Şimdi Ara

Belli bir şampiyona özellikle alerjisi olanlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedendir bilinmez, şu ekko denen şampiyon inanılmaz bir alerjim var. koridor, aldığım şampiyon farketmeksizin sürekli koridoru kaybediyor/ölüyorum. Sinirden katatinaya bile ilk eşya ruh gömleği+cehennem asası aldığım oldu. çok aptal bir şampiyon. Ban pick bendeyse kesinlikle banlıyorum.

Sizi de bu şekilde çıldırtn şampiyonlar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garen , teemo

Tam kolsuzlara özel.
  • Yasuoya aşırı ayarım nefret ediyorum her el banliyorum banlatiyorum

• İstediğin bir şampiyonla gel oyunumda istediğin kadar feedle istersen 0/15 oyna beceriksiz der geçerim. Ama yasuo ile feedleme çıldırırım

• Vayne.
    İstediğim kadar kasayım.Onu da istediğimiz kadar oyundan düşürelim,2 item çıkıp tekliyor herkesi.Ya pembe totemi dikmezsen tfnin ortasında o adam oyunu kazanıyor.

Fizz.Hopluyor zıplıyor kill alıyor.Heleki,1-2 kill almış bir fizz bota topa gidiyorsa o adam oyun sonu 16/2 gibi bir skorla kazanıyor oyunu.Her oyun banlarım fizz'i garanti.
  • vaynenin kendisi ve oynayanlardan tiksiniyorum

• Mf, cait, yasuo, riven, lb, fizz, annie, garen, pant, lux, teemo başka yok sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kotarou Katsura -- 28 Temmuz 2016; 0:46:21 >
  • Zed ve yasuo,oynayanların kendini bir şey sanması daha kötü
  • Sorakaya alerjim var tuttuğu zaman Aeirus Claritine felan kullanıyorum iyi geliyor.
  • Xin zhao
    Pantheon
    Malphite
    Zed
    Yasuo
    Zyra

Oyunu bilmesen bile hayvani damage atabilirsin. Karşı tarafta flash yoksa bir skill tuttursan adam pert.

Azir

W w q aa aa aa bu kadar hero tüm oyun ulti basmadan rahat rakibi kanser edebilirsin.

• Wayen

• quote:

Orijinalden alıntı: erdigns

Yasuoya aşırı ayarım nefret ediyorum her el banliyorum banlatiyorum

Aynen aşırı nefret ediyorum ben de. Bir heronun skillseti bu kadar gıcık olabilir mi ya? Oyundan silseler valla çok sevinirim.

• Blitzcrank.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz1076

Blitzcrank.

Aynen katiliyorum. Su lanet karakterinin secildigini gordugum an oyun benim icin baska bir hal aliyor Q atmasindan degilde atabilme ihtimali insani cidden oyundan sogutuyor etrafinda gezmesi. Hele w acip bir anda kosmaya baslayinca panik oluyorum. " allaha kahretsin cekilecegim galiba"
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

quote:

Blitzcrank.

Aynen katiliyorum. Su lanet karakterinin secildigini gordugum an oyun benim icin baska bir hal aliyor Q atmasindan degilde atabilme ihtimali insani cidden oyundan sogutuyor etrafinda gezmesi. Hele w acip bir anda kosmaya baslayinca panik oluyorum. " allaha kahretsin cekilecegim galiba"

Benim main rolüm adc y di. Bu karakter yüzünden jungle a yöneldim.(hayır sivir oynamam soloq da)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

quote:

Blitzcrank.

Benim main rolüm adc y di. Bu karakter yüzünden jungle a yöneldim.(hayır sivir oynamam soloq da)

Benim de mainim adc. Junglea yonelmedim de zyra ve blitzi banliyorum hakkim varsa
  • Challenger eloda bile Yasuodan nefret ediliyor. Bu bir gerçek.
    Ayrıca Yasuo karşısında oynayamıyorum. Buda bir itiraftır.
  • yaşuo
  • Yasuoculara gıcığım var ,sorakaya sinir oluyorum
  • Yasuo karşıma geldimi rahat eziyorumda

Pant dan nefret ediyorum yav başka sevmedigim hero yok su pant bi degisse baska bisey istemicem

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.