Şimdi Ara

Digiturk Periscope'daki Kaçak Lig Tv Yayınlarına Çare Bulacak Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar periscope ciddi anlamda gelişiyor. Maç zamanı binlerce kişi buradan yayın izliyor. Adam evde yayını açıyor ve millete izlettiriyor. Geçen bir Lig tv maç yayında 5 bin kişi gördüm. Bence bu Digiturk için kötü bir şey. Buna ne zaman dur diyecekler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digiturk milleti soyuyor o kadar fiyat çekersen boyle olur açıkcası Karsi Değilim

• Bende karşı değilim digiturk sonuna kadar hakediyor böyle şeyleri ama birde ne gerek var para vermeye beleş varken ya da dandik lig için o kadar vermeye gerek yok diyip bedava izlemek için en önde koşan insanlar var. Ben onların ceza almasını isterim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Arkadaşlar periscope ciddi anlamda gelişiyor. Maç zamanı binlerce kişi buradan yayın izliyor. Adam evde yayını açıyor ve millete izlettiriyor. Geçen bir Lig tv maç yayında 5 bin kişi gördüm. Bence bu Digiturk için kötü bir şey. Buna ne zaman dur diyecekler ?

senin kaybın ne ?
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Ligler başlayınca Digitürk şifre koyuyor ekrana belirsiz zamanlarda da

siz yasal yollarla izliyorsanız sizin için bir sorun olmaması lazım sizin açınızdan sıkıntı ne ?
  • senin kaybın ne ne demek biz salakmıyız senede 500-600 lira veriyoruz hak hukuk meselesi bu almıyorsan izlemeyeceksin demektir bu kaçak izlemen için bir neden mi !!! haktan hukuktan anlamıyorsan diyecek lafım yok

digitürke en çok kızanların başında geliyorum ama kalkıpta kaçak yayın izlemedim periscopu açıpta izletmemde adamlar milyar dolar verdi bu lige bedavayamı satacaklar tamam pahalı kalitesiz vs eleştirilere eyvallah ama bunların hiçbiri adamların emeğini çalmanızı açıklamaz
  • Digitürke manevi tazminat davası aç.Ben size kol gibi fatura öderken millet periscope tan izliyo psikolojim bozuldu yıprandım de

• Senin kaybın ne ? Senin sıkıntın ne ? Diyen arkadaşları anlamak zor. Ben sadece bir konu açtım. Ayrıca Digi bu saçmalığa bir çare bulmalı.

• kapattır sen de periscopeden izle seni dt alacaksın diye zorlayan mı var ?
  • YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    dt buna çare bulamaz, nasıl bulacak periscope u nasıl engelleyecek
  • abi ben para vererek yayın alıyorum bana ne kim ne yapıyorsa ücret ödemeden izleyen varsa bunu düşünecek ben miyim ? kendini enayi olarak düşünüyorsan da verme para sende izle öyle çamur gibi kopan geriden gelen yayını

senin hakkın olan bir durum yok bence hukuki bir durum var ve muhatabı DT ilgilenirler çözerler zor bir şey de değil
  • Çözülmez. Devlet desteğiyle fuat avninin kim olduğunu bile söylemiyorsa twitter kıçı kırık digiturku kim takar...

• quote:

Orijinalden alıntı: lionel1

kapattır sen de periscopeden izle seni dt alacaksın diye zorlayan mı var ?

oldu tamam sağol ya !!! ben neden düşünemedim kaçak izlemeyi milletin emeğini çalmayı

EVE GİRİP MALINIZI MÜLKÜNÜZÜ ÇALAN BİR HIRSIZDAN FARKINIZ YOK kaçak yayıncılar bu kadar NET !!!!!!!!!!!!! pahalıysa almıyorsan özet izleyeceksin oturacaksın yerine ahkem kesmiyeceksin klavyeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

Çözülmez. Devlet desteğiyle fuat avninin kim olduğunu bile söylemiyorsa twitter kıçı kırık digiturku kim takar...

Twitter bu konularda çok hassas evet. Kullanıcısını ifşa etmiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: crops77

quote:

kapattır sen de periscopeden izle seni dt alacaksın diye zorlayan mı var ?

oldu tamam sağol ya !!! ben neden düşünemedim kaçak izlemeyi milletin emeğini çalmayı

EVE GİRİP MALINIZI MÜLKÜNÜZÜ ÇALAN BİR HIRSIZDAN FARKINIZ YOK kaçak yayıncılar bu kadar NET !!!!!!!!!!!!! pahalıysa almıyorsan özet izleyeceksin oturacaksın yerine ahkem kesmiyeceksin klavyeden

sana giren-çıkan yoksa benim ne yaptığım senin zoruna niye gidiyor hastalıklı mısın arkadaşım?

terbiyeni takın hadsiz karaktersiz !

• sen terbiyeli ol
  • quote:

sen terbiyeli ol

en ufak bir küfürümü gördünmü ? giren çıkan ne demek ergen ergen sen fikrini söyledin ben söyledim ağır konuştum ama küfür etmedim
  • giren çıkan derken yanlış anlama cebine giren çıkan var mı?
  • Hukuksuz şekilde yapılan yayıni burda destekleyenler var cok ilginç bir ülkeyiz ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_80

Hukuksuz şekilde yapılan yayıni burda destekleyenler var cok ilginç bir ülkeyiz ya.

anlatamıyoruz işte arkadaşım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.