Şimdi Ara

LG 29UM67 Oyun için tavsiye edermisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg nin 29UM67 Freesync li 2K monitoru kullanan varmi? Oyun icin alinirmi? 5ms olmasi cok farkedermi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 5 ms çok fark etmezde freesync için 144hz monitör daha mantıklı
  • bence pek fark etmez hocam
  • Ben de almayı düşünüyorum bu monitörü aslında oldukça da kararlıyım. Önümüzdeki ay alacağım ama bu monitör 2k değil diye biliyorum. 2K olması için 2560x1440 olması gerekiyor bu 2560x1080.
  • Ultra wide monitor cok guzel ama cozunurlugu goruntu kalitesini gormek lazim. Ben 2k oyun icin dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasustoni

Ultra wide monitor cok guzel ama cozunurlugu goruntu kalitesini gormek lazim. Ben 2k oyun icin dusunuyorum.

TN Panel oyuncu monitörleri ile arasında gözle görülebilir ne kadar kalite farkı var bilmiyorum en iyisi bir mağazaya gidip yerinde incelemek.
  • Aynı monitör için düşüncelerdeyim,144hz aoc mi yoksa 75 hz ips 21:9 lg arasında kaldım.Fiyatları birbirine yakın.Kafamdaki soru 75hz freesync ile 144hz freesync arasında çok fark olur mu,tepki süreleri de 5 ms ve 1ms
  • quote:

Orijinalden alıntı: alykayhan

Aynı monitör için düşüncelerdeyim,144hz aoc mi yoksa 75 hz ips 21:9 lg arasında kaldım.Fiyatları birbirine yakın.Kafamdaki soru 75hz freesync ile 144hz freesync arasında çok fark olur mu,tepki süreleri de 5 ms ve 1ms

Araştırmadım ama 75 hz denilen monitörler 60 hz'den oc yapılmış monitörler galiba? kullanmadım ama 75 hz'de freesync düşük kalıyor sanki 144 hz daha mantıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.