi Ara

Bilgisayar mühendisliğiyle ilgili sorularınızı yanıtlıyorum (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
2.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: monster97876

Hocam böyle tahmin yapmak bence yanlış çünkü birçok faktör var ama en önemli faktör geçen sene ilk 40kdaki olan bölümlerin kontenjan artışı mesela 500 tıp 500 diş artmış ne yapar sıralamaların hepsi bin geri gelmesi lazım ama tercih meselesi olduğu için bişi diyemem o yüzden siz geçen sene ilk 40kdaki bölümlerin kontenjan artışlarına bakın kaç k artmış bir de üstüne 40k da olma ihtimali olan yeni açılan bölümlere bakın %99 en güvenilir bilgi bence odur.

Tamamdır hocam sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yildiz teknik gibi bi universiteden mezun olup kendini gelistirmis biri bu alanda yaklasik ne kadar sure sonra 5 hanelileri gorur :D

• Delabellas kullanıcısına yanıt
    5 yıl :D
  • Basketball Life B kullanıcısına yanıt
    işveren tabiki o saydığın üniversitelerden olsun istiyor ama en nihayetinde iş üniversiteye değil dil ve sendeki katma değere kalıyor mesela benim staj yaptığım yerde boğaziçinden sabancıdan itü den adamlar var hepsi gelip bana soruyorlar sorularını o yüzden sen kendine ne katabildiğine bak üniyi sonra düşünürsün not = kocaeli üniversitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lepistes92 -- 29 Temmuz 2016; 13:55:07 >
  • STR Priest kullanıcısına yanıt
    Kocaelideyim
  • realexile R kullanıcısına yanıt
    İlla işin yönetim kısmında çalışıp müşteri bulmana gerek yok bi şirkete girersin geliştirici olarak çalışırsın iyi de paralar alırsın merak etme iş hayatına girince çekingenliğin filan kalmaz
  • kardeşim istanbul , ege , dokuz eylül , ankara , gazi bunlardan hangisi iyi olur bilgisayar muhendisliği için bide 4 yıl bittikten sonra bilgisyar mühendisinin konumunu anlatabilir misin devlet veya özel iş imkanları maaş vs...
  • türkiyenin heryerinde rahat iş bulablir miyim okusam mesela antalya'da yaşıyorum ben okusam iş bulur muyum
  • lepistes92 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar Müh. okuyabilirim hacettepede.Biraz Bilgisayar Müh.'ni anlatırmısın?
  • Bilgisayar teknolojileri ve bilisim sistemleri hakkinda ne dusunuyorsun ?

Bilgisayar muhendisi 40-45 yaslarindan sonra ne yapar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Bilgisayar teknolojileri ve bilisim sistemleri hakkinda ne dusunuyorsun ?

Bilgisayar muhendisi 40-45 yaslarindan sonra ne yapar ?

Başarılı ise mba yapmissa buyuk ihtimalle yonetici pozisyonunda çalışır.Ya da bir projenin başında olur birazda sana bağlı.

• Network var mı? Varsa ne gördünüz pm atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 29 Temmuz 2016; 19:00:47 >
  • Bilgisayar Mühendisliği hangi ders ile yakından ilgilidir? Yani hangi derslerden zevk alan , o dersi iyi yapan adamın bil. müh. seçmesi tavsiye edilir?

• mezunları internet kafecimi oluyor yoksa kasiyer mi şu bölümü okuyupta iyi yere gelen yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

mezunları internet kafecimi oluyor yoksa kasiyer mi şu bölümü okuyupta iyi yere gelen yok sanırım

Doğum tarihi 1986 olmasa rakip eliyor diycem birsey diyemedim simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Bilgisayar Mühendisliği hangi ders ile yakından ilgilidir? Yani hangi derslerden zevk alan , o dersi iyi yapan adamın bil. müh. seçmesi tavsiye edilir?

Hocam zeka sorularini cozmeyi seviyorsaniz ve iyiyseniz . strateji oyunlarinda vs iyiyseniz bilgisayar muhendisligi size gore.
    temel bilimlerden se matematik on plandadir

• Bogazici mi Koc mu? Koc daha yuksek puan ve isin hazir ancak sinifta kalirsan bursu kesiyorlar. Bogazici daha icime siniyor. Siz ne diyorsunuz? Ve bogazicinden mezun olursam hemen is bulabilir miyim? Bulursam ortalama ne kadar maas alirim?

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    Okumayin tipci

• Mühendislik yerine bilgisayar bilimleri yazılır mı hocam ?
    Bu bölümle ilgili bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thereisnoway

quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

Bilgisayar Mühendisliği hangi ders ile yakından ilgilidir? Yani hangi derslerden zevk alan , o dersi iyi yapan adamın bil. müh. seçmesi tavsiye edilir?

Hocam zeka sorularini cozmeyi seviyorsaniz ve iyiyseniz . strateji oyunlarinda vs iyiyseniz bilgisayar muhendisligi size gore.
    temel bilimlerden se matematik on plandadir

Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.