Şimdi Ara

SuperOnline ADSL Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar suan ttnet adsl kullanıyorum 64 lira 50 gb akk 16 mbps
    Turkcellın de fıyatları bu sekılde ama ttnet bana tam 16 mbps hızı veremıyor max 12 mbps alıyorum . Turkcell Superonlıne adsl de mi turk telekom alt yapısını kullanıyor ?

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    adsl için evet... adsl için önerilmezde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

Sağolun hocam
  • quote:

Neden önerilmez hocam biraz açarmısınız?
    Upload hızı olarak tam kaç alıyorsunuz öğrenebilir miyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niners

Upload hızı olarak tam kaç alıyorsunuz öğrenebilir miyim acaba ?

0.70 mbps
    upload hızını 1 yapsın diye yeni bir kampanya başlatalım .
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    adsl için tırt telekoma muhtaç ettiklerinden...
  • quote:

adsl için tırt telekoma muhtaç ettiklerinden...

TTnet de telekoma muhtaç ediyor kendi altyapısı yok hocam. Tamam telekom bünyesinden fakat yine telekomdan ayrı bir yapıda çalışıyor..aynı diyebiliriz bütün sağlayıcılar için adsl işini..
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    ttnet yok artık tek TURK TELEKOM var... 3 şirket birleşti... adsl işinde tekel oldu... fiberde rakipleri var...
  • quote:

ttnet yok artık tek TURK TELEKOM var... 3 şirket birleşti... adsl işinde tekel oldu... fiberde rakipleri var...

Kağıt üzerinde birleştiler.. yine Telekom altyapısından port kiralayarak kullanım yapıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah onları bildiği gibi yapsın. Ev Numaranla Bize Gel kampanyasına başvurdum, önce boşa çıkmış dediler. Sonra elemanın biri geldi, sözleşme imzaladım (onda bile adamın sisteminde taşınacak ev numaram yanlış yazıyordu, fark etmesem o işi bile yapamayacaklar), sonra yine boşa çıkmış, aradım "tt bize task atmamış ondan dediler", yine başvurdum, yine yapamadılar. 2 ay sürdü toplamda. Allah'tan uzun süre şehir dışındaydım, ve ayrıca nete erişimim var da çok sıkıntı yaşamadım. Halbuki öncesinde kurumsal müşteri olarak 3,5 sene mutlu mesut yaşamıştım kendileriyle, ama bireysele geçince 8 mbit kıytırık bağlantıyı 2 ayda yapamadılar. Onlar yüzünden Türk Telekom'un avantajlı fiyatlarını da kaçırdım.

• Herkese Merhaba,

ben şuan TTNET ADSL yalın internet kullanıyorum ancak uperonline'a geçiş yapmak istiyorum. Superonline Müştri hizmetlerine sorduğumda TTNET'e göre daha kaliteli hizmet verdiğin belirtiyor ama bu ne kadar doğru. anladığım kadarıyla 1 Porta Superonline TTNET'e göre daha az müşteri ile hizmet veriyormuş. doğru mu bu acaba ?
  • Sonuçta dsl de hepsi ttnete bağlı yani solo dsl ttnete bağlı sadece isimler değişti baska değişen birşey yok.

• Hipernet e geçme kararı aldım
    25 mbps 75 akk
    59 tl

• alligator86 A kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğrudur, SOLda daha az abone olduğundan daha iyi değerler almanız mümkün. Ayrıca artık kendi merkezlerini kullandığından "ping" süresi de avrupa sunucularında çok iyi sonuçlar doğuruyor.
  • Ben de bir yorum yapayım bari, daha doğrusu bir soru sorayım. Ayın 28'inde TTNET ile olan tahaattütüm bitiyor. Superonline'a bakınca güzel bir kampanya göremedim ADSL için. TTNET'te de Hiper desteklediği için ya 16 Mbit 100 GB ya da 24 Mbit -25 de olabilir- 75 GB paketini düşünüyorum. Hangisini önerirsiniz?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Telekoma ne kadar hız desteklediğini sor altyapının.ona göre hipernette daha yüksek hızlara da geçebilirsin.35 veya 50 mbit mesela.Sonra taahhüt bitince git iptal talebi ver seni arıycaklar o zaman daha güzel teklifleri oluyor.Sayfadaki fiyatlar biraz şişirme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Telekoma ne kadar hız desteklediğini sor altyapının.ona göre hipernette daha yüksek hızlara da geçebilirsin.35 veya 50 mbit mesela.Sonra taahhüt bitince git iptal talebi ver seni arıycaklar o zaman daha güzel teklifleri oluyor.Sayfadaki fiyatlar biraz şişirme

2 ay sonra bitiyor taahut . bıtınce kapatmak istediğimi soyledıgımde belkı guzel bı teklıf yaparlar hipernette
    İptal talebini aldıktan sonra arıyolar o zaman iyi veriyolar.ben iptal ettiricem teklifiniz varsa söyleyin dedim tınlamadılar.illah dilekçe istiyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.