Şimdi Ara

Giriş + Şampiyonlar Paketi 540 TL Kampanya Devam Ediyor (Fiyat Listesi Güncellenecek) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
664
Cevap
16
Favori
25.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Ilk basta Hd+Sampiyon+Giris 500 liraydi simdi 530 lira olmuş

hd şampiyon giriş hiç bir zaman 500 lira demedim? 522 liraydı? ki hala 522 lira?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

quote:

Orijinalden alıntı: demirhaner61

Ilk basta Hd+Sampiyon+Giris 500 liraydi simdi 530 lira olmuş

Ilk başta pazarlık da yapılıyordu şimdi yapılmıyor klasik digitürk hocam, baktılar satılıyor biz ne versek yiyecekler diye burnu havadalık yapıyorlar. Çanak+hd+şampiyonlar+giriş için aradım mtyi, 570 liradan bir kuruş inmediler. Daha ucuza alanlar var diyorum imkansız diyor, teşekkür edip kapattım. Geçen sene next kampanyasından alanlar bu sene 450 liraya hd+lig tv+belgesel kanallarıyla uzattı. Onlar gibi bir fiyat olmadığı sürece almayı düşünmüyor. Kime ne kakalarsak mantığına karşıyım.

Geçen seneki kampanya ile bu seneki kampanyayı karşılaştırmak değişik bir düşünce ikisi farklı kampanya farklı zamanlar. Ek olarak o ucuza alanlar iptal faxı çeken arkadaşlar 5-6 senelik eski kullanıcılar. 0 dan kimseye indiirm yapılmaz sadece bazı konularda yardımcı olunur. iyi akşamlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: nicomedian

SORU: Babamların taahhüt 3 eylülde bitiyor. Şimdi alıp bitiş tarihine ekletsem, ağustos sonu Digiturk ile pazarlık yapmaktan kurtulsam olur mu? Ne kadar güzel olur. Bıktım illallah ettim.

Olmuyor maalesef hocam başkası adına alın isterseniz
  • burunısıran kullanıcısına yanıt
    Değişik düşünce? Gayet mantıklı hir düşünce, şuan(farklı zaman değil, şuan) daha fazla içerikle 450 lira fiyat alanlar var. Iptal faksı çekip fiyat alanlar 1 senelik üye, 5-6 değil. Kaldı ki mantıken yeni üyeye kolaylık sağlanır daha fazla reklam yapabilmek için, haa benim düşünceme göre tek fiyat olmalı orası ayrı.

Sıfırdan kimseye indirim olmaz diyorsunuz da siz konunun reklamını yaparken benim aracılığımla bağlatılırsa pazarlık yapılabilir diyordunuz? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Bazı konularda yardımcı da olunmuyor, satışlar artınca.

Olay laf dalaşına girmesin rica ediyorum, burası bir satış ilanı değil, sıcak fırsatlar konu başlığı. Ben fikrimi söylüyorum siz alındınız. Herkesin aklı var mantığı var. Sürekli aylık 89 lirayla kıyaslama yapın demeyle olmuyor, daha düşük fiyatla alanları okuyunca. Size de iyi akşamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Değişik düşünce? Gayet mantıklı hir düşünce, şuan(farklı zaman değil, şuan) daha fazla içerikle 450 lira fiyat alanlar var. Iptal faksı çekip fiyat alanlar 1 senelik üye, 5-6 değil. Kaldı ki mantıken yeni üyeye kolaylık sağlanır daha fazla reklam yapabilmek için, haa benim düşünceme göre tek fiyat olmalı orası ayrı.

Sıfırdan kimseye indirim olmaz diyorsunuz da siz konunun reklamını yaparken benim aracılığımla bağlatılırsa pazarlık yapılabilir diyordunuz? Ben mi yanlış hatırlıyorum? Bazı konularda yardımcı da olunmuyor, satışlar artınca.

Olay laf dalaşına girmesin rica ediyorum, burası bir satış ilanı değil, sıcak fırsatlar konu başlığı. Ben fikrimi söylüyorum siz alındınız. Herkesin aklı var mantığı var. Sürekli aylık 89 lirayla kıyaslama yapın demeyle olmuyor, daha düşük fiyatla alanları okuyunca. Size de iyi akşamlar.

Benimde demek istediğim zaman mevcut üye elden gitmesin diye yapıyolar indirimi. Yeni üye gelmesse kaybedeceği birşey yok ki mevcut üye giderse kaybeder digiturk. Her senede farklı kampanya çıkar. Benim amacım burda sizlere duyurmaktı. Ben illa benden alında demiyorum. Ama sorunlar yaşanıyor bazen ben bunları hızlı çözüme kavuşturuyorum. Örnek vermek gerekirse arkadaşın paketleri tanımlanmamıştı aradı 5 dakikada tanımlattım paketlerimi mt ile uğraşmanızı istemiyorum. Yoksa benim çıkarım yok işten

Hocam dönüpte bulmiyim mesajinizi neyse kırmayalım sizin dediginiz olsun bisey icin ugrasiyosunuz balta koymayalim

• Digiturk ten uzak durun, ruh sağlığınız için söylüyorum

• Kampanya 3 ağustos tarihinde sona eriyor arkadaşlar fakat donanıma özel devam ettirme şansım olabilir 3 ağustosta belli olucaktır.

https://forum.donanimhaber.com/m_119025772/tm.htm

Burada bu kampanya ya ek olarak Yalı Spor Mağazasından 100 tl hediye çeki var.

Sizden almamız için daha cazip bir teklifiniz var mı ?

Yoksa burdan alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgürkartal

Yoksa burdan alalım.

Hayır yok. O çekte alt limitlidir

• HD yayın için para isteyen,iptalde sürekli sorun çıkartan,çanak için ayrı palan kablo bozulunca para alan kafasına göre hizmet kesen firmanın bu sene fiyatları gene neden yüksek bu kadar kalitesiz lig niye bu kadar pahalı ?

• iptal faksı çektim geçen sene kredi kartı ile almıştım.. o zaman 50 kere sordum cevap aldım

15 i de olsa 15 inde kapanacak.. bakın sizin fatura işleri 3 unde..yine durum değişir mi dedim.. bu faturasız olduğu için oyle olmaz dediler

şimdi arandım.. 15 ağustos-3 eylül arası fatura çıkacakmış

yada 3 ağustos da keselim dedi.. 12 gun ödediğim ucreti hiç edecekler yani..

YADA

devam edin hd olarak... 449 /9 ödeyin dedi.. sadece giriş ve 5 büyük maçlar

maç sonunda lig tv bile kapanır bu paketle.. sadece maç izlemeye yarar bu

elinde ki aboneye bile çakma derdinde.. adamın çanak masrafı yok.. aktivasyon masrafı yok.. elinde işte.. 300 bile yapsan para gelecek..

ama zorla müşteri kopsun amaçları

spor ekstra hediye verselerdi kabul ederdim ama bu lige bu para çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: burunısıran

quote:

Orijinalden alıntı: özgürkartal

Yoksa burdan alalım.

Hayır yok. O çekte alt limitlidir

Satıcıya göre yok.

Merhaba Hediye çekinin herhangi bir limiti yok. Ürün Turksat uydusu üzerinden izlenmektedir. Eğer Turksat uydusuna dönk çanak anteniniz var ise herhangi bir kurulum ücreti ödemezsiniz. Çanak antrn kurulması halinde sadece 1 defaya mahsus Yetkili teknik servise 50₺ ödemeniz gerekmektedir. Bilginize.

• mobil lig tv için ekstra ne kadar öderiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

mobil lig tv için ekstra ne kadar öderiz

Aylık 10 lira hocam
  • Arkadaştan kurulumu yaptırdım. Sağolsun çok ilgiliydi, anında kurulumu gerçekleştirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer14 kullanıcısına yanıt
    Sporekxtra olmadığı için bende devam ettirmiyorum hocam kapattırıcam müsait olunca. BOşuna giriş paketi ödüyorum şuanda neymiş fax çekecekmişim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Sporekxtra olmadığı için bende devam ettirmiyorum hocam kapattırıcam müsait olunca. BOşuna giriş paketi ödüyorum şuanda neymiş fax çekecekmişim...

giriş paketi zaten tam numunelik

bugun ilk kez akıllı bir mh denk geldi.. haklısınız turksatta daha çok hd var dedi..

Avrupa şamp. bitti biteli digiturk kutunun fişini çektim.. boşuna elektrik harcaması bile zarar turksat tv den alıcı varken
  • arkadaştan satın aldım paketi. digiturkten eve kurmaya geldiler, mevcutta bulunan çanak anten eutelsat uydusunu görmüyormuş.

istersen turksat kuralım hiç farkı yok hemde hd'si daha kaliteli dediler. defalarca sormama rağmen hiç bir kanal farkı yok dediler.

tamam ama turksat daha pahalıymış dedim, kuruluma gelen adam yok abi konuştum ben aynı fiyattan verecekler dedi. iiyi peki dedim kurdular ettiler, ödeme zamanı geldi telefondan kart no tuşlayarak ödeme alıcaz dediler. o da ne aynı fiyata ayarlayamamış meğersem hd almazsam aynı fiyat olurmuş.

sinirlendim ettim neyse dedim vaktimiz gitmesin 50 lira için onayladım. kurdular gittiler.

açıyorum tv'yi görüntü çamur gibi kanallar hd değil adama soruyorum yarın düzelir onlar diyor.

film kanallarını nasıl ekleticez dedim, müşteri hizmetlerini ara onlar indirimli ekler karttan çekerler dedi. tamam dedim yolladım adamları.

gelelim asıl bölüme,

müşteri hizmetlerini aradım dedim kanallar hd olmadı, güncelleme yaptı baktım atv star falan HD olmuş, bakıyorum lig2lig3 nat geo vs bunlar hd değil.

neymiş ? turksatta film-belgesel-sporextra kanalları HD olmuyormuş. dizi kanallarını hd olmasa bile alamıyormuşum.

sinirlerim hopladı o an, anında kapattırıyorsunuz para iadesi istiyorum dedim, şuan üyeliğimi kapattılar 48 saat içerisinde para iademi bekliyorum.

ha bir de film dizi kanallarını açtırmak için kredi kartı kampanyası falan yok inanmayın sakın fatura kesiyorlar aylık bunlar için.

--- ÖZET ---

1- TURKSAT UYDUSUNDA FİLM-BELGESEL-SPOREXTRA HD DEĞİL. DİZİ SD BİLE ALINAMIYOR.

2- KURULUMA GELEN ADAMIN SÖYLEDİĞİ HİÇ BİR ŞEYE İNANMAYIN.

3- DT 9102 DİYE BİR KUTU GETİRDİLER, AŞIRI ISINIYOR, SESLİ ÇALIŞIYOR VE YAVAŞ.

4- GİRİŞ + ŞAMPİYONLAR + HD DIŞINDA BİR PAKET İSTERSENİZ AYLIK FATURALI ÜYE YAPIYORLAR.

burada ki arkadaşın bir suçu yok tamamen kuruluma gelen hanzo adamın mok yemesi, bu işlemler bitince kendisinden ayrıca şikayetçi olucam zaten.

pm attım arkadaşa yarın konuyla ilgileneceğini söyledi, kendisinden geri dönüş bekliyorum.

kurmaya gelen adamın(veya bayinin) yalancılığı ve işgüzarlığı yüzünden 3-4 saat bu işlerle uğraştım, size de dikkatli olmanız öneririm.

--

ekleme;

@burunısıran hocam gayet ilgili, mağduriyetimi gidereceğine eminim.

fakat "GİRİŞ + ŞAMPİYONLAR + HD" dışındaki paketler için fatura kesildiğini belirtmeniz gerekirdi başlıkta.

• Eski üyeler yararlanamıuor mu şimdi?????

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.