Şimdi Ara

Bimekste kdv kadar indirim var kaçırmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bimekste bu gün kdv kadar indirim var arkadaşlar kaçırmayın monitör lazımdı bana bakarken gördüm Asus 21.5 Full hd 1 ms monitör 380 lira haber vermesi benden

Cep telefonu beyaz eşya dahil değil yanılmıyorsam tam bakamadım işten dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu kampanya 21 Temmuz 2016 tarihinde geçerlidir. World ve Maximum 9 taksit. Card Finans ve Axess, Bonus, Advantage ve Türkiye Finans’a 5 taksit uygulanır. İlanımızda yer alan resim, fiyat ve ürün gibi bilgilerdeki yazım hataları söz konusu olduğunda mağazalarımızdaki bilgi ve fiyatlar geçerli olacaktır. İki kampanya aynı anda kullanılamaz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya Cep telefonları, Lansman ürünleri ve Bosch, Siemens, Profilo, markalı ürünlerde geçerli değildir. Bimeks kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Sitesinde dolaşılmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağazdamı geçerli sadece
  • özellikle biparası olanlar için süper fırsat.
  • Birçok ürün stokta yok görünüyor. Bulabileceğiniz mağazalar işlemide çalışmıyor.
  • Müşteri hizmetleriyle görüştüm şimdi, sitede yazan fiyatlar geçerliymiş ekstra %18 bir indirim yok. Bulabileceğiniz mağazalar seçeneği çalışmıyorsa o ürün stokta sadece teşhir olarak kalmış demekmiş. Kısacası yine bimeks yine çöp
  • Boğaziçi YBS kullanıcısına yanıt
    Aynen. herhangi bir ürün almaya kalktığınızda ödeme ekranında bal gibi kdv yi ekliyor. Yalan haber. Dünkü fiyatlarla aynı fiyat. Hiç indirim olmamış ki.
  • Taa oralara gidip mağazaya bakmaya değer mi değmez mi?
  • mağaza telefonu varsa arayın boşuna gitmeyin sonra beddua almak istemem benim yolumun üstü uğrayıp bakacağım

• normalde 228 lira olan hdd şimdi 270 den inip 227 olmuş
  • bimeks kampanya yapınca sinir haplarınızı alın önce sonra duruma göre bakarsınız. aksi takdirde sinirden deliye dönüp hapları zamanında bulamazsınız.
  • Diğer ürünleri bilmem ama bahsettiğim monitör piyasadaki en ucuz fiyattan 45 lira daha ucuz @Boğaziçi YBS arkadaşımın bahsettiği gibiyse eğer bulabileceğiniz mağazalar kısmında birkaç seçenek var buda teşhir değil olması lazım neyse uygunsa alınır zaten uygun değilse alınmaz.piyasa araştırmasını da yapın zaten ben işinize yarar diye paylaştım
  • Her üründe düzgün fiyat olmuyor arkadaşlar ince eleyip sık dokumanız lazım ben bugün beyaz eşya aldım başka yerde bulamayacağım fiyata normalden 250 tl daha uyguna aldım bulaşık makinesini. Eski bir teknoloji perakende market çalışanı olarak söylüyorum bunu 3,5 senem geçti bu işte az çok anlıyoruz çok şükür o yüzden biraz kurcalarsanız istediğinizi bulursunuz :)
  • kendilerinin belirledikleri ürünlerde mi %18 kdv indirimi var !
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    Aynen satılmayan elde kalan ürünlerde indirim var herhalde

• Kampanya 24'e kadar uzatılmış bu arada ben ddr4 c14 corsair 8gb ram aldım 107 liraya ihtiyacı olan kaçırmasın
  • geçen ayki gerçekti bu sözde kdv indirimi

• Bu arada arkadaşlar bimeks kdv indirimi sitede yaziyosa sitedeki fiyatlar ile magaza fiyatlari farkli. Ve indirim sitede gecerli olmuyor magazayada gidince fiyatlar ucuyo. Tabi bu kampanyada oylemi bilemem bakmamk lazim

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Açıklamasında mağazadaki fiyatlar geçerlidir diyor büyük ihtimal farklılık gösterecektir çoğu üründe.Bana katkısı oldu yalan söyleyemem ram konusunda 50 lira kazandım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.