Şimdi Ara

Ağlamalarınız Sıktı Artık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    - Takımda sürekli kolsuz var.
    - AFK vardı kaybettik.
    - Allaha sövdü.
    - Bilerek feedledi.
    - Hero denemeye girdi.
    - Ben taşıdım ama takım çöptü.
    - 6-0 oynadım kaybettik.
    - Mavi vermedim afk kaldı.
    - SS vermedi.
    - Bot motor.
    vs vs vs vs vs vs

Forumda her açılan 3 konudan biri neredeyse bunlardan ibaret ve artık ciddi derecede sıkmaya başladı. Yararlı paylaşımlar gerçekten yok denecek kadar az. Her gün ağlıyorsunuz. Birinizde çıkıp demiyor ki, Botta çok kötüydüm farm yapamadım ama takım iyiydi kazandık. Soloda adamı resmen feedledim ama bizim ormancı iyiydi taşıdı. Takım taşıdı yok. Sen hiçbir zaman kötü olmazsın zaten. Sürekli senin takımındaki Yasuolar feedler zaten. Karşıda afk olmaz değil mi ? Hiç senin yanına gelip bilerek feedleyenler olmadı mı ? Gerçekten hiç mi free win almadın ?
    Hiç mi suçlu sen olmadın ? Nedense her zaman bunlar bizim takımımızda yaşanıyor ya karşı tarafta ki oyuncuları çok merak ediyorum. Acaba onlar başka bir milletten mi ki ?
    Bir günde elinizi vicdanınıza koyarak gelin söyleyin ki; Gerçekten berbat oynadım, feedledim ama takımım iyiydi bana yardımcı oldular.
    Demezsiniz. Çünkü feedlemezsiniz. Kule altı kalıp farm yaparsın ve ormancından yardım istersin.
    Evet. Mükemmeliz.

• Son zamanlarda yararlı konu sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az.
  • Birazcık daha ağla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman daha boş konu olur. Ben hic qq konusu acmadim ama simdi gelip çok kötüydüm takım beni taşıdı diye konu açmak daha saçma bence :D

• Katılıyorum sana.
    Şu konuları gördükçe giresim gelmiyor foruma.

• ya o değilde 7-0dan maç verdim az önce
  • sende o kolsuzlardan birisisin çok büyük ihtimal silversin
  • quote:

Orijinalden alıntı: BEYLER :(

- Yasuo 3/14 feedledi.
    - Takımda sürekli kolsuz var.
    - AFK vardı kaybettik.
    - Allaha sövdü.
    - Bilerek feedledi.
    - Hero denemeye girdi.
    - Ben taşıdım ama takım çöptü.
    - 6-0 oynadım kaybettik.
    - Mavi vermedim afk kaldı.
    - SS vermedi.
    - Bot motor.
    vs vs vs vs vs vs

Forumda her açılan 3 konudan biri neredeyse bunlardan ibaret ve artık ciddi derecede sıkmaya başladı. Yararlı paylaşımlar gerçekten yok denecek kadar az. Her gün ağlıyorsunuz. Birinizde çıkıp demiyor ki, Botta çok kötüydüm farm yapamadım ama takım iyiydi kazandık. Soloda adamı resmen feedledim ama bizim ormancı iyiydi taşıdı. Takım taşıdı yok. Sen hiçbir zaman kötü olmazsın zaten. Sürekli senin takımındaki Yasuolar feedler zaten. Karşıda afk olmaz değil mi ? Hiç senin yanına gelip bilerek feedleyenler olmadı mı ? Gerçekten hiç mi free win almadın ?
    Hiç mi suçlu sen olmadın ? Nedense her zaman bunlar bizim takımımızda yaşanıyor ya karşı tarafta ki oyuncuları çok merak ediyorum. Acaba onlar başka bir milletten mi ki ?
    Bir günde elinizi vicdanınıza koyarak gelin söyleyin ki; Gerçekten berbat oynadım, feedledim ama takımım iyiydi bana yardımcı oldular.
    Demezsiniz. Çünkü feedlemezsiniz. Kule altı kalıp farm yaparsın ve ormancından yardım istersin.
    Evet. Mükemmeliz.

Hedefi için harcamayacağı arkadaş/dost yok ve maalesef hayatın her alanında var.

Böyle insanlar için kimyasal silah yapılsa da şunlardan kurtulsak süper olacak..

• zamanında çok ağlamışsın demek
  • Knka senin kullanici adin bile agliyo :(

• Nick-post uyumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 27 Temmuz 2016; 20:16:54 >
  • QQ konusu açılmasın diyerek QQ konusu açan arkadaş. Sana da selam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrongWind

O zaman daha boş konu olur. Ben hic qq konusu acmadim ama simdi gelip çok kötüydüm takım beni taşıdı diye konu açmak daha saçma bence :D

Ayn abı ne oyle "beyler bugun feetledım" diye konu mu açılcak

• Zamanında çok ağladım.
    Kötü yerden vurdunuz beni.
  • oyunun yaş seviyesi gösteriyor.
  • tamam
  • Bir oyunu kaybetti diye foruma konu açmak ayrı bi kafa. Bizene bundan?

Bide" X şampiyon mu yoksa Y mi" ci tipler var.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.