Şimdi Ara

Everest Kb r8 Yenilik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 17şubat 2015 tarihinde donanımhaberde bi arkadaşımız bu klavyeyi incelemiş.Şu anda bu klavyeyi almak isteyenler belki sadece oraya bakıp fikrinden vazgeçiyor olabilir arkadaşlar ben sadece yeniliklerinden bahsedeceğim yani klavyeyi savunmuyorum.

Yükseklik ayarlama gelmiş klavyeye.Kablosunun örgülü bir hale getirmişler bu da biraz daha kullanışlı olmuş.Ayrıca ışık kalitesini de arttırdıkları söyleniyor ama ne kadar doğru orasını bilmiyorum.FDüşük bütçeli arkadaşlar için g103 veya bu klavyeyi önerebiliriz bence. İyi forumlar !

• Merhaba hocam ürün satışa çıktı mı acaba?Teşekkürler bilgilendirme için bu konuda.Teknoloji mağazalarında denk gelirsem incelemeye çalışırım.
  • Hocam bu arada KM R1 lerin mousu yenilendi mi? Mor rengi yenilediler galiba. Bu arada kb r8 de çok satıyor, bu yenileme iyi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet mouselarında renkleri yenilendi.Klavye de satışa çıktı inceleyebilirsiniz.
  • :-( 1 sene önce almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben KB-R88 aldım çoğu tuş basmıyor sorun ne olabilir acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galactus23

Arkadaşlar ben KB-R88 aldım çoğu tuş basmıyor sorun ne olabilir acaba.

Hiç bilmiyorum yenisini klavyenin.
  • Backspace hala kısa, bileklik desteği yok ve hala aynı pcb kaynaklı tuş bozulma sorunu devam ediyor. dandiksen dandik kalırsın yapacak birşey yok.
  • Bence everestin bütün ürünlerinden uzak durulması gerekiyor çok zorda kalınmadığı sürece alınmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.