Şimdi Ara

Gold Elo Bronzdan Beter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her oyun yasuo veya zed alıp feedlemelerinden dolayı artık kriz geçirecem.
    SS vermemelerinden veya harita takibi yapmamalarından Rakip kaybolunca chete SS SS SS yazdığım bir o kadarda SS attığım halde lane pushlayìp ölmelerinden Her oyunun başında millete arkadaşlar gençler flame yapmayalım yazmaktan ciğerim soldu.
    Bugün takımımızdaki yasuo 3/12 oynadı yaw arkadaş tf atamadık.Taric diyorki yasuo Allah a sövdü ben bu adama oyun vermem.Yalvarıyorum irelia yayım 9/8/12 oynuyorum.Kilde öndeyiz.Topu inhiye kadar yarmışım.Ve sonuç lose.Adamlar göz göre sattılar yaw elimizdeki oyunu basede bekleyerek yada rakibe ölerek sattılar kafayı yicem.Yaw bu adamlar nasıl golda kadar yükseliyor.Küfür edicem forumda yasak diye edemiyorum.Bu adamlar nasıl oluyorda golda kadar çıkabiliyor? Hepsimi elo boost yoksa ben demi bir cenabetlik var.Son 10 oyunda 2 winmi ne aldım.Yani kaybetmeye başlayınca durmuyor.Ard arda lose lose lose lose .Bu nedir aga ya hep bu namussuzlar banamı denk geliyor? Gidip abdest aldım.artık her ihtimali düşünmeye başladım.Adam Allah a sòvdü diyip maçı satıyor bu nasıl bir kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taromm -- 27 Temmuz 2016; 1:21:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olsun kdan iyiyse çok mmr ve lp gitmemiştir

Gold Elo Bronzdan Beter
  • Çipetpet. kullanıcısına yanıt
    Olm kda mı kaldı cafede klavyeyi kırıcam.
    Herkes bana bakıyor ekrana bakıp sövüyorum.Kafeci abi bana bakıyor.Benim normalde bir prensibim vardìr.Anaya babaya küfür etmem.Ama aga zorluyorlar.Kda felan kalmadı genelde solo oynuyorum bu yüzden tf de önden ben giriyorum.Kda haşat.
    Len bu arada bir işe girip çalışsana ne pinekliyon buralarda

O dediğimin hala arkasındayım kiminden 17 puan düşer kiminden 21 düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taromm -- 27 Temmuz 2016; 1:35:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konuda haklısın gold berbat bi elo ,platlar da öyle .tr de diamond da anca doğru oyuncu bulunur başka yok .
  • 3 günde 400 lp kaybettiğimden beri soloq girmiyorum.
  • yenilgide kda'ya bakılıyor :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Postal Dude

3 günde 400 lp kaybettiğimden beri soloq girmiyorum.

Ne yaptın adam mı öldürdün bu nasıl LP kaybetmek böyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çipetpet.

Olsun kdan iyiyse çok mmr ve lp gitmemiştir

Gold Elo Bronzdan Beter

bak weled yiyosa skaype gel orman çocu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

quote:

Hani 2-3 oyun kaybedince çıkın hava alın diye öneri yaparlar,ben dinlemedim tilt halimle devam ettim sinirden.Kolsuzlar gelmeye devam etti. :d
  • kardeş serverla kaynaklı bi durum bu. Tr de iyi oyun yok çok ciddiyim. Kazandığın maçtada kaybettiğin maçtada stres oluyosun ve lig yükseldikçe oyunlardaki stres katsayında artıyor. Platta da böyle Diada da Challengerda da aynı şekilde işliyor. Herkesin zaman zaman üst üste şanssız oyunları oluyor . Herkes 10-15 defa üst üste yenilmiş olabiliyor her ne kadar iyi oynasa da performansı o eloya göre yüksek olsa bile. Eğer trde oynamaya devam edeceksen bunu kabulleneceksin o adamların flame ini ss almamalarını maç satmalarını her şeyiyle kabullenip oyun oynayacaksın. Eğer sinirlenirsen olan sadece sana olur. Yol yakınken bence oyunu bırak bu oyunun zevkli bi yanı yok. Eğer zevkli olsun istiyosan 3-4 arkadaşla normal oyun oyna. E-spor oyuncusu olmayacaksan şu oyunda lig yükselmenin hiçbir anlamı yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: taromm

Her oyun yasuo veya zed alıp feedlemelerinden dolayı artık kriz geçirecem.
    SS vermemelerinden veya harita takibi yapmamalarından Rakip kaybolunca chete SS SS SS yazdığım bir o kadarda SS attığım halde lane pushlayìp ölmelerinden Her oyunun başında millete arkadaşlar gençler flame yapmayalım yazmaktan ciğerim soldu.
    Bugün takımımızdaki yasuo 3/12 oynadı yaw arkadaş tf atamadık.Taric diyorki yasuo Allah a sövdü ben bu adama oyun vermem.Yalvarıyorum irelia yayım 9/8/12 oynuyorum.Kilde öndeyiz.Topu inhiye kadar yarmışım.Ve sonuç lose.Adamlar göz göre sattılar yaw elimizdeki oyunu basede bekleyerek yada rakibe ölerek sattılar kafayı yicem.Yaw bu adamlar nasıl golda kadar yükseliyor.Küfür edicem forumda yasak diye edemiyorum.Bu adamlar nasıl oluyorda golda kadar çıkabiliyor? Hepsimi elo boost yoksa ben demi bir cenabetlik var.Son 10 oyunda 2 winmi ne aldım.Yani kaybetmeye başlayınca durmuyor.Ard arda lose lose lose lose .Bu nedir aga ya hep bu namussuzlar banamı denk geliyor? Gidip abdest aldım.artık her ihtimali düşünmeye başladım.Adam Allah a sòvdü diyip maçı satıyor bu nasıl bir kafa.

Boşver sakin ol, takma kafaya dost..

• quote:

Orijinalden alıntı: Gretch

kardeş serverla kaynaklı bi durum bu. Tr de iyi oyun yok çok ciddiyim. Kazandığın maçtada kaybettiğin maçtada stres oluyosun ve lig yükseldikçe oyunlardaki stres katsayında artıyor. Platta da böyle Diada da Challengerda da aynı şekilde işliyor. Herkesin zaman zaman üst üste şanssız oyunları oluyor . Herkes 10-15 defa üst üste yenilmiş olabiliyor her ne kadar iyi oynasa da performansı o eloya göre yüksek olsa bile. Eğer trde oynamaya devam edeceksen bunu kabulleneceksin o adamların flame ini ss almamalarını maç satmalarını her şeyiyle kabullenip oyun oynayacaksın. Eğer sinirlenirsen olan sadece sana olur. Yol yakınken bence oyunu bırak bu oyunun zevkli bi yanı yok. Eğer zevkli olsun istiyosan 3-4 arkadaşla normal oyun oyna. E-spor oyuncusu olmayacaksan şu oyunda lig yükselmenin hiçbir anlamı yok .

+1

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

quote:

Hani 2-3 oyun kaybedince çıkın hava alın diye öneri yaparlar,ben dinlemedim tilt halimle devam ettim sinirden.Kolsuzlar gelmeye devam etti. :d

Çıkıp hava almak yerine try hard'a bağlamadan normal oyunda zevk alıp sakinleşmeyi deneyebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.