Şimdi Ara

6 AYDIR NET YOK ACİL BAKARMISINIZ !!! GÜNCEL KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaslar SUPERONLİNE yi arayıp net yaptırmaya gelirlermi hemen veya bi kaç gün içinde gelirlermi bunu öğrenmek istiyorum eğer paket alıp 1 hafta içinde hat bağlarlarsa hemen gidip başvurcam örnek superonlineye katılan bi kişi hat çekmeleri için ne kadar süre bekledi

Artık Türktelekom hizmet vermiyor 6 ay önce ana hat kablosu koptu ve o günden itibaren arayıp söyledik 1 ay sonra 1 kişi geldi dedi ki ' 1 haftaya gelcekler ' bekledik 2 hafta oldu yok gene aradık hep dilekçe yazın diyolar bayiye gidiyoruz dilekçe yazdırıyolar 6 aydır gelmediler 13 gün sonra 7. Ay olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrokeC* -- 21 Temmuz 2016; 15:43:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adsl için bilemiyorum ama fiberde abonelk alacaksanız başvuruyu tamamladıktan sonra sizden gelmek için randevu günü talep ediyorlar o günde gelip hattı feln çekip gidiyorlar bende öyle oldu
  • Buraya fiber destekleniyo bir çok kişi kullanıyo yan evlerde şimdi superonline den fiber paket alsam bana bi gün verip o gün kesin gelip tıkır tıkır yaparlarmı eğer öyleyse hemen gidicem hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.