Şimdi Ara

9.3.3 Cydia açılamıyor çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler jailbreak yaptınız sonra telefonu açıp kapadınız ama cydia açılmıyor pp uygulamasına giriyoruz tuşa basıp ekranı kilitliyoruz ama olmuyor.Telefon kendine reset atıp jb yapmıyor ise restore etmeden jb yeniden yapabilirsiniz.9.3.3 ipsw indiriyoruz güncelle butonuna shift+mouse 1 olarak basıp indirdiğimiz ipsw yi seçiyoruz ve güncelle diyoruz telefon kendini güncelleyip açılıyor ve jb gitmiş oluyor bir tek pp uygulaması kalıyor onu silip jb işlemini baştan yapıyoruz ve jb oluyor.Boşuna millet telefonunu sıfırlamasın diye uğraşıp bulduğum bi yöntem teşekkürlerinizi esirgemeyin.

• teşekkürler. çok yardımcı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna gerek yok ki tekrar yuvarlağa basıp aynı işlemi yapınca cydia tekrar açılır şahsen ben yaptım bir daha sikip yüklemeye gerek yok ya da ipsw olarak yüklemeye de gerek yok telefondan pp uygulamasını silmeyin yeter ki

• quote:

Orijinalden alıntı: darksmoke86

Buna gerek yok ki tekrar yuvarlağa basıp aynı işlemi yapınca cydia tekrar açılır şahsen ben yaptım bir daha sikip yüklemeye gerek yok ya da ipsw olarak yüklemeye de gerek yok telefondan pp uygulamasını silmeyin yeter ki

Bazen dediğiniz yöntem işe yaramıyor o yuvarlağa basınca respring yerine reset atıyor bizzat başıma geldiği için ben böyle yapabildim yapamayanlar da boşuna restore etmesinler diye böyle yöntem buldum.Yani dediğin oluyorsa gerek yok bunlara ama olmayınca hiç bir şekilde düzeltemiyorsun ve cydia öylece kalıyor telefonda.
  • pp uygulamasıda girince atıyor sildim tekrar yüklemek istiyorum ama yüklenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal19

pp uygulamasıda girince atıyor sildim tekrar yüklemek istiyorum ama yüklenmiyor

Bilgisayardan baştan yüklersen oluyor şahsen ben öyle yaptım ve oldu.PP25 i zaten güncelledikten sonra sileceksin ve bilgisayardan baştan jb işlemi yapacaksın.
  • DrAgonn_54 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam. Restore etmeye gerek var mı, Bilgisayardan direk kuruluyor mu? Birde anlamadığım tethered jailbreak bilgisayara bağlamaya gerek yok diyolar yeniden başlatınca illa ki bilgisayardan jailbreak yapıcaz tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrAgonn_54

Beyler jailbreak yaptınız sonra telefonu açıp kapadınız ama cydia açılmıyor pp uygulamasına giriyoruz tuşa basıp ekranı kilitliyoruz ama olmuyor.Telefon kendine reset atıp jb yapmıyor ise restore etmeden jb yeniden yapabilirsiniz.9.3.3 ipsw indiriyoruz güncelle butonuna shift+mouse 1 olarak basıp indirdiğimiz ipsw yi seçiyoruz ve güncelle diyoruz telefon kendini güncelleyip açılıyor ve jb gitmiş oluyor bir tek pp uygulaması kalıyor onu silip jb işlemini baştan yapıyoruz ve jb oluyor.Boşuna millet telefonunu sıfırlamasın diye uğraşıp bulduğum bi yöntem teşekkürlerinizi esirgemeyin.

9.3.3. ipsw nerde link verir misin? 56.5mb olan değil mi? Bana 2gblik bir dosya çıkıyor hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal19

Eyvallah hocam. Restore etmeye gerek var mı, Bilgisayardan direk kuruluyor mu? Birde anlamadığım tethered jailbreak bilgisayara bağlamaya gerek yok diyolar yeniden başlatınca illa ki bilgisayardan jailbreak yapıcaz tekrar

Hocam tethered jailbreak olduğu için zaten sıkıntılı jb malasef ama bilgisayar dışında yapanları gördüm ve ben açıkçası tavsiye etmiyorum pc den yapmak daha güvenli bence.Yeniden başlatınca pp uygulanasına girip yuvarlağa bastığında jb oluyorsa sıkıntı yok ama bazen respring yaparken telefon reset atıyor ve jb olmuyor malasef bu durumda ise Restore yapmana gerek yok jb bozuldumu cydia hiç bir şekilde açılmıyorsa pp uygulamasını açtığında telefon reset atıyorsa dediğim gibi yaparsanız en azından telefonu sıfırlamadan güncelle seçeneği ile en baştan jb yapabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrAgonn_54 -- 30 Temmuz 2016; 12:24:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emretwolf

quote:

Orijinalden alıntı: DrAgonn_54

Beyler jailbreak yaptınız sonra telefonu açıp kapadınız ama cydia açılmıyor pp uygulamasına giriyoruz tuşa basıp ekranı kilitliyoruz ama olmuyor.Telefon kendine reset atıp jb yapmıyor ise restore etmeden jb yeniden yapabilirsiniz.9.3.3 ipsw indiriyoruz güncelle butonuna shift+mouse 1 olarak basıp indirdiğimiz ipsw yi seçiyoruz ve güncelle diyoruz telefon kendini güncelleyip açılıyor ve jb gitmiş oluyor bir tek pp uygulaması kalıyor onu silip jb işlemini baştan yapıyoruz ve jb oluyor.Boşuna millet telefonunu sıfırlamasın diye uğraşıp bulduğum bi yöntem teşekkürlerinizi esirgemeyin.

9.3.3. ipsw nerde link verir misin? 56.5mb olan değil mi? Bana 2gblik bir dosya çıkıyor hep.

Hocam 2gb lık ipsw yi indereceksin zaten korkmana gerek yok telefonu sıfırlamayacaksın restore ederken shift+yeniden yükle yerine shift+güncelle ile kurulum yaptığında telefonu restore etmeden kurulum yapıcaksın app store den kurduğun uygulamalar kaydettiğin hesap vs. gitmeyecek yani

• DrAgonn_54 kullanıcısına yanıt
    Yedeğim vardı restore yaptım şuan hiçbir sıkıntı yok umarım olmazda :) Bilgi için teşekkürler.
  • 9.3.3 imzaları kapandıgı için bu yöntem artık işe yaramaz
  • Evet bu konu silinse daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.