Şimdi Ara

Sevdiğim Kız (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
33
Favori
20.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kelimelerin ilk harfini büyük yazmaktan ne anlıyorsun okunmuyor gözüm kör oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh tarihinin en uzun konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyolog Chaegirab

Şu kelimelerin ilk harfini büyük yazmaktan ne anlıyorsun okunmuyor gözüm kör oldu

59

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 23 Ekim 2016; 18:05:03 >
  • şimdi engelliler lisetesine bakıp senin isimli birini bulabilir ve verdiğin bilgilerden bence senin kim olduğunu çok rahat tahmin edebilirdi

iddiaları alayım %50 hiçbirşey olmaz diyorum %35 dayak yersin %10kimliğin ortaya çıkar abisi gelir kaçarsın bir süre %4 savcılığa verir %1 senin umduğun sonuç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

quote:

Orijinalden alıntı: Primarch

Bunu okuyan işsiz var mı la?

Okudum. Sorun varsa sorabilirsin

tl;dr yazar mısınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0BlueWave0

şimdi engelliler lisetesine bakıp senin isimli birini bulabilir ve verdiğin bilgilerden bence senin kim olduğunu çok rahat tahmin edebilirdi

iddiaları alayım %50 hiçbirşey olmaz diyorum %35 dayak yersin %10kimliğin ortaya çıkar abisi gelir kaçarsın bir süre %4 savcılığa verir %1 senin umduğun sonuç

60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 23 Ekim 2016; 18:06:18 >
  • Primarch P kullanıcısına yanıt
    Anlamadım tl;dr mi yazayım?

• KAZIR KADROLAR BOSALIYORKEN SENDE MİT E BASVUR REFERANS OLARAK DA SADECE BU LINKI GONDER

• quote:

Orijinalden alıntı: okçu

KAZIR KADROLAR BOSALIYORKEN SENDE MİT E BASVUR REFERANS OLARAK DA SADECE BU LINKI GONDER

61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 23 Ekim 2016; 18:10:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corpax

quote:

KAZIR KADROLAR BOSALIYORKEN SENDE MİT E BASVUR REFERANS OLARAK DA SADECE BU LINKI GONDER

MİT'de çalışmak isterim ama o kadar yetenekli değilim.

Ulan unut harbiden manyak adammissin ha. ama tebrik ederim cizgini biran bile olsun gecmemissin. madem kizda biliyo bu konuyu ve takip ediyo. bu cocugjn kiymetini bilemedin ya yaziklar olsun. nerde it kopuk var onlara bakarsiniz. ulan adam ulkeyi dize getirip 15 temnuz gecesi o kara cumada ülkede darbe olurken sana yazmis daha ne istiyorsun nee

• Olum kızın bi özelliği yok ki nesine bu kadar aşık oldun onu anlat bi

• quote:

quote:

quote:

MİT'de çalışmak isterim ama o kadar yetenekli değilim.

Ulan unut harbiden manyak adammissin ha. ama tebrik ederim cizgini biran bile olsun gecmemissin. madem kizda biliyo bu konuyu ve takip ediyo. bu cocugjn kiymetini bilemedin ya yaziklar olsun. nerde it kopuk var onlara bakarsiniz. ulan adam ulkeyi dize getirip 15 temnuz gecesi o kara cumada ülkede darbe olurken sana yazmis daha ne istiyorsun nee

62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 23 Ekim 2016; 18:19:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gktupc

Anlamadım tl;dr mi yazayım?

Pardon hocam, ozet gecer misiniz demek istedim :)
  • Kızı istiyorsun sonra kız senle tanışmak istiyor sen tanışmak istemiyorsun sonra kızı kimseye bırakmayacağım diyorsun üniversitede de mi saklanacaksın diyelim evlendiniz evin içinde de mi saklanacaksın saklanmak çare değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sambacı Golcü

Kızı istiyorsun sonra kız senle tanışmak istiyor sen tanışmak istemiyorsun sonra kızı kimseye bırakmayacağım diyorsun üniversitede de mi saklanacaksın diyelim evlendiniz evin içinde de mi saklanacaksın saklanmak çare değil.

63

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 23 Ekim 2016; 18:20:09 >
  • Gelmiş geçmiş en uzun kız konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkyasa16

Gelmiş geçmiş en uzun kız konusu

64

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gray Hat Ghost -- 23 Ekim 2016; 18:20:46 >
  • Vallahi Gılgamış Destanından uzun.
    NOT: Okumadım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sambacı Golcü

Kızı istiyorsun sonra kız senle tanışmak istiyor sen tanışmak istemiyorsun sonra kızı kimseye bırakmayacağım diyorsun üniversitede de mi saklanacaksın diyelim evlendiniz evin içinde de mi saklanacaksın saklanmak çare değil.

Hocam bunca yaptığım şeyden sonra karşısına çıkmaya yüzüm yok, nasıl bakayım kızın yüzüne ne diyim ?

İlerde kız evlenirse keşke kızla tanışsaydım dersin.

• O site nasıl berbat bir yer demiş. Kızlar neden DH'yi sevmiyor anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.