Şimdi Ara

Digiturk vs Dsmart Hangisi Alınmalı Sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
11.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 Yıldır Dsmart kullanıyorum, Bu ay sonu paketim bitecek, Belgesel,Spor,Yerel Kanallar,Film paketleri dahil yan oda kampanyası ile birlikte 75 TL vermekteyim, Digiturk'ün Film paketi içerikleri çok başarılı olduğunu duydum vizyon ve başarılı film'ler veriyormuş

Kullananlar varsa rica etsem yardımcı olabiilir mi ? Televizyonum 4K Samsung Led Tv Digiturkte alacağım paket, Film,Belgesel,Yerel Kanallar,Belki taraftar paketi olabilir, Sorularım aşağıdak gibi,

- Digiturk 4k cihazı olduğunu duydum başarılı mı ?
    - Digiturk Film kanalları başarılı mı dsmart'ın çok kötü ve cok eski film'leri veriyorlar
    - Digiturk cihazlarının yavaş olduğunu duydum dogru mu ? Bu konuda Dsmart cihazımdan memnunum hiç yavaşlık yaşamadım
    - Digiturk Görüntü kalitesi konusunda daha iyi oldugunu söyledi yetkili satıcı böyle bir fark var mı ? Kendi uydularını kullanıyorlarmıış
    - Diğer önerileriniz ? :)

Teşekkürler

• Digiturk un Film Kanalları şuan en iyisi tartışmasız
    Müzik Kanalları tartışmasız en iyisi vh1 ve MTV var
    Digiturk Belgesel Kanalları daha iyi bu konuda da digiturk üstün (teledünya bu konuda kral hatta dünyada en iyilerden biri aşmış artık)+ digiturk un özel kanalı iz tv var. Zamanı bilmiyorum ama iz 4k gelecek yakın zamanda deniyor.

Burada lig tv için alma diyenlere bakma sen ben film paketi için aldım + giriş ve belgesel paketide var. Memnunum

Fakat dsmart da hd kanal açısından üstün birde trt4 k var sanırım
  • Eğer maç izlemeyeceksen, D-Smart' ta kalmanı tavsiye ederim.

Ben de dün itibariyle 566,91 TL' lik tüm süper lig maçları için üye oldum. 5 yıllık D-Smart kullanıcısı olarak, kesinlikle beğenmedim. D-smart HD kanalları çok daha fazla, daha hızlı, daha düzenli tertipli ve Türksat' tan yayın alıyorsun, hem de oldukça ucuz, adamlar eski üyelere 15 liraya tüm kanalları açıyor.

Süper ligi izlemek için mecburen digi aldık işte, başka bi açıklaması yok. Yaklaşık 10 yıl öncede Digitürk kullanmıştım, bir arpa boyu yol gidememişler çok net, o zamanlar efsaneydi digitürk eurosport' a girip ikinci dil türkçe seçmek bile olağanüstü geliyordu bana. Şimdi kesinlikle çok geride kalmış, ürettikleri her ekstra şey için de abartılı paralar istemeye başlamışlar. Süper lig sözleşmesi bitsin bakalım kim kalacak digitürkte.

• yonetmenbey kullanıcısına yanıt
    Ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşa katılıyorum ligtv izlemeyeceksen Dsmart da kal.. kat kat kalite farkı var.. Geçen yıl LİGTV aldım .. çamur gibi görüntü...
  • Sakın ha! ikisine de bulaşma dostum.
  • Ne izliyecek adam u firmalarla bi belli kişiler yaşıyonuz sorun.

• Digiturk un Film Kanalları şuan en iyisi tartışmasız
    Müzik Kanalları tartışmasız en iyisi vh1 ve MTV var
    Digiturk Belgesel Kanalları daha iyi bu konuda da digiturk üstün (teledünya bu konuda kral hatta dünyada en iyilerden biri aşmış artık)+ digiturk un özel kanalı iz tv var. Zamanı bilmiyorum ama iz 4k gelecek yakın zamanda deniyor.

Burada lig tv için alma diyenlere bakma sen ben film paketi için aldım + giriş ve belgesel paketide var. Memnunum

Fakat dsmart da hd kanal açısından üstün birde trt4 k var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 5 Ağustos 2016; 0:47:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende basket maçları için alacağım. diziyle filmle yerel kanalla onla bunla işim olmaz. tv pek kullanmam zaten. basket maçları için istiyorum sadece bana hangisini önerirsiniz?
  • dsmart bütün uydu tv platformlarına bin basar
  • hope1989 kullanıcısına yanıt
    Yav he
  • Tüm film kanalları tekrar yapıyor. Herhalde dünya genelinde bu böyle

Programlı takip ediyorum ben memnunum tavsiye ederim film kanallarını şuan bence Türkiye de en iyi film kanalları digiturkte

• şu anda türkiyenin en iyi platformu hiç tartışmasız DSMART tır...
  • sinema kanalları bile digitürktün sinema kanallarından çok daha kalitelidir...
  • belgeselde digi demişsiniz ama d smart belgeselde ezici üstünlükte
  • futbol dışında dsmart her alanda en üstün platformdur iyi ki varsın dsmart...
  • wolf41 kullanıcısına yanıt
    Digitürk Süper Lig yayınlarında tekel olduğu için ayrıcalığı var . Bu sezon Spor Extra da La Liga , Lig 1 var.

Premier Lig D-Smartta . Süper Ligten sonra tartışmasız Premier Ligi izlemek isterim . Eurospor da Bundealiga da var.

D-Smart yavaş yavaş futbola da ağırlığını koyuyor .

Sanırım önümüzdeki sezon bu Süper Ligteki tekel bitecek . D_Smart ta Süper Lig maçlarını yayınlanacak .

Digitürk'ü kapıdan içeri sokmam .

D-Smart ın yayınları da programları da kaliteli .
  • lordjaguar L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle D-Smart. Kendi deneyimlerimden görüşlerim:

Digiturk'ün Artıları

-Süper Lig ve La Liga (bence sadece RMA, ATM, FCB kendi arasındaki maçlar izlemeye değer - sezonda 6 maç)
    -Film ve dizi kanalları içerikleri (ki ülkedeki sansürden dolayı bence hiç değmez, internet AKK'sına 3-5 fazla ödeyip nette istediğiniz filmi sansürsüz izleyin)

Digiturk'ün Eksileri

-Görüntü kalitesi ve HD kanal sayısı komedi (ben SD kanal tercih etmiyorum, ileride daha fazla gelebilr ama bir sürü şifresiz HD ulusal kanal bile yok. Okuduğum kadarıyla Türksat yerine Eutelsat kullanınca uyduda yer daha pahalı diye böyle. Daha HD kanal yokken hava atmak için bir de 4K kutu yapıyorlar )
    -Kanal sıralamasında aynı kanalın hem HD hem SD 2 kere olması karışıklık yapıyor bence.
    -Kısacası Süper Lig ve bazı La Liga maçları hariç (film dediğim gibi zaten uydudan izlenmez bence, bir kenara bırakıyorum onu) D-Smart üstün

D-Smart'ın Artıları

-Spor anlamında Premier Lig
    -Eğer kanalın HD yayını varsa D-Smart'ta var, HD ücreti alınmıyor, kanal sıralaması düzgün
    -Film/dizi hariç özel kanalları daha üstün ve HD (belgesel vs., film/dizi de çöp değil yani ama Digiturk daha başaralı bu konuda bence)

D-Smart'ın Eksileri

-Digiturk'e kıyasla tek eksiği Süper Lig bence, o da olsa Digiturk kullanılmaz zaten

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    al bendende o kadar.kalite demek DSMART demek...
  • Dsmart sen baya pahalıya izliyormussun bende bütün kanallar açık 20 tl yan oda almayı düşündüm oda suan 25 tl dediler bence d smartta kal ama taahhüt süren bitmeye yakın seni aradıklarında dediğim fiyatları söyle forumda 15 tl ye izleyende var. Film kısmına gelincede kullandığın tv smart özelliği yoksa android tv box al kullan ben kullanıyorum digiturk d smarta yeni çıkan filmler gelene kadar izlemiş oluyorum dizileri söylemeye dahi gerek yok.
  • Bencede, çoğu eski üye Mega'yı 25'in altına izliyor, mödüllü üyeler de 15'e izliyor.

Mega Yan Oda'yı yeni kampanya olarak 25 TL gördüm ben sitede.

Onun dışında benim edindiğim izlenim D-Smart artık eski üyelerin fiyatlarını arttırmaya çalışıyor. Mesela Mega paket taahhüt sonunda yine 12 ay anlaşıyorsun uygun fiyata, ama M.H. sen farkında olmadan Mega yerine Sinema-Dizi-Spor yapıyor üyeliğini, 12 ay Mega paket 'hediye' tanımlanıyor. Sonra seneye diyecekler: "Aynı fiyata verebiliriz", bi bakacan S-D-S veriyorlar. Mega isteyince de aylık +10 falan diyecekler. Uzun oldu ama anladınız işte

https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/yan-oda-kampanyasi4

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.