Şimdi Ara

Satılık KPSS Kitapları ve Denemeler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhabalar,

Elimde aşağıda fotoğrafları görülen KPSS kitapları ve denemeler mevcuttur. Fiyatları ve kullanım durumları açıklamalarda yazmaktadır. Konya içi elden teslim ya da alıcı ödemeli gönderebilirim.

Ayrıca birçok fotokopi şeklinde sıfır test kitapları da mevcuttur. Toplu alımlarda isteğe göre onlardan da hediye gönderebilirim.

---

PEGEM Eğitim Bilimleri 2016 Konu Anlatımı Modüler Set: 25 TL. (Sadece öğrenme ve ölçme yarısına kadar çalışılmıştır. Diğer 4 kitap ise sıfırdır.)
    PEGEM Eğitim Bilimleri 2015 Soru Bankası Set: 30 TL. (Sıfır üründür.)

---

PEGEM 2015 ÖABT Kimya Konu Anlatımı: 20 TL. (Kitabın 1/3'ü çalışılmıştır.) --->SATILDI
    İhtiyaç 2015 ÖABT Reaksiyon Kimya Çözümlü Soru Bankası: 20 TL. (Sıfırdır.) --->SATILDI
    İhtiyaç 2015 ÖABT Kimya Çift Yönlü Çözümlü Soru Bankası ve Deneme Kitabı:10 TL. (Sıfırdır.) --->SATILDI
    Yayın Denizi Paragraf Hız Soruları: 10 TL. (Sıfırdır.)
    Evveliyat 2015 Tarih Çözümlü Soru Bankası: 10 TL. (Sadece 6 test çözülmüştür.)

---

İhtiyaç 2015 Genel Yetenek Genel Kültür 18'li Çözümlü Deneme + 2016 Genel Yetenek Genel Kültür Yaprak Test: 20 TL. (Sıfır Üründür.)
    İhtiyaç 2015 Eğitim Bilimleri 12 Çözümlü Deneme + 2016 Eğitim Bilimleri Yaprak Test: 15 TL. (Yaprak testte rehberlikten 6, öğrenmeden 4, gelişimden de 4 test çözülmüştür.)

---

PEGEM 2015 Genel Kültür Genel Yetenek Çözümlü Soru Bankası Seti: 25 TL. (Türkçenin 1/4'ü, tarihin ise ilk 2 testi çözülmüştür. Diğer kitaplar sıfırdır.)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ludovico. -- 26 Ağustos 2016; 21:18:53 >

• 2014 KPSS GY GK Soru Bankası (Sıfırdır): 15 TL. ---> SATILDI.
    2014 KPSS Eğitim Bilimleri Soru Bankası (Sıfırdır): 10 TL.
    ALES Tamamı Çözümlü Çıkmış Sorular (Sıfırdır): 10 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ludovico. -- 29 Eylül 2016; 1:39:21 >

• PEGEM 2015 ÖABT Kimya Konu Anlatımı: 20 TL. (Kitabın 1/3'ü çalışılmıştır.) --->SATILDI
    İhtiyaç 2015 ÖABT Reaksiyon Kimya Çözümlü Soru Bankası: 20 TL. (Sıfırdır.) --->SATILDI
    İhtiyaç 2015 ÖABT Kimya Çift Yönlü Çözümlü Soru Bankası ve Deneme Kitabı:10 TL. (Sıfırdır.) --->SATILDI
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.