Şimdi Ara

(3.049₺)ASUS X550VX CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB RAM-1TB HDD-GTX950M 4GB-15.6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar fiyat uygun gibi geldi,takip eden arkadaşlar daha iyi Bilirler,bu fiyattan son 11 cihaz.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-x550vx-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-ram-1tb-hdd-gtx950m-4gb-15-6-w10-notebook.html

Edit:Fiyat 3590₺ olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 21 Temmuz 2016; 16:42:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı laptopu w10 olmadan 8gb rem ile 2500e malettim tanıdığa. 3000 verincs insan en azından full hd ekran bekliyor. genel olarak iyi makine. keşke klavye ışıklı olsaydı ve fan çift olsaydı. tanıdık genel olarak memnun

• 2hafta önce %5 indirim kampanyasıyla ve + 100tl chip parayla 2440 tl ye alabileceğim ama almadığım makine. şuanki fiyatı cok yuksek, almayınız
  • karsitproton kullanıcısına yanıt
    Aynısı olduğuna emin misiniz? Freedos veya düşük ramlisi olmasın?

• Balon pc. Hp de nasıl ısınma sorunu varsa asusta menteşe sorunu var. yılı dolmadan ekran kullanıcının elinde kalıyor.

• AndOne kullanıcısına yanıt
    kusura bakma dostum benim bahsettiğim 4gb ramlı modeliydi ama ram kendin ekleyebiliyosun, bu fiyat yine pahalı geldi bana, çözünürlük düşük ayrıca bu fiyata
  • sarj süresi nasil bu bilgisayarin , pilde internette gezerken kaç saat ömür sunuyor? pil tasarrufunda değil
  • Ekonomi boyle giderse. Dolar yukselmesine ragmen alisveris tesvik icin, kisa vadede ekstra indirimler olur. Ama orta,uzun vadede dolar artacagindan fiyatlar artar, ona gore alin elektroniginizi

• 3 hafta önce yine vatanda aynı bilgisayar 2999 tl olduğunu görmüştüm 3-4 saat sonra fiyatını 3499 tl olarak güncellediler. Fiyat güncellenince "son xx cihaz" ibaresini de kaldırıyorlar.

• Aynı ekran kartı: 1849tl

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=118868231

• bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    ÜRÜN KISA SÜRE TEŞHİRDE KALMIŞ VE %30 İNDİRİMLİ SATILMAKTADIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho81

ÜRÜN KISA SÜRE TEŞHİRDE KALMIŞ VE %30 İNDİRİMLİ SATILMAKTADIR.

Haberim var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.