Şimdi Ara

Bosch maxx wfl 1610 çamaşır makinasına nasıl reset atılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
13.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bosch maxx wfl 1610 çamaşır makinasına nasıl reset atılır? Yardımcı olabilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: blueline.

Bosch maxx wfl 1610 çamaşır makinasına nasıl reset atılır? Yardımcı olabilirmisiniz?

makinadaki sorun nedir.bu modelde resetlik bir durum yok
  • Makinayı çalıştırdığımızda suyu alıyor tambur dönmeye başlıyor bir müddet sonra PROGRAM SONU ışığı yanıp sönmeye başlıyor. Sıkma işlemi ile suyu tahliye işlemini yapmıyor. Tahliye motoru sağlam mı henüz kontrol edemedim. Fakat tahliye deliği ile tahliye hortumu tıkalı değil, kontrollerini yaptım.
  • Bu arada makinem; Bosch maxxWFL 1620 modelidir arkadaşlar, yanlışlıkla 1610 yazmışım. Değerlendirmeleri 1620 ye göre yapalım.
  • Az önce tahliye pompasından elektrik kablosunu söktüm, düğmeyi tahliye seçeneğine getirdim start'a bastım kontrol kalemini uçlardan birine değdirince elektrik geldiğini gördüm. Sonra kabloyu motora taktım, tekrar düğmeyi tahliye seçeneğine getirdim start'a bastım motorun pervanesi dönmeye başladı biraz gürültülü (bu arada çamaşır makinası sırt üstü durumda bulunuyor) çalıştı. 5-10 saniye hızlıca dönüyor sonra sanki takılma oluyor ve pervanenin durduğunu saliselik görüyorum tekrar pervanesi görünmeyecek ekilde hızlı dönüyor-gürültülü yine takılma saliselik oluyor pervanenin durduğunu görüyorum bu şekilde tahliye motoru çalışıyor. Tahliye motoru sıkıntılımı acaba?
  • Evet ben de de bu akşam oldu. Işık yanıp sönüyor ama boşaltma işlemini yapmamış.
    Nasıl halledecek bu olayı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blueline. B kullanıcısına yanıt
    pompa motorunuz arızalı
    bosch larda 3 tırnaklı ve 4 tırnaklı olmak üzere 2 tip pompa var ararsanız yenisi için yardımcı olayım. tel: 0536 462 18 59
  • quote:

Orijinalden alıntı: orpiii

Evet ben de de bu akşam oldu. Işık yanıp sönüyor ama boşaltma işlemini yapmamış.
    Nasıl halledecek bu olayı?

pompa motorunuz arızalı yada filitrede pislik var arayın tarif edip yardımcı olmaya çalışayım. tel: 0536 462 18 59
  • Teşekkürler bir şey sıkışmış pompaya hallettim.
    İlgi için ayrıca teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.