Şimdi Ara

Giriş + Şampiyonlar Paketi 540 TL Kampanya Devam Ediyor (Fiyat Listesi Güncellenecek) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
663
Cevap
16
Favori
25.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokhansar

quote:

Orijinalden alıntı: gokhansar

Eutelsat;
    Giriş+Şampiyonlar+hd+sporextra
    Giriş+Süperlig+hd+sporextra
    fiyatlarını yazarmısınız

Sporextrayı 3ekimden sonra mı satın alacağız?

Ayrıca evimde balkonda çanak var fakat hotbird'e dönük bunu eutelsata döndürmek için kurulumda ekstra ücret alırlarmı?

Teşekkürler

Giriş şampiyon hd 522 lira
    Giriş süperlig hd 567 lira
    Sporextra şimdi almayın 3 ay ücretsiz.
    Şuan alırsanız ekstra 160 lira ama ekimde daha da düşer fiyatı. 1 sene ücretsiz olma olasılığıda var. Hayır ekstra ücret almazlar merak etmeyin. Pmden bilgilerinizi alıp yönlendirme sağlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

TÜRKSAT üzerinden HD yayın alınıyor mu? Bizim apartmandaki uydu sanırım TÜRKSAT ve HOTBIRD görüyor. O yüzden 2. çanak EUTELSAT değil. Çanağa erişim komşudan sağlanıyor, komşu da yok :)

O yüzden Türksattan HD alabiliyor muyuz? Sadece kutu işimi görür o zaman?

Alınıyor hd türksattan hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: burunısıran

quote:

TÜRKSAT üzerinden HD yayın alınıyor mu? Bizim apartmandaki uydu sanırım TÜRKSAT ve HOTBIRD görüyor. O yüzden 2. çanak EUTELSAT değil. Çanağa erişim komşudan sağlanıyor, komşu da yok :)

Yani Ligtv Giriş+ Şampiyonlar paketi +HD+ Sinema şeklinde TÜRKSAT üzerinden alabiliyoruz :)
  • quote:

quote:

quote:

Yani Ligtv Giriş+ Şampiyonlar paketi +HD+ Sinema şeklinde TÜRKSAT üzerinden alabiliyoruz :)

Türksatta sinema yok hocam sadece paket farkları oluyor

• burunısıran kullanıcısına yanıt
    çok sıkıntılı bir tarih peki bu sürenin uzama imkanı var mı hocam yoksa o tarih kesin olarak son mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 54oguz75

çok sıkıntılı bir tarih peki bu sürenin uzama imkanı var mı hocam yoksa o tarih kesin olarak son mu ?

Uzamaz hocam süresi sanmam

• Merhaba ben türksat üzerinden giriş+sporextra+film paketini almayı düşünüyorum ödemeyi kredi karta tek çekim yapıcam nedir net son fiyat alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juantugrul -- 23 Temmuz 2016; 18:31:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juantugrul

Merhaba ben türksat üzerinden giriş+sporextra+film paketini almayı düşünüyorum ödemeyi kredi karta tek çekim yapıcam nedir net son fiyat alabilir miyim?

Türksatta film yok hocam 450 lira hdsiz hd ile 522 lira hocam. Sporextra almayın ücretsiz zaten şuan boşa ödersiniz

• Arkadaşımızı aradıktan 1 saat sonra işlemler bitmişti. Şu an izliyorum. 522 tl. Eutelsat şampiyonlar paketi hd. 9 taksit. Güzel kampanya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba ben türksat üzerinden giriş+sporextra+film paketini almayı düşünüyorum ödemeyi kredi karta tek çekim yapıcam nedir net son fiyat alabilir miyim?

Türksatta film yok hocam 450 lira hdsiz hd ile 522 lira hocam. Sporextra almayın ücretsiz zaten şuan boşa ödersiniz

Hocam nacizane bir fikir.siz tum kombinasyonlari liste halinde fiyat yazsaniz ilk mesaja herkes ayni paketlerin fiyatlarini surekli sormasa nasil olur.
    Sonucta 15 kalemi gecmez kombinasyonlar.

Bende fiyat alayim o zaman.giris+hd+sampiyon paket+film+dizi eutelsat uydusu.film ve dizilerde otomatikman hd oluyor yanlis bilmiyorsam.

Sordugum paket mutlaka daha once sorulmustur.ama tek tek mesajlari okumak yerine ilk mesajdan bu bilgiye ulasabilirdim.

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: sekkin

quote:

quote:

Hocam nacizane bir fikir.siz tum kombinasyonlari liste halinde fiyat yazsaniz ilk mesaja herkes ayni paketlerin fiyatlarini surekli sormasa nasil olur.
    Sonucta 15 kalemi gecmez kombinasyonlar.

Bende fiyat alayim o zaman.giris+hd+sampiyon paket+film+dizi eutelsat uydusu.film ve dizilerde otomatikman hd oluyor yanlis bilmiyorsam.

Sordugum paket mutlaka daha once sorulmustur.ama tek tek mesajlari okumak yerine ilk mesajdan bu bilgiye ulasabilirdim.

Tesekkurler

Konuya bi düzenleme getireceğim çok yoğunum. 702 lira hocam istediğiniz paket toplamda

• Bugün KK kampanyası ile Giriş + Şampiyonlar + HD paketi bağlattım, Eutelsat üzerinden yayın, kutu Humax 9505. 520TL 9 taksit.

Konu ile ilgilenen arkadaş özelden yardımcı olup aynı gün çok hızlı biçimde iletişim sağlayıp kurulum için arkadaşları yönlendirdi. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Tüm güncellemeler tamam ve en son yeniden kurulum yaptım.

Lakin CNN Türk HD, Habertürk HD, NTV HD yok. İlk olarak fark ettiğim bu 3ü.

Televizyonun kendi dahili uydu alıcısı ile tüm kanalları HD izleyebiliyordum. Baya bir moral bozukluğu oldu.

Bu sorunu nasıl çözeriz? (Kuzenimde yanlış hatırlamıyorsam sagemcom iq plus kutu var ve tüm kanalların sadece HDsi var)

• cianni kullanıcısına yanıt
    o kanalların hd si digitürkte mevcut değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Bugün KK kampanyası ile Giriş + Şampiyonlar + HD paketi bağlattım, Eutelsat üzerinden yayın, kutu Humax 9505. 520TL 9 taksit.

Konu ile ilgilenen arkadaş özelden yardımcı olup aynı gün çok hızlı biçimde iletişim sağlayıp kurulum için arkadaşları yönlendirdi. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Tüm güncellemeler tamam ve en son yeniden kurulum yaptım.

Lakin CNN Türk HD, Habertürk HD, NTV HD yok. İlk olarak fark ettiğim bu 3ü.

Televizyonun kendi dahili uydu alıcısı ile tüm kanalları HD izleyebiliyordum. Baya bir moral bozukluğu oldu.

Bu sorunu nasıl çözeriz? (Kuzenimde yanlış hatırlamıyorsam sagemcom iq plus kutu var ve tüm kanalların sadece HDsi var)

çözemezsiniz anlaşması yok..Bloomberg... kanal 7 ..ülke tv filan da yok

benim evde diji kurulu mesela.. kapattım kutuyu turksat açık

daha fazla hd var

lig tv yokken hiç bir esprisi yok digiturk un

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer14 -- 23 Temmuz 2016; 22:00:32 >

• Hocam yeni eve taşındım
    Eski digiturk çanağımı söktüm ama bağlamadım

Bu şekilde ğcretsiz kurulum hd yayın için fiyat ne olur
    İstanbul anadolu yakadı

• ben bu arkadaşa bir kaç soru sordum ama nedense pek düzgün net cevaplar alamadım
    tam bir digitürk elemanı gibi bir dediğini diğer dediği ile birleştiremedim
    o nedenle ilgilenen arkadaşları her kelimeyi bırakın noktaya bile dikkat etsinler
    tavsiyemdir...
  • Bugün bizim buradaki bayiye gittim, Salı günü bu 450/520 TL'lik kampanya bitiyor dedi. Doğru mudur?
  • Sikinti olmasin sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Hocam yeni eve taşındım
    Eski digiturk çanağımı söktüm ama bağlamadım

Bu şekilde ğcretsiz kurulum hd yayın için fiyat ne olur
    İstanbul anadolu yakadı

522 lira hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

ben bu arkadaşa bir kaç soru sordum ama nedense pek düzgün net cevaplar alamadım
    tam bir digitürk elemanı gibi bir dediğini diğer dediği ile birleştiremedim
    o nedenle ilgilenen arkadaşları her kelimeyi bırakın noktaya bile dikkat etsinler
    tavsiyemdir...

Yoğunluktan karışıklıklar oldu kuran kurduran arkadaşlarda bir problem yok. Yaklaşık 2 günde 10 kurulum sağlandı. Aklınıza takılanı sorun cevaplayayım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.