Şimdi Ara

euw plat elo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 ay sonra oyuna tekrar başladım arkadaşlar ve euw plat eloda farkettiğim kadarıyla 3 maçın 2 tanesinde yasuo , zed sürekli banlanıyor. Adamlar milli herolarımızdan korkar olmuş. Kaç kişi weste geçti lan doğruyu söyleyin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gretch -- 27 Temmuz 2016; 14:12:30 >

• Westte de cidden çok Türk var her maç bi tane gelip kendini belli ediyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 ay önce ss almıştım . Takımımızda 3 kişi birbirini flamelerken kaç kişiniz türk dedim , demez olaydım 4 tane türk ile oyun oynayıp kazandık ama yarım yamalak ingilizcemizle oyun sonunda dahi flame atmaya devam etmiştik :D
  • O herolari kimse sevmiyor zaten,aşırı gıcıklar.Özellikle yeni hayalet dansçı ve qss nerfu ile iyice cekilmez oldular.3 herodan nefrey ederim bil bakalım 2'si hangi herolar.Bide bunların mainleri çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

O herolari kimse sevmiyor zaten,aşırı gıcıklar.Özellikle yeni hayalet dansçı ve qss nerfu ile iyice cekilmez oldular.3 herodan nefrey ederim bil bakalım 2'si hangi herolar.Bide bunların mainleri çok.

500 k yaşuo 900k zed var mid main sal orman çoccuğu
    354 k da fizz var
  • EUW Yasuoları daha değişik. TR'de ya oyun boyunca ezilir ya latede ezilirdi. EUW'dakiler şimdiye kadar gördüğüm hepsi earlyde ezildi, latede baya iş yaptı.
  • Emrehan141: kullanıcısına yanıt
    late de zaten pozisyon almayı biliyorsa ve birazcık tecrübesi varsa ellerinde ki şampiyonlar canavara dönüşüyor otamatik olarak fazla bir yeteneğe gerek yok
  • low elodasın kardeş
  • SendqrenS kullanıcısına yanıt
    valla öyle. Uğraşıyorum kendimce
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.