Şimdi Ara

Makine Mühendisliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu bölümü okuyan, çok iyi bi şekilde fikre sahip olan arkadaşlarımı konuya bekliyorum.
    Birkaç soru işareti de var kafamda.
    Mesela endüstri müh. ile kıyaslarsak hangisini seçmek daha akıl kârı olabilir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• UP..

• Lütfen cevap dostlar..

• 5 erkeğe 1 erkek diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :D onu hiç düşünmüyorum hocam beni alakadar eden işte bu teknik konular :D

• hocam işte dil konusunda falan baya geliştirebileceksen kendini , endüstri yazabilirsin
  • Dil konusu her mühendislik dalı için gerekli değil mi ama sonuçta? @Bandellini

• endüstride daha çok gerekir diye düşünüyorum , çünkü daha sosyallik gerektiren bi bölüm
  • Anladım hocam teşekkürler

• up

• odtü endüstriden mezun olmuş ama 1 sene falan iş aramış insanlar gördüm ben odtüde. yani endüstride nasıl oluyor bilmiyorum ama iş pek garanti değil. ama topluluklar falan var orada etkin rol oynamak iyi stajlar yapmak önemlidir heralde. endüstri zaten kolay olduğu için iş biraz sosyal yönden gelişmekte ve networkunu kurmakta.

makine apayrı bi dünya, bence mesela odtüde makinada ve endüstri hangi dersler veriliyor bi bak öyle karar ver
  • yok hocam odtuden mezun olan işsiz kalmaz.o muhtelemen itu veya ytu dur

• thecure33 T kullanıcısına yanıt
    bizim okulun secret sayfasında gördüm direk endüstri mezunu yorum atmış cv hazırlama görüşme yapma tecrübem var çok reddedildim iş bulamadım diye. ki kimya matematik gibi bölümlerden mezun olanlarda daha çok bu işsizlik. odtü abi işsiz kalırmı mantığı var bilmeyende ama dışı seni içi beni yakar
  • dün bir başlığa attığın yorumu hatırladım da yazmazsam olmazdı.

• tıp seç
  • thecure33 T kullanıcısına yanıt
    Nerede tükürdüğümü yaladım? Çok eminim dedim ki odtü inşaat öğrencisi bile staj yaparken torpile ihtiyaç duyuyor, eğer diğerlerinden sıyrılamadıysa torpılsız büyük şirketlere giremiyor dedim. O zaman da böyle çocuk gibi yav odtu mezunu staj bulamıyomu xd yaptın. Bı halttan caktıgın yok.p

• onu diyen ben değildim ve farklı şeyi kast ediyorum.neyse artık ya bir şeyi çakamıyormuşum xd filan diyormuşum hayirlisi olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

odtü endüstriden mezun olmuş ama 1 sene falan iş aramış insanlar gördüm ben odtüde. yani endüstride nasıl oluyor bilmiyorum ama iş pek garanti değil. ama topluluklar falan var orada etkin rol oynamak iyi stajlar yapmak önemlidir heralde. endüstri zaten kolay olduğu için iş biraz sosyal yönden gelişmekte ve networkunu kurmakta.

makine apayrı bi dünya, bence mesela odtüde makinada ve endüstri hangi dersler veriliyor bi bak öyle karar ver

Aynen hocam bu iş bulamama, ne yapacağını bilememe mevzusunu ben de çok duydum değişik gelmişti yani bana da..

• Up

• Makine mühendisliğini teknik çizime yatkınlığın yoksa seçme bence.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.