Şimdi Ara

Logitech z506 - 199 TL - Bimeks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.404
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Bimeks mağazasında gördüm. Logitech z506 5+1 Hoparlör 199 TL'ye düşmüş. piyasada 260 tl den düşük yok gibi.

• Magazaya özel mi acaba.internette 310 gözüküyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Way arkadaş ne z506 ymis. Yıllar önce(takribi 6-7 yil önce) 190 tl ye almıştım. Hala 200 kusur lira sıcak fırsat. Fiyat ta değişmiyor ürün de degismiyor. Bu işte bir gariplik var :)

• Nasıldır sizce ?

• bimden 75tl ye alanlardanım sesi çok iyi hele aldığım fiyata göre
  • Alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Way arkadaş ne z506 ymis. Yıllar önce(takribi 6-7 yil önce) 190 tl ye almıştım. Hala 200 kusur lira sıcak fırsat. Fiyat ta değişmiyor ürün de degismiyor. Bu işte bir gariplik var :)

Hocam filim performansı nasıl sinema havası yaşatıyor mu?

• BIM'den ya 76 ya da 86 liraya aldık iki tane 2015 de, ara sıra bim i kontrol etmekte fayda var.. bu arada alacak arkadaşlara bir not ürün laptop ile çalışmıyor, yani 5.1 çalışmıyor bilginiz olsun. masaüstü pc kullananlar ve 5.1 ses kartı olanlar verim alabilir..
  • 75 TL'ye alıp 5. kattan balkondan bütün mahalleye 10-15 sn. konser verip kutulayıp satmıştık. Deli bi sesi var.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Laptopta çalışmıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laptopların çoğunda 5.1 çıkış yok normal kulaklık çıkışı var, o çıkışa da bu 5.1 sistemi taktığınız zaman normal şekilde 2 speaker çalışıyor sadece, surround ses alamıyorsunuz.
    Hocam peki lcd televizyonlarda 5.1 dediğiniz ses çıkışı var mıdır? 2013 yılında samsun led tv almıştık modeli aklımda değil şuan dediginiz şeyi destekler mi acaba?

Jak çoklayıcı ile mümkünmu ?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    bilemiyorum hocam yanlış yönlendirmek istemem @TinyAngel

jak çoklayıcı ile olmaz, z506 ile ilgili bim kampanyası konularını bir tarayın orada birkaç çevirici cihazın linki verilmişti @Theakoles
    ürün laptopda calısıyor hergün dinliyorum sallamayın lütfen :)
  • ne ürünmüş be
    arkadaş al al bitmiyor
    şimdiye kadar
    markalar değişti

mağazalar kapandı

ama biz hep z506 kovaladık durduk
  • ufak bilgilendirme yazayım
    üründe matrix denen ses dagıtımı yok x530da var mesela istediginiz ürüne baglayın 5+1 veriyor
    sesi actıkca bozuluyor ama ev kullanıcısı icin ideal bim bile satmıstı bunu mezarcıların ana itemlerinden biridir simdi bulduguna kitliyor firmalar yazıldıgı uzere 80-100 tlye satıldı zamanında
    750 tlye z5500 bluetooth adaptor hedıyelı almadıgım gunlerde oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theakoles

Jak çoklayıcı ile mümkünmu ?

olurda kaliteli ses alamazsın ve surround olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

Hocam peki lcd televizyonlarda 5.1 dediğiniz ses çıkışı var mıdır? 2013 yılında samsun led tv almıştık modeli aklımda değil şuan dediginiz şeyi destekler mi acaba?

tv nizin arkasına bakın output olarak kırmızı ve beyaz 2 çıkış varsa ve 5.1 yazıyorsa olur. 2.1 yazarsada olurda tat vermez pek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan2142 -- 28 Temmuz 2016; 3:29:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalizzma

bende de almıştım z506 parasına göre güzel ürün. Benimki bluray sinema sistemi kullandığım için atıl durumda. alıcıysanız kutular gönderirim.

Ne kadar istiyorsunuz hocam ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.