Şimdi Ara

TM3 38K SIRALAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce en yazilacak en iyi bolum nedir tm1 60k bu arada oradan da dusunuyorum suanki durum hacettepe uluslararasi kafamda olan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mezun kal aç kalmak istemiyorsan
  • Hocam haklisin ama zaten mezuna kalmistim gecen sene 86k gelmisti
    Bu sene gidecegim

• Ne alaka ac kalmak istemiyorsa kardes ankara uai hacettepe siyaset uai yaz iibf de kendini gelistirip dil ogrenirsen iyi seyler yaparsin sacma sapan görüşler var ortada o siralamada yapabilecegin isletme iktsat siyaset kamu uai yazmak olur

• he 20 k altı yapamayıp hukuk yazmayanlar aç yani. boş adamlar bunlar takma. lion un dediği gibi kendini geliştirdikten sonra iş bol. yaz bir yere git. gelişerek para kazanmak istiyosan iibf en ideali
  • Tabiki kendimi gelistirmeme bagli ac kalma biraz abartili oldu da demek istedigini anladim tabi hukuk olsa daha iyi olurdu hukuk hepsinin isini yapabiliyor o açıdan.

Ama artik gecti bence bu bolumleri ankarada guzel ismi olan universitelerde dolu dolu okumak is acisindan onumu acabilir.

Ben sozel dersleri seviyorum zaten mat yapmadigimdan dusuk geldi ui ve sbky bana yakin geliyo ama insanlar iktisat isletme ingilizce oku diyorlar sizce onlari dusunmelimiyim matematigim kotu dedigim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: De La Red

Tabiki kendimi gelistirmeme bagli ac kalma biraz abartili oldu da demek istedigini anladim tabi hukuk olsa daha iyi olurdu hukuk hepsinin isini yapabiliyor o açıdan.

Ama artik gecti bence bu bolumleri ankarada guzel ismi olan universitelerde dolu dolu okumak is acisindan onumu acabilir.

Ben sozel dersleri seviyorum zaten mat yapmadigimdan dusuk geldi ui ve sbky bana yakin geliyo ama insanlar iktisat isletme ingilizce oku diyorlar sizce onlari dusunmelimiyim matematigim kotu dedigim gibi.

İktisattan uzak dur mat kötüyse ve sevmiyorsan ama ing işletme tavsiye ederim
  • Ya senden kötü olanlarda isletme okuyo ne kadar basarili olursun bilemem ama tarihi seviyosan dile yatkinligin varsa uai sbky yaz ben 37 bindeyim hedefim hoc hukuk olmadi odtü uai istiyodum simdi ankara yazcam

• @acımasızeleştirmen tıp dışında hiç bir mesleğin garantisi yok hukuk okusanda aç kalabilirsin. böyle mal mal yorumlar yapıp milletin moralini bozma adam gibi yorumlar yap burayı okuyanların hayatında bazı şeyler değişebilir
  • smelly cat, anladim peki ing isletme is imkani acisindan digerlerine tercih edilir mi tabiki klise olarak kendini gelistirmene bagli ama bu soruyu da sormam lazim

lionnn6, tarihi cok severim zaten en yuksek dersim tarihti her zaman dil icin de orta seviyeyim ingilizce olarak

• matematiğe ilgin yoksa kesinlikle iktisattan uzak durmalısın. iibf de istediğin herhangi birini seç çok farketmez. çoğu aynı kapıya çıkıyor.
  • Anladim tesekkur ederim

Baska yorumu olan yok mu?

• 35 bindeyim.full pdr ve ygsden ozel ogretim og yazmayi dusunuyorum ben

• Pdr bende dusundum ama kendime pek yakin bulamadim guzel bir bolum ama kesinlikle

Arkadaslar sivil havacilik isletmeciligi bolumu hakkinda ne dersiniz?

• %50 burslu hukuk yaz la
  • De La Red kullanıcısına yanıt
    İlk kez duydum.tm1'le mi aliyor? Nasil bir bolum?

• Yuzde elli ankarada gelmiyo ya ondan dusunmuyorum ama ankaradakileri yazarim heralde yine

Evet tm1 aliyo sivil hava eskisehirde varmis. Maas is imkani iyi diyolar.

Lojistik ve Ulaştırma, Sivil Havacılık gibi bölümler güzel seçim olur hocam. Ben de 48k dan mezuna kalıcam galiba bu sene
  • Ben ankarada yasiyorum sence o bolum isin eskisehire gitmeye deger mi? Yoksa hacettepede uluslararasi mi okumaliyim.

Ben de ankaradayim.ankara gelmiyor ama kirikkale geliyor.belki karadeniz tarafindan falan da yazarim bi iki tane.ama ozel egitim gelir galiba.sen yazmayi dusunuyor musun peki ozel egitim? Bence iyi bolum

tm1'm dusuk.o yuzden dusunmem sanirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.