Şimdi Ara

Digitürk'ün Telefondan Kredi Kartı Bilgileri İstemesi Normal Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler Lig Tv'nin kredi kartı kampanyası var 450 lira 12 ay üyelik. 9 taksit yapıyorlar. Giriş + şampiyonlar paketi.

ama az önce aradılar, geçen sene de yaptırmıştım 550 liraya. bu sene daha da uygun. tamam dedim telefondan kredi kartı bilgilerini istiyorlar. güvenemedim. var mı böyle bir işlem? Digitürk'ü aradım sordum evet oluyor dediler ama hala güvenemiyorum. Bilen var mı bu konuları?

• Kart numarasını kendin tuşluyosun galiba.biz bayiye gittik orda da pos yoktu adam telefonla halletti tuşladı sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece yeni üyelere yapılıyor diyorlar bana da bu kampanyayı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the bad Duelist

beyler Lig Tv'nin kredi kartı kampanyası var 450 lira 12 ay üyelik. 9 taksit yapıyorlar. Giriş + şampiyonlar paketi.

ama az önce aradılar, geçen sene de yaptırmıştım 550 liraya. bu sene daha da uygun. tamam dedim telefondan kredi kartı bilgilerini istiyorlar. güvenemedim. var mı böyle bir işlem? Digitürk'ü aradım sordum evet oluyor dediler ama hala güvenemiyorum. Bilen var mı bu konuları?

sanal kart oluştur onunla al.. zaten ödeme yaparken sisteme yönlendiriyor kart numaranı kendin giriyorsun. sıkıntı olmaz. ben sanal kartla aldım taksitle.
  • Sesli yanıt sistemine aktariyorlar sizi orda tuşlama yapıyorsunuz kart bilgilerini temsilciye soylemiyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 521 TL'ye yeni üyelik aldım, aylık 43 tl gayet uygun...

• quote:

Orijinalden alıntı: cemcem0

521 TL'ye yeni üyelik aldım, aylık 43 tl gayet uygun...

mesajı yanlış yere yazdım kusura bakmayın...

konunuza cevap vereyim, ne olursa olsun telefondan kredi kartı bilgilerinizi vermeyin...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.