Şimdi Ara

Sevdiğim Kız (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
33
Favori
20.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Git adam gibi konuş neyden korkuyorsun. Böyle böyle de kızabilir ama yemez seni korkma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorunsuz Genç

quote:

Orijinalden alıntı: Corpax

quote:

Hocam kıza Nasıl aşık olduğunu düşünüyorsun ? Beraber Zaman geçirmediniz, gezip tozmadınız...

Aşık felan değilsin. Sadece ulaşamadığın için öyle hissediyorsun. O yüzden kendini kötü görme. Kendine de yazık etme. Ben de yaşadım bu elde edemeyip de aşığım ben durumunu 😀

Onunla beraber gezip tozmama gerek yok ki , o gezdi ben izledim

Hadi adı aşk olmasın seviyorum diyim , sonuç yine değişmedi kızla yaşanmışlığım yok ama seviyorum , illa birisini sevmek için yaşanmışlık mı gerekli ?
    Eğer öyle bişey gerekliyse tüm dh evde kaldı.
    Edit : İlk Görüşte Aşk Diye Birşey Var Ayrıca Platonik Aşk Diye De Birşey Var.

Hocam ilk görüşte aşk yalan. Olayı anlatıyım sana. Bir erkek bir kızın dış görünüşünden hoşlanır. Daha onun karakterini tanımadan aşık zanneder. Kendini ve kızı kandırır.

Bir kız bir erkeğin dış görünüşünü, parasını, arabasını sever. Sonra oğlanı sevdiğini zanneder. Hem kendini hem oğlanı kandırır.

Tüm insanlar sahte inan bana.

Hocam Haklısınız Ama Şöyle O Anlattığın Kısım Herkes İçin Geçerli Değil Tamam Ben İlk Önce Dış Görünüşe Baktım Ama Bu Karakterini Bilmiyorum Anlamına Gelmez , Bak Lise 2'Ye Gidene Kadar Zaten Sadece Hoşlantıydı Sonrasında Ne Oldu Bende Bilmiyorum Araştırmaya Başlarken Bu Hâle Geldim Karakterini Az Çok Biliyorum , Ben Sevdiğimi Düşünüyorum Takıntı Değil Yani .
    Düşüncene Saygı Duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: trq_

Ajanlık mı oynuyon birader? Sen kimsin de millete musallat oluyon? Derdin varsa adam gibi konuşursun. Yoksa kimseyi bilinmezlikler içinde bırakamazsın.

Kimseyi Bilinmezlikler İçinde Bıraktığım Yok Sadece En Doğru Zamanı Arıyorum , Yeri Geldiğinde Kim Olduğumu Öğrenecek.

Neden Şimdi Söylemiyorum Ya Da Amacım Ne ?
    Ben Lise Döneminde Sevgilimin Olmasını İstemiyorum Çünkü Bu Dönemde Herkes Ergendir Kimse Neyin Doğru Neyin Yanlış Olduğunu Bilmez , Sevgili İşleride Oyuncak Değildir Kızlar Kıyafet Değiştirir Gibi Sevgili Değiştiriyor , Böyle Saçma İş Mi Olur ? Ben Eli Yüzü Düzgün Akıllı Uslu Bir Kız Arıyorum Çevremdeki Kızların %90'ı ****** Anladınız Siz.
    Şimdi Bir Tane Kızı Gördüm Gözüme Hoş Geldi Beğendim Sonra Karakterini Öğrenmek İstedim Ama Tanışamadım Uzaktan İzledim/Gözlemledim Sonuç Olarak Birkaç Huyu Dışında Beğendim Ve Yakından Takip Etmeye Başladım Bu Süreçtede Kendimi Ona Bağladım Evet Yaptığım Şey Hataydı Ve Mallıktı Bu Saatden Sonra Düzeltemem Bunları, Şimdi Gitsem Ve Kıza Kim Olduğumu Söylesem Ne Olacak ? Kız Bana Çocuk Muamelesi Yapacak Ve Reddedecek Gerçi Bu Saatden Sonra Reddetmesi Umurumda Bile Değil Adım Çocuğa Çıkacak Diye Korkuyorum , Olaylar Unutulana Kadar Da Kızın Karşısına Çıkmayacağım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 2 Ağustos 2016; 16:39:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaman46

Git adam gibi konuş neyden korkuyorsun. Böyle böyle de kızabilir ama yemez seni korkma

Kızdan Korkan Kim , Biliyorum Yemez Beni Ama Benim Amacım Farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 2 Ağustos 2016; 16:28:41 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kıza Nasıl aşık olduğunu düşünüyorsun ? Beraber Zaman geçirmediniz, gezip tozmadınız...

Aşık felan değilsin. Sadece ulaşamadığın için öyle hissediyorsun. O yüzden kendini kötü görme. Kendine de yazık etme. Ben de yaşadım bu elde edemeyip de aşığım ben durumunu 😀

Hadi adı aşk olmasın seviyorum diyim , sonuç yine değişmedi kızla yaşanmışlığım yok ama seviyorum , illa birisini sevmek için yaşanmışlık mı gerekli ?

Hocam ilk görüşte aşk yalan. Olayı anlatıyım sana. Bir erkek bir kızın dış görünüşünden hoşlanır. Daha onun karakterini tanımadan aşık zanneder. Kendini ve kızı kandırır.

Bir kız bir erkeğin dış görünüşünü, parasını, arabasını sever. Sonra oğlanı sevdiğini zanneder. Hem kendini hem oğlanı kandırır.

Hocam Haklısınız Ama Şöyle O Anlattığın Kısım Herkes İçin Geçerli Değil Tamam Ben İlk Önce Dış Görünüşe Baktım Ama Bu Karakterini Bilmiyorum Anlamına Gelmez , Bak Lise 2'Ye Gidene Kadar Zaten Sadece Hoşlantıydı Sonrasında Ne Oldu Bende Bilmiyorum Araştırmaya Başlarken Bu Hâle Geldim Karakterini Az Çok Biliyorum , Ben Sevdiğimi Düşünüyorum Takıntı Değil Yani .
    Düşüncene Saygı Duyarım.

Ben de yaşadım hocam aynısını. Sizin için diyorum. Hangi şehirde yaşıyordunuz bu arada ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Düşüncene Saygı Duyarım.

Ben de yaşadım hocam aynısını. Sizin için diyorum. Hangi şehirde yaşıyordunuz bu arada ?

İstanbul Hocam .

Edit : Aynı Gün Üye Olmuşuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 2 Ağustos 2016; 19:49:21 >

• Dostum aşk meşk ile harcanma sen FBI'a başvur direkt
  • ben sana bişi söylim mi kıza bu saatten sonra o bendim diye çıkarsan kız ya seni dövdürür reddeder, yada insafı varsa biraz dövdürmeden reddeder, kişiliğini yakından tanımadığın bir insana bu kadar bağlı kalman hiç doğru değil ki kızı cidden rahatsız ediyosun, farkındaysan sapık konumundasın, çıkarsın kızın karşısına teklif edersin olursa olur olmazsa olmaz başka kız mı yok dersin, kendi kendine yok şu durumu yazmış yok bu durumu yazmış diye evin içinde kafanda senaryolar üreteceğine ben üstüme düşeni yaptım o kaybetti dersin en kötü.

bunun dışında cidden kızın abisi falan olsam yemin ediyorum elimde kalırdın, yaptığın şeyleri empati yaparak yapcaksın, senin kız kardeşin var mı bilmiyorum birisi senin yaptıklarını kız kardeşine annene falan yapsa ne hissederdin bakalım bide öyle düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

ben sana bişi söylim mi kıza bu saatten sonra o bendim diye çıkarsan kız ya seni dövdürür reddeder, yada insafı varsa biraz dövdürmeden reddeder, kişiliğini yakından tanımadığın bir insana bu kadar bağlı kalman hiç doğru değil ki kızı cidden rahatsız ediyosun, farkındaysan sapık konumundasın, çıkarsın kızın karşısına teklif edersin olursa olur olmazsa olmaz başka kız mı yok dersin, kendi kendine yok şu durumu yazmış yok bu durumu yazmış diye evin içinde kafanda senaryolar üreteceğine ben üstüme düşeni yaptım o kaybetti dersin en kötü.

bunun dışında cidden kızın abisi falan olsam yemin ediyorum elimde kalırdın, yaptığın şeyleri empati yaparak yapcaksın, senin kız kardeşin var mı bilmiyorum birisi senin yaptıklarını kız kardeşine annene falan yapsa ne hissederdin bakalım bide öyle düşün.

Hocam Çıkmıycam zaten karşısına vazgeçtim Ayrıca Kız Şuan Çok Mutlu(Sevgilisi Var).
    Mutluluğunu Bozmuyorum , Mesaj Atmıyorum Bişey Yapmıyorum .
    Benden de Korktuğunu Düşünmüyorum Unuttu Bile.

Edit : Çok Zeki Olup Bazı Şeyleri Görebildiğim İçin Kaybettim .
    I'm Lose

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 2 Ağustos 2016; 20:32:57 >

• Bilader yaptığın çok olağandışı bir olay ve insanlar ister istemez rahatsız oluyor.Ben bile yaptıkların karşısında rahatsız oldum.Normal yollardan halledebilirdin bu işi.
  • Sonuna kadar soluksuz okudum Ölene kadar unutmayacağım falan abartmışsın be hocam. Şu tufan a da istemsizce gıcık oldum ismine koduumun tufan nedir la

Bilimin, evrenin, uzayın, sorgulamanın, öğrenmenin o muazzam büyüsüne kapılabilsek aslında bunların hepsinin bomboş şeyler olduğunu görücez umarım sende görürsün hocam. Carl Sagan'ın Soluk Mavi Nokta konuşmasını en kısa zamanda izlemeni tavsiye ederim. Seni çok rahatlatacak garanti veriyorum

• 2 tane şarkı vermişsin de buna playlist lazım hocam.
    Ayrıca senin kalbine gönlüne sağlık ADAM.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Düşüncene Saygı Duyarım.

İstanbul Hocam .

Edit : Aynı Gün Üye Olmuşuz

Benzer hikayeleri yaşayıp aynı gün üye olmuşuz.
    Sonuç olarak ben kendi durumumu söyleyim. Kızlar benim için bir obje olarak geliyor artık. Öyle yoluna bakacağım. Hdp biz mi kötü sona ulaşacağız.

• Orda arapça yazıda İmam Hatipler Kapatılsın Yazıyor hocam

• hepsini okudum fena bi hikaye değil sonunu kimsenin tahmin edemeyeceği şekilde yap uzun yıllar okunur :)
  • Böyle uzun yazıları okumayı severim , AMA eğerki csb çıkar , evini bulurum , ciddiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Sonuna kadar soluksuz okudum Ölene kadar unutmayacağım falan abartmışsın be hocam. Şu tufan a da istemsizce gıcık oldum ismine koduumun tufan nedir la

Bilimin, evrenin, uzayın, sorgulamanın, öğrenmenin o muazzam büyüsüne kapılabilsek aslında bunların hepsinin bomboş şeyler olduğunu görücez umarım sende görürsün hocam. Carl Sagan'ın Soluk Mavi Nokta konuşmasını en kısa zamanda izlemeni tavsiye ederim. Seni çok rahatlatacak garanti veriyorum

Bu adamı dinle. Sadece bir video bütün aklını değiştirecek
    Ayrıca 4 seneni kıza harcayacağına yararına bir şeyler yapsan daha iyi olmaz mıydı? Kız belki tatilde çaktırıyordur haberin yok. Utangaçlığın yüzünden kaybetmişsin bir kere, daha fazla uğraşma.

Not: 3dk zaten kesin izle;
    https://www.youtube.com/watch?v=8MptUevdf6c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7015A580 -- 3 Ağustos 2016; 0:34:00 >

• hocam facebook hackleme dersleri veriyorsan benide yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crooked -- 3 Ağustos 2016; 1:09:56 >
  • Yaş kaç ?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.