Şimdi Ara

IDM -Ömürlük Lisans 59,90 TL (2 Yıl Trend Micro Hediyeli )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.282
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

EFIRSAT IDM RESMİ TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜDÜR .

http://www.internetdownloadmanager.com/resellers/efirsat.html

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

İnternet Download Manager -ÖmürBoyu Lisans

ve Trend Micro İnternet Security 1 Bilgisayar 2 Yıl Hediyeli Sadece : 59.90 TL

Satış Link ;

http://urun.n11.com/diger/internet-download-manager-1-pc-omurboyu-lisans-P121928857

Kayıttan sonra aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız:

• Internet Download Manager'ı bir bilgisayar üzerinde herhangi bir amaç için ve süre sınırlaması olmadan kullanmak için lisans
      Azami indirme randımanına ulaşmak için yerleşik indirme hızlandırıcısı gibi deneme sürümünde olmayan ek özellikler
      Öncelikli teknik destek
      3 yıl boyunca IDM'nin tüm yeni sürümlerine ÜCRETSİZ güncelleme. 3 yıl sonra indirimli bir fiyat ile güncellemelere abone olunabilecek.

Lisans Bilgileriniz SMS / EMAIL ile gönderilecek olup fiziki kargo gönderisi yoktur.
    Faturalı - Garantili Üründür.
    Firma : EFIRSAT

• Bu adam hala bu forumda konu açabiliyorya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veysel93 V kullanıcısına yanıt
    Bu tepkiniz nedendir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EFIRSAT

Bu tepkiniz nedendir ?

her şeyin korsanı varken, korsan olarak kullanılan en yaygın ve bulunabilecek programken neden para versin millet ? tep ki muhtemelen bu yüzdendir..
  • ibo3182 kullanıcısına yanıt
    herkes senin gibi evinde hacker bilgisayarinda kullanmiyor bu programi. kurumsal firmalarda korsanini kullan da gorelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tepkim korsan kullanim icin degil bilgisayarimda idm nin kendi sitesinden aldigim lisans var.
    Bu adam gecen yil suresiz lisans diye bir cok kisiye 1 yillik lisans satti ve alanlar idm ye lisansin suresini sorup gelip burada 1 yil yazmalarina ragmen suresiz demeyi surdurudu , simdi cikmis gene sirisizi diyip satiyor.
  • 50-60 lira icin ikide birde key girmeye degmez. Guncelleme gelincede basar yaparim. Omur boyunda 60₺nin degeri ne ki? 60yil kullansan yillik bir lira. Meh

EFIRSAT 2009 Yılında beri kendi cizgisinde marka tescil firma olup IDM lisansların Türkiye Distributorudur . Bazı lisans anahtarları müşterilerimize server tarafından hatalı gönderilmiş ve info@efirsat.com.tr den teknik destek verilmiş olup tmüşterilerimiz mağdur olmamış ve olmayacaktır . Gereken hassasiyet gösterilmiş ve lifetime lisansları teslim edilmiştir .Aşağıdaki linkden kontrol edebilir ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
    Saygılarımızla

http://www.internetdownloadmanager.com/resellers/efirsat.html

• 3 yıl sonrasında indirimli fiyat ile güncellemeler kısmını aydınlatabilir miyiz? Ömür boyu ve bu kısmı pek dağdaştıramadımda.

• 3 sene boyunca güncel sürümler ücretsiz fakat 3 sene sonra en son güncellemede sınırsız gün kullanabilirsiniz . Firma zaten çok cuzi bir ücret talep edecektir .
    1 sene önce bu üründen alıp sene bitince sıkıntı yaşadım. Ancak satıcı ürünüyle ilgilendi ve lisansı yeniledi. Bu ürünle ilgili forum linki burada.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107209953&p=1&anchorToGo=107209953#107209953

• Bu program bu kadar para edıyormu ? kullandıgım programaları lısanslasam heralde 3-5 bin tl tutacak, çok pahalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Kırlangıç

herkes senin gibi evinde hacker bilgisayarinda kullanmiyor bu programi. kurumsal firmalarda korsanini kullan da gorelim.

kurumsal firmada da zaten patron karşılıyor fiyatları , 500bin liralık jipe binen adama da kampanyası varmış şurdan alalım demiyorum, bastır parayı gir sitesine al derim
  • Kırmızı Kırlangıç K kullanıcısına yanıt
    Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın lütfen ilgimi çekti, kurumsal firmada IDM'yi ne amaçla kullanıyorsunuz? Kurumsal firmanızda mesai saatlerinde neden ek olarak 3. parti indirme uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsunuz? Standart bir indirme yöneticisinin yapamadığı ne gibi işlemler yapıyorsunuz kurumsal firmanızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

1 sene önce bu üründen alıp sene bitince sıkıntı yaşadım. Ancak satıcı ürünüyle ilgilendi ve lisansı yeniledi. Bu ürünle ilgili forum linki burada.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=107209953&p=1&anchorToGo=107209953#107209953

Her sene bu sıkıntıyı yaşayacaksın demek ki. Nasıl sınırsız olabiliyor oraya takıldım ben 2. sene de yeniledi 3. sene de yeniledi 4. sene ortadan kayboldu vs... sonuç ?

• Lisanslar 2 çeşit olduğu için değişimler lifetime lisansla müşterilerimize yapılmıştır . Daha sonradan yapılmasına gerek yoktur . Bilginize ..

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

Merakımdan soruyorum yanlış anlamayın lütfen ilgimi çekti, kurumsal firmada IDM'yi ne amaçla kullanıyorsunuz? Kurumsal firmanızda mesai saatlerinde neden ek olarak 3. parti indirme uygulamalarına ihtiyaç duyuyorsunuz? Standart bir indirme yöneticisinin yapamadığı ne gibi işlemler yapıyorsunuz kurumsal firmanızda?

Kurumsal oyun.Kurumsal film kurumsal mp3 indiriyorlar zaaar.

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Linkini verdiğim yeri dikkatle okuman dileğiyle...

• quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

Her sene bu sıkıntıyı yaşayacaksın demek ki. Nasıl sınırsız olabiliyor oraya takıldım ben 2. sene de yeniledi 3. sene de yeniledi 4. sene ortadan kayboldu vs... sonuç ?

Öyle bile olsa fırsat güzel. Geçen yıl alanlardanım. Lisans sorunu yaşadım ve arkadaş 3 saat içinde yeni lisansımı gönderdi bunu sonsuza kadar da yapabilirim :) teşekkürler efırsat...

• denizfeneri kullanıcısına yanıt
    İlginiz ve duyarlılığınız için teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.