Şimdi Ara

son 1 yılda mouselara 500 lira para verdim (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
4.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.yılı halen çalışıyor öyle pc'de 1-2 saat takılan tayfadan değilim sürekli FPS oynuyorum tık demedi.

50 TL'e almıştım zamnında XL-760H şu an sahtesi çok satılıyor o zaman hepsiburada satıyordu.

Bozulursa aynısını alacağım sadece dışında bulunan kaplama resminin rengi soluyor okadar.
  • Vallahi 5 sene once 3.99 a usb li mouse aldim 5 senedir mis gibi calisiyor hic de para vermedim daha
    Versem de 20 liradan fazla vermem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 sene x7 kullandım hala çalışıyor ama üzeri yapış yapış olduğu ve altındaki plastikler çıktığı için g400 aldım 2-3 yıldır sorunsuz kullanıyorum
  • Adamin parasi varki aliyor. Dedikleriniz kedi-ciger durumu malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

Bende son 1 yılda 600 tl para verdim. Ama pişman değilim. Benimki biraz zevk işi. Bu işin içinde olmayan anlamaz.

+1 razer veya ss marka bir mouse tusuna tiklamak icin butun mouselarimi verirdim.ayrica oynanilan oyunun cok etkisi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: caga_89

G300 s 70 tl ye nerden aldin hocam? Ben de alicam

carreffourdan 69tl ye almistim

• 2010 da mart ayinda Casper pc aldik i3 550 4gb ram falan hala kullaniyoruz ve hiçbir parçası değişmedi. Klavye,mouse falan.

• roccat isku vardı iki yılda felan bku yedi.. faturayı sonra buldum, belki garantisi devam ediyordu, ikiye böldüm.

makro yapmak felan logaritma çözmek gibiydi.. anti ghosting dandik..

everest aldım mekanik hisli, iki kere bozuldu, ilki gitti, ikinci bazı tuş hatları basmaz oldu.. daha üç beş aylık mallar yani..

Everest klavye almayın sakın...

Everest Rampage mouse var, hakkını yemeyelim thermaltake theron aratmıyor ama arasıra drift yapıyor, bırakıyorum şöyle ittiriyorum ekranda pointer can çekişiyor.

ufak bi vurunca sapıtıyor.. Daha hiç yere bile düşmedi ha!!

Logitech g105 var, makro oluşturma fena kolay ama aydınlatma şhit gibi..

aklımda orion var, g710 da çok şekil maldı onda da gözüm kaldı, ilk göz ağrısı casio f91w model gibi bir türlü aklımdan atamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

Yemin ederim içim acıyor artık. geçen sene g502 aldım 280 liraya yere düşürdüm usb bölgesi yamuldu, bir daha da çalışmadı. Ertesi gün gittim g300s aldım 90 liraya. o da 8 ay dayandı 1 haftadır temassızlık yapıyordu, bu sabah kalkar kalkmaz evin oradaki vatan'a gittim. 100 lira para verdim yine, bilgisayarsız 1dk'ya bile dayanamadığım için kazık yedim tabii, internette 70 liraya (g300s aldım yine) satılıyor.

bu da böyle bir anım.

bu kabloları kim yapıyorsa allah belasını versin. laptopun adaptöründe, iphone kulaklığında ve telefonun kablosunda da temassızlık var. harddiskte temassızlıktan gitti. bunun bir çözümü yok mu beyler?

Seni alalım o evden ya da nerede yaşıyorsan başkasını koyalım yerine sorun çözülür.. Ya paranın kıymetini bilmiyorsun sahip olduğun şeylerin de kıymetini anlamıyorsun ya da başka bir şeyler var.. (espiri yaptım alınma hemen)

Misal etrafımda geçen akşam arkadaş anlattı neymiş kız arkadaşına kızmış kafa da kıyakmış biraz lg g4 duvara vurmuş sonra git başka telefon al kendimizi kontrol edemiyorsak ve babamızın anamızın ya da bir yakının veya kendi çalışıp kazdığımız paranın nasıl kazandığını göremiyorsak hayırsız bir kazanca sahibiz demek ki aldığımız şeylerin bir önemi yok olarak görülüyor bize demek ki.. Bir görüş bu böylesin diye itham etmiyorum daha başka bakmaya çalış derim bazı şeylere.. Çok şükür yaklaşık bir yıl olan telefon hala düşmedi bile ve logitech vx nano laser aldım hala çalışıyor 2009 da ha sol tuşu iki kere basıyor onunda internette çözümü var güzel bir şekilde söküp temizledin mi yeni alınmış gibi göreve devam ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Yemin ederim içim acıyor artık. geçen sene g502 aldım 280 liraya yere düşürdüm usb bölgesi yamuldu, bir daha da çalışmadı. Ertesi gün gittim g300s aldım 90 liraya. o da 8 ay dayandı 1 haftadır temassızlık yapıyordu, bu sabah kalkar kalkmaz evin oradaki vatan'a gittim. 100 lira para verdim yine, bilgisayarsız 1dk'ya bile dayanamadığım için kazık yedim tabii, internette 70 liraya (g300s aldım yine) satılıyor.

bu da böyle bir anım.

bu kabloları kim yapıyorsa allah belasını versin. laptopun adaptöründe, iphone kulaklığında ve telefonun kablosunda da temassızlık var. harddiskte temassızlıktan gitti. bunun bir çözümü yok mu beyler?

Seni alalım o evden ya da nerede yaşıyorsan başkasını koyalım yerine sorun çözülür.. Ya paranın kıymetini bilmiyorsun sahip olduğun şeylerin de kıymetini anlamıyorsun ya da başka bir şeyler var.. (espiri yaptım alınma hemen)

Misal etrafımda geçen akşam arkadaş anlattı neymiş kız arkadaşına kızmış kafa da kıyakmış biraz lg g4 duvara vurmuş sonra git başka telefon al kendimizi kontrol edemiyorsak ve babamızın anamızın ya da bir yakının veya kendi çalışıp kazdığımız paranın nasıl kazandığını göremiyorsak hayırsız bir kazanca sahibiz demek ki aldığımız şeylerin bir önemi yok olarak görülüyor bize demek ki.. Bir görüş bu böylesin diye itham etmiyorum daha başka bakmaya çalış derim bazı şeylere.. Çok şükür yaklaşık bir yıl olan telefon hala düşmedi bile ve logitech vx nano laser aldım hala çalışıyor 2009 da ha sol tuşu iki kere basıyor onunda internette çözümü var güzel bir şekilde söküp temizledin mi yeni alınmış gibi göreve devam ediyor..

ya hocam anlatamıyorum galiba. bozulan mouselar, harddiskler falan hep usb yerinden, temassızlıktan gidiyor. 1 yılda 3 tane iphone şarz kablosu aldım orjinal. valla bıktım artık. 1 kere bile düşürmedim lanet fareyi temassızlık yapıyor.
  • quote:

quote:

quote:

bu da böyle bir anım.

ya hocam anlatamıyorum galiba. bozulan mouselar, harddiskler falan hep usb yerinden, temassızlıktan gidiyor. 1 yılda 3 tane iphone şarz kablosu aldım orjinal. valla bıktım artık. 1 kere bile düşürmedim lanet fareyi temassızlık yapıyor.

Temassızlığın da kullanıcı hatası olduğunu farkına varırsın herhalde benim bir yeğenim var o kadar hiperaktifki güçlü kilolu değil ama bu adam 18 yaşında olamaz dersin kapı kapatışı var elinde kalacak kapı sanki ya da telefonu aynen kaç kare telefon değiştirdi durumu da iyi her istediği alınıyor şarja takışı var telefonu sanırsın son saniye de patlayacak olan bombayı durduruyor.. Adamın elinde bir şey dayanmıyor araç aldı tampon orası burası sürttürüyor hep biraz dikkatli olmak lazım kontrollü olmak lazım dikkat etmek lazım adam kulaklıkları takmış eskiden cafe de görürdüm cs oynuyor sanki gerçek cs oynuyor birden kalkıyor birden kulaklığı kafadan çıkarıyor bir sakin laa çocuğu fazla tutamazdık daha orada gelme bir daha dedik ben de çalışıyordum o zamanlar internet cafe de..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bu da böyle bir anım.

Temassızlığın da kullanıcı hatası olduğunu farkına varırsın herhalde benim bir yeğenim var o kadar hiperaktifki güçlü kilolu değil ama bu adam 18 yaşında olamaz dersin kapı kapatışı var elinde kalacak kapı sanki ya da telefonu aynen kaç kare telefon değiştirdi durumu da iyi her istediği alınıyor şarja takışı var telefonu sanırsın son saniye de patlayacak olan bombayı durduruyor.. Adamın elinde bir şey dayanmıyor araç aldı tampon orası burası sürttürüyor hep biraz dikkatli olmak lazım kontrollü olmak lazım dikkat etmek lazım adam kulaklıkları takmış eskiden cafe de görürdüm cs oynuyor sanki gerçek cs oynuyor birden kalkıyor birden kulaklığı kafadan çıkarıyor bir sakin laa çocuğu fazla tutamazdık daha orada gelme bir daha dedik ben de çalışıyordum o zamanlar internet cafe de..

hocam benim sorunum defalarca dediğim gibi; kablolarla. düzgün de kullanmaya çalışıyorum ama yok, dayanmıyor.
  • pro gamer olmak için bunlara gerek yok ben klasik pc mouse kullanıyorum 7 yıldır cs goldmasterdım bıraktm oynamayı bu yıl arada bi bakıyorum

oyuncu mousena hiç grek duymadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

pro gamer olmak için bunlara gerek yok ben klasik pc mouse kullanıyorum 7 yıldır cs goldmasterdım bıraktm oynamayı bu yıl arada bi bakıyorum

fazla oyun oynamıyorum ki. hele online hiç oynamam.
  • Valla ben 1.5 senedir g502 kullanıyorum. Hiç bir sorun çıkmadı. 195 tl ye aldım zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

pro gamer olmak için bunlara gerek yok ben klasik pc mouse kullanıyorum 7 yıldır cs goldmasterdım bıraktm oynamayı bu yıl arada bi bakıyorum

Profesyonel oyuncu ekipmanları cidden çok farkettiriyor yıllar önce ilk çıktığı zamanlar counter oynarlardı internet cafe lerde ev de internet almak lükstü 2003 2006 yıllarında etkindim oynardım cafe ye gelen kişiler belli idi turnuvalar maçlar yapardık içimizde durumu iyi olan arkadaşlardan biri ilk defa 30 x 30 cm mouse pad almıştı kauçuk ve logitech s mi m mi 300 mü ne almıştı kablolu cafe deki mouse tekerlekli idi daha o zamanlar a4 tech adam bir başladı sıfıra karşı bizi götürüyordu o zaman anlamıştım dedim oyuncu ekipmanı çok değiştiriyor işin boyutunu o yıllar da plantronics a 90 mıydı unuttum hala durur aldım kulaklık dh ta biri almanya dan getirtmiş birini kendine diğer ikisini satışa çıkarmıştı birini de ben aldım oyuna bir girdim dust ta terörist tünel e girdiğini ve ben de counter olarak tünele girerken adamın nereden olduğunu duyar hale gelmiştim şok olmuştum bu kadar mı değiştirir diye.. Profesyonel isen bir de bu aletler ile dene kendini bir ay kadar farkını görürsün cidden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Lee Sin Venüs

quote:

Orijinalden alıntı: caga_89

G300 s 70 tl ye nerden aldin hocam? Ben de alicam

carreffourdan 69tl ye almistim

Böyle sıcak fırsat görmedim hocam

• G300 kullanıyorum 3 -4 yıldır taş gibi xd @Revion

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Özür dilerim hocam ama keriz misin?

hocam her ay harçlığımdan 700 lira artıyor ben de asosyal olduğumdan en çok vakit geçirdiğim şeylere para harcıyorum ama tövbe ttim bundan sonra bir mouse'a 30 liradan fazla vermeyeceğim

Hoca nasıl bir harçlık var sende Her ay biriktirsen araba alırsın bırak bu mouse sevdasını
  • Kaç senedir g9x kullanıyorum. Kablosunda falan sıkıntı olmadı ama kalitesi 10liralık mouse seviyesinde.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.