Şimdi Ara

Logitech G300S-G300 Ana Konu Kullanıcılar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, hem kullanıcı tavsiyeleri hem makro profil vb. İçin böyle bir konu oluşturdum.
    Sakın piyasada 90tl üstünde satılanlara aldanmayın daha ucuza alabilirsiniz.
    Video
    https://youtu.be/uvn2xyNbSmo
    9 adet programlanabilir denetim

Emrinizde
    Varsayılan yapılandırmayla kutudan çıkarır çıkarmaz harika sonuçlar elde edin. Ya da genellikle menü derinliklerine inmeyi gerektiren eylemler için tek düğmeyle tetikleme işlemleri ayarlayın. Bas konuş iletişim artık daha kolay ve daha yakın. Geçici olarak DPI ayarını düşürün. İsteğe bağlı Logitech Gaming Software (LGS) ile, dokuz programlanabilir düğmeden istediğinize herhangi bir oyun komutunu veya çok komutlu bir makroyu yeniden atayın.*

*Bazı profil ayarları, gaming.logitech.com/support adresinden indirebileceğiniz Logitech® Gaming Software'i gerektirir.

Her iki elle kullanılacak şekilde tasarlanmıştır

Aslolan konfordur
    Çok yönlü tasarım toplu bir biçimde, bu mouse rahatlık ve dayanıklılık için üretildi.

Kullanıcı tarafından yapılandırılan aydınlatma

Bilgi güçtür
    Yediye kadar renk çeşidiyle her bir kullanıcı profiline özel bir renk ve kimlik atayın, oyun sırasında hangi ayarların etkin olduğunu görün.

Kart üzerinde bellek profilleri
    Beyni olan bir mouse
    Mouseunuzu bir kez yapılandırdığınızda her şeyi hatırlar. Her oyun için ayrı kurulum gerekir, World of Warcraft veya Guild Wars 2 fark etmez. Dokuz düğmeyi programlayarak kurulumu diğer bilgisayarlara taşıyın.

Oyun sırasında DPI değişikliği
    Anında hazır olun
    Oyunun her anında doğru hareketleri yapın. Ekrandaki seçenekleri hızlıca seçmek veya oyun haritasına bakmak (2500 DPI'a kadar) veya nokta hedeflemek veya birim seçmek için piksel görünümüne inmek (250 DPI) için uygun olarak yerleştirilmiş düğmelere basarak çoklu DPI ayarlarında geçiş yapın.

1 milisaniye rapor hızı
    Hız bilimi
    Her komutunuzun mümkün olan en kısa sürede yürütüldüğünden emin olabilirsiniz. Standart bir USB mouse’dan sekiz kata kadar daha hızlı olan G300, hareketlerinizi sizin yapma hızınızdan daha çabuk yakalar.

Dayanıklı tasarım
    Dayanıklı
    Mühendislerin yaptıkları testlerde öncelikli tuşlar 250 km hızda 10 milyon tıklama göstermiştir. En yoğun oyun oynama sürelerine dayanabilir, G300 siz yorulmadan yorulmaz.

Zarif ayak
    Malzeme avantajı
    Düşük sürtünmeli politetrafluoroetilen ayaklar neredeyse tüm yüzeylerde sürtünmeyi önler ve daha yumuşak hareketler, hassas imleç hareketi ve iyileştirilmiş kesinlik sağlar.

Kullanımı kolay yapılandırma yazılımı
    Kolayca halledin
    İsteğe bağlı Logitech Gaming Software'i kullanarak komutları en sevdiğiniz oyunlara uydurun. Basit sürükle bırak ayarlarla her oyunda düğmeleri özelleştirmek ve profilleri izlemek çok kolaydır. Veya, otomatik oyun algılayıcıyla önceden yapılandırılmış özelleştirmeleri kullanın.

SSS

1.G300 ve s modelinin farkı nedir?
    S modelde g logosu vardır ve üst taraf siyahtır. Alt panel mavidir.

2. Farede aydınlatma var mıdır?
    Evet yanlarda 7 renk+ Kapalı seçeneği ile.

3. Fare kaç dpi de çalışır?
    Fare 2500 dpi hızına kadar çıkabilir.

4.Fareyi nereden temin edebilirim?
    http://m.bimeks.com.tr/Urun/145554

5.G300s te g300 yazılımı kullana bilir miyim?
    Evet,kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler g300/s

PARÇA NUMARASI g300s
    910-004346
    GARANTİ BİLGİLERİ
    2 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi
    SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
    Windows® 8, Windows® 7 veya Windows Vista®
    USB bağlantı noktası
    İsteğe bağlı yazılımı yüklemek için İnternet bağlantısı*
    PAKET İÇERİĞİ
    Mouse
    Kullanıcı belgeleri
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    İzleme
    Çözünürlük: 250 – 2.500 dpi
    Maks. hızlanma: >20G*
    Maks. Hız: 60 ips (1,5 m/s)*

* Logitech G240 Gaming Mouse Pad üzerinde test edildi
    Yanıt verme
    USB veri biçimi: 16 bit/eksen
    USB bildirme hızı: 1000 Hz (1 ms)
    Kayma
    Dinamik sürtünme katsayısı:* 0,09 μ (k)
    Statik sürtünme katsayısı:* 0,14 μ (s)

*Ahşap kaplama masada test edildi.
    Dayanıklılık
    Düğmeler (Sol / Sağ): 20 milyon tıklama
    Ayak: 250 kilometre
    Fiziksel özellikler
    Yükseklik: 113 mm (4,45 in)
    Genişlik: 72 mm (2,83 in)
    Derinlik: 40 mm (1,57 in)
    Ağırlık: 109 g, mouse ve kablo dahil (3,84 oz)
    Ağırlık: 80 g, yalnızca mouse (2,82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 24 Temmuz 2016; 14:46:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam biraz daha özenerek fotoğraf falan koysaydın keşke.
  • Koyuyorum, mouse kullanıcısıysan ekleyeyim.

• Kardeşim bu mouselerin Minimum 2 yıl ULUSLAR ARASI garantisi var. Hem küfür de ediyorsun. Bu g300 ve s serileri AŞIRI ÇOK satarak f/p ürünü olduklarını ve dayanıklılıklarını kanıtladı.

• G300 hiçbir yerde bulamıyorum. G300s pahalı. Nerede bulabilirim g300ü

• G300s i bimekste 80tl fiyatla bulabilirsiniz. Ara sıra kampanya oluyor 70-60 tl ye düşüyor. Ki 80 tl pahalı değil, ben 68tlye kampanyadan almıştım. G300S Bulamazsınız çünkü üretimden kalktı.

• Kaç tane makro tuşunun olduğunu profil geçişi gibi şeylerin olup olmadığı ve mouse ne kadar büyük ne kadar küçük çünkü resimde küçük gözüküyor mesela bunlar gibi eklenecek birçok şey var konu çok boş sanki aceleniz varmış gibi açmışsınız

• Konuya Teknik Özellikler eklendi.
    Konuya Tanıtım eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 24 Temmuz 2016; 14:47:21 >
  • Maalesef ilk mesaja resimleri koyamadım.
    RESİMLERi üstleriiine tıklayarak görebilirsiniz.

Bu mesaja eklenen görseller:

Logitech G300S-G300 Ana Konu Kullanıcılar Kulübü Logitech G300S-G300 Ana Konu Kullanıcılar Kulübü Logitech G300S-G300 Ana Konu Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TakemasterTR -- 24 Temmuz 2016; 14:52:24 >

• almayın beyler temassızlık yapıyor. 6 ay geçmedi
  • 8 aydır kullanıyorum çok memmunum. Nedir bu mouselere çamur atma çabanız?

• G300 uretimden kalkti mi ?

• Kalktı diye biliyorum büyük ihtimalle kalanlar satılıyor. G300s alabilirsiniz. Aynı cihazın makyaj görmüşü.

• g300 ü 2013 haziran veya temmuzunda almıştım şuan hala kullanıyorum sol klik bazen çift tık yapıyor o yüzden değiştiricem mouse u ama g300s alıcam yine çünkü çok memnunum mouse umdan, kullanımından sağ taraftaki g tuşları normal kullanımın parçası oldu artık ona göre tutuyorum mouseu (sadece sağdakileri kullanıyorum soldakileri değil)sırf bu yüzden bile başka mouse almak istemem yok çünkü üst tarafa bakan ekstra makro tuşu olan mouse.ve dediğim gibi 3 yıldır çalışıyor sağlam birşekilde daha yeni yeni bozulmaya başladı oda biraz hor kullandığımı düşününce çok saçma gelmiyor iyi bile dayandı mouse bana.
  • Bu cihazlarda bilgisayar açıkken ışık kapalı modda çok hafif kırmızı ışık yanıyor sizde oldu mu?

• Güzel kardeşlerim acemilikten soracağım. Bu Dpi değerleri ne işe yarıyor ? Yeni aldım, şimdi bağladım bilgisayara. Ele oturması falan benim gibi küçük eli olanlar için güzel. Lakin biraz yavaş geldi bana, mouse işaretçi ayarı hızlı. Mouse pad ile oldukça yavaş, daha farklı bir mouse pad mi almam gerekiyor ?
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hocam Dpi dediğimiz olay farenin hassasiyeti. Eğer size yavaş geldi ise ortadaki tuşlardan arkadakine tıklayarak hem ışık rengini hem fare hassasiyetini değiştirebilirsiniz.
  • Arkadaşlar benimde şu anda ben sinir eden bir sorunum var. G300s in üzerine 4-5 gün önce bir kaç damla sıvı döküldü. Daha sonra farenin sol tuşu çalışmaya başladı. Aradan zaman geçti fare kendine geldi ve 2-3 gün falan normal kullandım. Sonra ne olduysa tekrar bozuldu ve sol tuş çalışmıyor. Fareyi bilgisayardan çekiyorum biraz bekliyorum sonra takınca 2-3 dk sol tuş çalışıyor yine çalışmaz oluyor.
  • Sıvı temasından bozulmuş olabilir servise gösterin yarısından çok fiyat çekerlerse yenisini alırsınız.

• G300 ve s modelinin farkı nedir?
    S modelde g logosu vardır ve üst taraf siyahtır. Alt panel mavidir.

Sundan baska farki yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.